Droga serca

Jeszua zaprasza nas do przebudzenia się ze wszystkich złudzeń o tym, że kiedykolwiek byliśmy oddzieleni od Boga i do przypomnienia sobie najgłębszej prawdy o tym, kim w rzeczywistości jesteśmy: Chrystusem.

Droga serca jest duchową ścieżką, która rozpoczyna się od zobowiązania na rzecz uzdrowienia i przebudzenia i opiera się na przesłance, że zawsze jesteś całkowicie wolny. Wszystko, czego doświadczyłeś, było twoim własnym wyborem i nigdy nie miało innej przyczyny.

Droga serca jest pierwszą częścią z danej przez Jeszuę trylogii, składającej się z Drogi serca, Drogi przemiany i Drogi poznania. Droga serca to dwanaście lekcji – jedna lekcja na miesiąc praktyki – oraz sesje pytań i odpowiedzi.

Od stycznia 2018 roku na początku każdego miesiąca będziemy tu umieszczać nasze tłumaczenia kolejnych lekcji Drogi serca.

Cały czas dokonujemy poprawek i ulepszeń tłumaczenia, a więc nie zdziwcie się, że tekst tłumaczeń może się odrobinę zmieniać i różnić od wersji audio. Z reguły nie są to wielkie zmiany, ale drobne ulepszenia, dzięki którym tekst jest jaśniejszy i łatwiej się go czyta.