O nas

 

Jesteśmy tutaj, by służyć i dawać to, co zostało nam dane.

Witamy wszystkich, którzy pojawili się na tej stronie. Jakakolwiek by nie była Twoja historia, na pewno nie znalazłeś się tu przypadkiem :).

Od wielu lat w naszej podróży przebudzenia kroczymy z Jezusem, którego poznaliśmy jako naszego drogiego starszego Brata, Przyjaciela i Przewodnika. Przez wiele lat mówił On do nas przez niezwykłe dzieło Kursu Cudów i do niedawna głównie na tym źródle skupiała się nasza duchowa praktyka. Na Drogę Mistrzostwa (Way of Mastery) natknęliśmy się parę miesięcy temu i od razu ścieżka ta stała się nam obojgu bardzo bliska. Czujemy, że Jeszua (Jezus) mówiący poprzez Jayema w Drodze Mistrzostwa to ten sam Głos, który przemówił w Kursie Cudów i który mówi do każdego z nas w ciszy naszych serc i umysłów, budząc nas ze snu o oddzieleniu i przypominając o naszym prawdziwym Domu. Traktujemy Drogę Mistrzostwa jako uzupełnienie i pogłębienie praktyki urzeczywistniania własnego Chrystusowego Umysłu, którą poznaliśmy w Kursie. Gdy odkryliśmy jak cenne jest to przesłanie, zapragnęliśmy podzielić się nim z innymi przez tłumaczenie materiałów Drogi Mistrzostwa na język polski (za zgodą Jayema, za pośrednictwem którego przesłanie to zostało podane). Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski zdobyte przy tłumaczeniu książęk, filmów i nagrań związanych z tematyką Kursu Cudów.

Sami od stycznia podejmujemy praktykę Drogi Serca, która składa się z 12 lekcji – po jednej na każdy miesiąc roku – i będziemy sukcesywnie tłumaczyć je i udostępniać na tej stronie. Jest to swego rodzaju Wielki Eksperyment, bo sami podejmujemy tę podróż po raz pierwszy i nie wiemy, dokąd nas ona zawiedzie, ale czujemy ogrom inspiracji i pełne miłości prowadzenie. Skupiamy się na bezwarunkowym zaufaniu Jeszui, dając się Mu prowadzić i zapraszamy do wędrówki tych wszystkich, którzy poczują się do tego zainspirowani :). Równocześnie chcemy tłumaczyć też inne materiały Drogi, w tym nagrania audio wczesnych przekazów Jeszuy. Prawdodpodobnie wszystkie tłumaczenia materiałów Drogi Mistrzostwa wydamy w pewnym momencie w formie drukowanej.

Jednocześnie informujemy o naszym nowym dobrym przyjacielu, Marku Konieczniaku, którego poznaliśmy na początku stycznia 2018 r. i który, jak się okazuje, znał Drogę Mistrzostwa już od dziewięciu lat i sam przetłumaczył bardzo wiele jej materiałów. Natychmiast zdecydowaliśmy się „połączyć siły” i wspierać się nawzajem. Prawdodpodbnie jeszcze w tym roku upublicznimy przetłumaczone przez Marka Listy Jeszuy, a niedługo później przetłumaczoną również przez niego Drogę sługi. Obecnie kończymy pracę nad redakcją obu książek. Więcej informacji o naszym cudownym spotkaniu z Markiem znajdziesz TUTAJ.

„Droga jest prosta i nie wymaga wysiłku” (Jeszua)

Cieszymy się, że jesteś tu z nami, pozdrawiamy najcieplej,

Maria i Rafał Wereżyńscy