Kontynuacja webinarów „Oddech Światła i Miłości” w styczniu

Serdecznie zapraszam Was na webinary Oddech Światła i Miłości w dwa piątki w styczniu: 15 i 29 stycznia w godz. 20.30-21.30.

Webinary te rozpoczęte przez nas w październiku niosą ze sobą niezwykłą energię. Uczestnicy sesji piszą do mnie o tym, jak wiele się dla nich dzieje podczas tego spoczywania w oddechu i łączeniu się wspólnie w Polu Światła i Miłości. Zdecydowałem się więc zrobić te webinary również w dwa piątki w styczniu. Co będzie dalej, zobaczymy. Zapraszam wszystkich chętnych do włączenia się w tę podróż – regularnie lub jednorazowo.

Podczas każdego spotkania będziemy skupiać się przede wszystkim na oddychaniu, używając jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa – Oddechu Miłości. Będziemy przyzwalać, aby Oddech, który – jak mówi Jeszua – jest fizycznym przejawieniem Ducha Świętego, nie tylko nas rozluźniał, ale również dotykał, poruszał, ujawniał to, co ukryte i zaciśnięte, i uzdrawiał. Będziemy po prostu przyjmować więcej i więcej Miłości i rozświetlać w sobie to, co prosi o rozświetlenie. Jednocześnie – ponieważ spotkamy się w tej wirtualnej przestrzeni razem – stworzymy Pole Mocy, Światła i Miłości, które będzie przemieniało nasz świat.

Przygotowując się do spotkania:
– ubierz się wygodnie (może być piżama 🙂 );
– upewnij się, że będziesz miał przynajmniej godzinę spokoju;
– dla własnego komfortu nie jedz tuż przed spotkaniem;
– przygotuj sobie wygodne miejsce do położenia się (ewentualnie do siedzenia), a także poduszkę i coś do przykrycia;
– i…. czuj się jak u siebie w Domu 🙂

Z radością Was zapraszam!

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Konto do wpłaty, jak również instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane emailem automatycznym zaraz po wysłaniu przez ciebie formularza zgłoszeniowego.

Informacja dla stałych uczestników: link i kod dostępu zoom pozostają bez zmian, ale i tak zapiszcie się, żebyśmy mieli informację o Waszej chęci uczestnictwa.

CZAS SPOTKANIA:
Piątek 15 stycznia: godz. 20.30-21.30
Piątek 29 stycznia: godz. 20.30-21.30

KOSZT:
50 zł za osobę za jeden webinar
80 zł za osobę za dwa webinary

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym webinarze, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał