Aktualności

Webinar z channelingiem z Warszawy

Maciej Malinowski i Sławek Sławiński zapraszają na spotkanie webinarowe w sobotę 11 marca 2023 r.. Oto treść zaproszenia od nich:

Drodzy Przyjaciele,
Serdecznie zapraszamy do połączenia się we wspólnym doświadczeniu Przesłania Jeszuy pt. „Tam, gdzie Niebo i Ziemia stają się Jednym”.

Jest to Przesłanie dane za pośrednictwem Jayema, na spotkaniu Przyjaciół Drogi Mistrzostwa, które odbyło się 2 października 2018 roku w Warszawie.

W naszym odbiorze jest to bardzo wyjątkowe  spotkanie z kilku powodów:

Po pierwsze, odkąd Jeszua  przekazał Jayem’owi Drogę Mistrzostwa już coraz rzadziej pojawiał się, by udzielać kolejnych Przesłań.

Po drugie, podczas tego spotkania Jeszua wraz z zebranymi tam Duchowymi Przyjaciółmi („Wzniesionymi Mistrzami”) zaprasza do odbycia wspólnej praktyki Oddechu Miłości. Taka wspólna praktyka dla wielu z nas może się okazać głębokim doświadczeniem Światła, co będzie ogromnym wsparciem w dalszej, indywidualnej drodze przemiany świadomości.

I tutaj jako ciekawostkę możemy powiedzieć, że tuż po tej praktyce Jeszua sam przyznaje, że: „zostaliśmy teraz „podkręceni” (energetycznie) tak jak jeszcze wcześniej nie byliśmy”.

I wreszcie po trzecie, w Przesłaniu tym Jeszua nawiązuje do Polski mówiąc wprost, że Polska i Polacy (a więc każdy z nas) mamy istotną rolę do odegrania w planie Przebudzenia się Świadomości Chrystusowej na Ziemi.

Wymieniamy tutaj tylko trzy, naszym zdaniem,  dość istotne wartości dla których powstało to spotkanie, ale z całą pewnością dla każdego z nas indywidualnie  będzie ich znacznie, znacznie więcej. Wyrażamy również pewność co do tego, że mimo iż spotkanie to odbyło się ponad 4 lata temu, to ponieważ zawsze jesteśmy tylko tutaj i teraz, będzie ono dla nas tak samo aktualnym, żywym i transformującym doświadczeniem jakim było dla każdego z nas podczas owego spotkania w Warszawie. Zatem kierowani wewnętrznym impulsem, zapraszamy wszystkich Przyjaciół Serca  na wspólne doświadczenie tego Przesłania, które odbędzie się w sobotę – 11 marca, o godz. 18.00 w postaci spotkania webinarowego, podczas którego wspólnie obejrzymy audiowizualne nagranie tego Channelingu.

Link do spotkania na zoom’ie:
https://us02web.zoom.us/j/87036639464?pwd=M3J4aUJHZWFSem1rT0poR0F0Tk01dz09

Identyfikator spotkania (Meeting ID) : 870 3663 9464
Kod dostępu (Passcode) : 714534

Sam Channeling trwa 1:20 min. a więc całe spotkanie, ze słowem wstępu i ewentualną przestrzenią na podzielenie się wrażeniami po Przesłaniu, przewidujemy na około 2 godziny.

Z Miłością  –
Maciej Malinowski
i
Sławek Sławiński