Aktualności

Miłość uzdrawia wszystko – piękny prezent na święta

Kochani! Już o 1 grudnia 2019 r. nowa książka z przekazami Jeszuy zatytułowana Miłość uzdrawia wszystko – Wczesne lata Drogi Mistrzostwa będzie dostępna w sprzedaży w Wydawnictwie Pokoju Chrystusa.

Osobiście bardzo cieszymy się na tę książkę. Może być ona pięknym prezentem na Święta – i nie tylko na Święta – do zaoferowania niemal każdemu. W odróżnieniu od Drogi Serca, Drogi Przemiany i Drogi Poznania, nie stanowi ona bowiem cyklu praktyk do przerabiania, więc można ją zaoferować nawet komuś, kto nie jest jeszcze gotowy do zaangażowania się w dyscyplinę praktyki, ale jest otwarty na piękne przesłanie płynące z serca do serca.

Sami bardzo lubimy te przekazy, gdyż jest w nich zawarta esencja nauk Jeszuy i gdziekolwiek byśmy nie otworzyli książki, tam natychmiast czujemy miłość i bezkompromisowość naszego Przyjaciela i Brata, Jeszuy, który kroczy z nami na wybranej przez nas Drodze. Jednocześnie książka zawiera kilka bardzo prostych duchowych praktyk, prawdziwych perełek przemiany, które można łatwo zastosować w swoim życiu.

W książce tej znajdziecie nie tylko teksty, które znane są już z naszej strony, ale i takie, które nie były jeszcze dotąd po polsku nigdzie publikowane.

Z serca polecamy!

Książkę będzie można zamawiać od niedzieli 1 grudnia przez stronę:
https://pokojchrystusa.pl/produkt/milosc-uzdrawia-wszystko/

Maria i Rafał