PRZEZ UCHO IGIELNE

PRZEZ UCHO IGIELNE
mistyczna podróż online
i pogłębienie Drogi Serca

Zapraszam do głębokiej wewnętrznej podróży w oparciu o Nowe Listy Jeszuy. Nowe Listy Jeszuy to zbiór 13 potężnych w swej wymowie przekazów, który pojawił się kilka lat po powstaniu Drogi Mistrzostwa. Do tej pory ujawniany był tylko nielicznym nauczycielom mocno zaangażowanych na Drodze Mistrzostwa. Było tak dlatego, że ich bezkompromisowa, a czasem kontrowersyjna dla umysłu treść mogłaby być niezrozumiana i spłycona przez osoby, które nie przeszły uprzednio własnej głębokiej duchowej przemiany wewnętrznej.

W opublikowanych tu materiałach znajdziesz:
– nagrania z 13 dwugodzinnych webinarów poświeconych Nowym Listom;
– teksty trzynastu Nowych Listów w formie pdf.

WAŻNE: Materiały te są przeznaczone dla tych, którzy wykonali przynajmniej praktykę Drogi Serca. Jeśli jeszcze się nie zapoznałeś się z Drogą Serca, to sugeruję, abyś zaczął od niej, a dopiero później wrócił do tych materiałów.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • Od września 2022 do września 2023 r. prowadziłem cykl 13 webinarów zatytułowany „Przez ucho igielne” poświęcony Nowym Listom. Podczas tych webinarów pochylaliśmy się osobno nad każdym z 13 Listów. Tłumaczyłem je na żywo z tekstu angielskiego podczas spotkań, a następnie pomagałem w ich interpretacji i zrozumieniu. Razem i indywidualnie wykonywaliśmy też niektóre proponowane w nich ćwiczenia. Uzyskując dostęp do nagrań z tych webinarów, nie tylko będziesz mógł przejść przez tę samą praktykę, ale i przyłączysz się do swego rodzaju alchemicznej intymnej podróży, którą wtedy odbyliśmy z grupą około 100 osób.
  • Dołączając do nas, będziesz miał okazję przejść przez własne „kręgi lęku”, czyli wszelkie pozostałe opory umysłu, które przeszkadzają w ucieleśnieniu twojego prawdziwego Ja, czyli Chrystusa.
  • Razem i indywidualnie będziemy oddychać, czuć to, co wyparte, uwalniać to, co zaciśnięte i otwierać się na Boską Alchemię Miłości.
  • Uzyskując dostęp do tych materiałów staniesz się też częścią kręgu zaufania, który będzie wspierał twój indywidualny proces oraz pogłębiał i wzmacniał przemianę, przez którą przeszedłeś już na własnej Drodze Serca.

Zajrzyj do swego wnętrza i zapytaj się, czy poznałeś już rozkosz, jaka kryje się w używaniu czasu jedynie do odkrywania wieczności? Czyli do miłującego odnajdywania w sobie tego, co nieprawdziwe po to tylko, by poczuć radość uzdrowienia tego i przeistoczenia w samą Miłość? (fragment 1 listu z „Nowych Listów Jeszuy”)

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

KOSZT:
Zwykle za kurs online zawierający pakiet 26 godzin nagrań audio oraz 13 pdf-ów z tekstami prosiłbym między 600 a 750 zł od osoby. Zdecydowałem się jednak udostępnić te materiały bezpłatnie. Jeśli poczujesz, że za otrzymany tu dar chciałbyś okazać wdzięczność w formie pieniężnej w jakiejkolwiek kwocie, możesz przekazać darowiznę na konto:
Rafał Wereżyński
PL 66 1240 1138 1111 0010 3766 2179
Tytuł wpłaty: darowizna

lub przez Paypal pod linkiem: PayPal.Me/RafalWerezynski
Tytuł wpłaty : darowizna

CO OTRZYMASZ:
W momencie zamówienia przez ciebie materiałów „Przez ucho igielne” prześlemy Ci w odpowiedzi automatycznej  na Twoje zgłoszenie:
– linki do audio z 13 webinarów;
– transkrypcje 13 Nowych Listów Jeszuy w pdf;

CHCĘ UZYSKAĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Aby nabyć materiały z tego cyklu spotkań, wypełnij i wyślij poniższy formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał ode mnie odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości, proszę powiadom mnie o tym od razu na email: info@rafalwerezynski.pl, abym mógł Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

PROŚBA: Jeśli poczujesz w przyszłości, że ktoś jeszcze powinien uzyskać dostęp do tych materiałów, byłbym wdzięczny, gdybyś przekierował ich na tę stronę zamiast przesyłać dalej materiały samemu.