O nas

Jesteśmy tutaj, by służyć i dawać to, co zostało nam dane.

Witamy wszystkich, którzy pojawili się na tej stronie. Jakakolwiek by nie była Twoja historia, na pewno nie znalazłeś się tu przypadkiem :).

Przez wiele lat w naszej podróży przebudzenia kroczyliśmy z Jeszuą, którego poznaliśmy jako naszego drogiego starszego Brata, Przyjaciela i Przewodnika. Przez wiele lat mówił On do nas przez niezwykłe dzieło Kursu Cudów i do 2017 r. głównie na tym źródle skupiała się nasza duchowa praktyka. Na Drogę Mistrzostwa (Way of Mastery) natknęliśmy się pod koniec 2017 r i od razu ścieżka ta stała się nam obojgu bardzo bliska. Poczuliśmy, że Jeszua (Jezus) mówiący poprzez Jayema w Drodze Mistrzostwa to ten sam Głos, który przemówił w Kursie Cudów i który mówi do każdego z nas w ciszy naszych serc i umysłów, budząc nas ze snu o oddzieleniu i przypominając o naszym prawdziwym Domu. Traktujemy Drogę Mistrzostwa jako uzupełnienie i pogłębienie praktyki urzeczywistniania własnego Chrystusowego Umysłu, którą poznaliśmy w Kursie. Gdy odkryliśmy jak cenne jest to przesłanie, zapragnęliśmy podzielić się nim z innymi przez nasze tłumaczenie (począwszy od końca 2017 r.) materiałów Drogi Mistrzostwa na język polski (za zgodą Jayema, za pośrednictwem którego przesłanie to zostało podane). Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski zdobyte przy tłumaczeniu książek, filmów i nagrań związanych z tematyką Kursu Cudów.

W 2018 r. tłumaczyliśmy i jednocześnie praktykowaliśmy Drogę Serca. W 2019 r. dokończyliśmy wraz z naszym przyjacielem Markiem Konieczniakiem prace nad tłumaczeniem lekcji Drogi Przemiany i jednocześnie od czasu do czasu tłumaczyliśmy i publikowaliśmy na tej stronie inne materiały Drogi, w tym nagrania audio wczesnych przekazów Jeszuy. We wrześniu 2019 r. ukazała się Droga Poznania w tłumaczeniu Marka, a w grudniu tego samego roku opracowanie książkowe przekazów z Wczesnych Lat w tłumaczeniu naszym, zatytułowane: Miłość uzdrawia wszystko.

Najważniejsza jest oczywiście przemiana wewnętrzna i to do niej zapraszamy wszystkich odwiedzających tę stronę. Jeśli poczujecie się zainspirowani do rozpoczęcia duchowej praktyki przy użyciu materiałów Drogi Mistrzostwa, sugerujemy rozpoczęcie od Drogi Serca.

Nasza praca nad tłumaczeniami Drogi Mistrzostwa oraz tworzeniem audio do tych tłumaczeń była i jest całkowicie bezinteresowna. Jest naszym darem serca dla wszystkich tych, którzy czują się przyciągani do tych nauk. Jeżeli jednak ktokolwiek z Was kiedykolwiek poczuje, że chciałby w formie finansowej okazać wdzięczność za to, co tu otrzymuje, może to zrobić, przekazując darowiznę. Dziękujemy 🙂

Po roku praktyki Drogi Serca możemy powiedzieć, że zmieniła ona w naszym życiu bardzo wiele, pomagając nam otworzyć serca na bezpośrednią komunikację z Jeszuą i naszym własnym prawdziwym Ja. Droga Przemiany była zaś po prostu kontynuacją naszego dojrzewania w Chrystusowym Umyśle i okazją do puszczania ostatnich wzorców egotycznych przekonań a Droga Poznania ugruntowaniem wszystkiego, co w głębi duszy już wiedzieliśmy i czuliśmy. Dużą rolę w naszym życiu odgrywają nadal żywe praktyki Drogi Mistrzostwa.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o zmianach o zmianach, jakie zaszły w naszym życiu w wyniku praktyki Drogi Mistrzostwa, to zapraszamy do:
– przesłuchania nagrania pt.: Nasza Droga Serca. (o zmianach od 2018 r. do połowy 2019 r.);
– przeczytania skrótowego uaktualnienia dotyczącego naszej przemiany (do marca 2021 r.);
– przeczytania napisanej przez Rafała i wydanej w 2022 r. książki „Jak Niebo schodzi na Ziemię. Droga integracji ducha, umysłu i ciała”;
– odwiedzenia założonej przez Rafała w czerwcu 2022 r. strony: https://rafalwerezynski.pl;
przeczytania lub posłuchania najnowszej książki Rafała: „Powrót do czucia”.

Chcemy jeszcze powiedzieć kilka słów o naszym dobrym przyjacielu, Marku Konieczniaku, którego poznaliśmy na początku stycznia 2018 r. i który, jak się okazuje, znał Drogę Mistrzostwa już od dziewięciu lat i sam przetłumaczył bardzo wiele jej materiałów. Natychmiast zdecydowaliśmy się „połączyć siły” i wspierać się nawzajem w tłumaczeniu, redagowaniu i korekcie tekstów. W grudniu 2018 r. Marek zdecydował się założyć wydawnictwo, które zaczęło rozpowszechniać materiały Drogi w formie drukowanej. W styczniu 2019 r. pojawiły się już w formie książkowej Listy Jeszuy, a niedługo później została wydana Droga Sługi i Droga Serca. W lipcu ukazała się również Droga Przemiany, a we wrześniu Droga Poznania. Więcej o naszym cudownym spotkaniu z Markiem w 2018 r. możecie przeczytać TUTAJ.

„Droga jest prosta i nie wymaga wysiłku” (Jeszua)

Cieszymy się, że jesteś tu z nami, pozdrawiamy najcieplej,

Maria i Rafał Wereżyńscy