O nas

 

Jesteśmy tutaj, by służyć i dawać to, co zostało nam dane.

Witamy wszystkich, którzy pojawili się na tej stronie. Jakakolwiek by nie była Twoja historia, na pewno nie znalazłeś się tu przypadkiem :).

Od wielu lat w naszej podróży przebudzenia kroczymy z Jezusem, którego poznaliśmy jako naszego drogiego starszego Brata, Przyjaciela i Przewodnika. Przez wiele lat mówił On do nas przez niezwykłe dzieło Kursu Cudów i do niedawna głównie na tym źródle skupiała się nasza duchowa praktyka. Na Drogę Mistrzostwa (Way of Mastery) natknęliśmy się pod koniec 2017 r i od razu ścieżka ta stała się nam obojgu bardzo bliska. Czujemy, że Jeszua (Jezus) mówiący poprzez Jayema w Drodze Mistrzostwa to ten sam Głos, który przemówił w Kursie Cudów i który mówi do każdego z nas w ciszy naszych serc i umysłów, budząc nas ze snu o oddzieleniu i przypominając o naszym prawdziwym Domu. Traktujemy Drogę Mistrzostwa jako uzupełnienie i pogłębienie praktyki urzeczywistniania własnego Chrystusowego Umysłu, którą poznaliśmy w Kursie. Gdy odkryliśmy jak cenne jest to przesłanie, zapragnęliśmy podzielić się nim z innymi przez tłumaczenie materiałów Drogi Mistrzostwa na język polski (za zgodą Jayema, za pośrednictwem którego przesłanie to zostało podane). Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski zdobyte przy tłumaczeniu książęk, filmów i nagrań związanych z tematyką Kursu Cudów.

Sami w styczniu 2018 r. podjęliśmy praktykę Drogi Serca, która składa się z 12 lekcji – po jednej na każdy miesiąc roku – sukcesywnie tłumacząc każdą z nich i udostępniając na tej stronie. Po roku praktyki możemy powiedzieć, że zmieniła ona w naszym życiu bardzo wiele, pomagając nam otworzyc serca na bezpośrednią komunikację z Jeszuą i naszym własnym prawdziwym Ja. Ten Wielki Eksperyment, który rozpoczęliśmy na początku 2018 r. cały czas trwa. Nie wiemy, dokąd nas on zawiedzie, ale czujemy ogrom inspiracji i pełne miłości prowadzenie. Skupiamy się na bezwarunkowym zaufaniu Jeszule, dając się Mu prowadzić i zapraszamy do wędrówki tych wszystkich, którzy poczują się do tego zainspirowani :).

Zamierzamy tłumaczyć kolejne lekcje Drogi Przemiany i Drogi Poznania i publikować je na tej stronie,  Równocześnie chcemy tłumaczyć też inne materiały Drogi, w tym nagrania audio wczesnych przekazów Jeszuy. Prawdodpodobnie wszystkie tłumaczenia materiałów Drogi Mistrzostwa zostaną wydane w pewnym momencie w formie drukowanej.

Jednocześnie informujemy o naszym nowym dobrym przyjacielu, Marku Konieczniaku, którego poznaliśmy na początku stycznia 2018 r. i który, jak się okazuje, znał Drogę Mistrzostwa już od dziewięciu lat i sam przetłumaczył bardzo wiele jej materiałów. Natychmiast zdecydowaliśmy się „połączyć siły” i wspierać się nawzajem w tłumaczeniu, redagowaniu i korekcie tekstów. W grudniu 2018 r. Marek zdecydował się założyć wydawnictwo, które będzie rozpowszechniać materiały Drogi w formie drukowanej. W styczniu 2019 r. pojawiły się już w formie książkowej Listy Jeszuy, a niedługo później będzie wydana Droga sługi i Droga Serca. Więcej o naszym cudownym spotkaniu z Markiem możecie przeczytać TUTAJ. Informację o publikacji książek będziecie mogli znaleźć zarówno na stronie Drogi Mistrzostwa, jak i na stronie wydawnictwa.

„Droga jest prosta i nie wymaga wysiłku” (Jeszua)

Cieszymy się, że jesteś tu z nami, pozdrawiamy najcieplej,

Maria i Rafał Wereżyńscy