Aktualności

Spotkanie z Markiem

Chcemy się z wami podzielić historią szybkiej ewolucji zdarzeń, które miały miejsce od momentu założenia przez nas strony internetowej www.drogamistrzostwa.pl. Niektórzy z was znają już tę historię z naszych wypowiedzi:

Tydzień po założeniu przez nas strony Drogi napisał do nas Marek Konieczniak, który – jak się okazało – sam zna i studiuje materiały Drogi Mistrzostwa już od 9 lat, i który przetłumaczył większość z nich na język polski! Znalazł on naszą stronę „przypadkiem”, lub jak sam mówi – czuł, że został tu przyprowadzony przez Jeszuę, on sam nie był bowiem świadomy tego, że jeszcze ktoś w Polsce zna to przesłanie… Po otrzymaniu emaila od Marka jeszcze tego samego dnia spotkaliśmy się na Skypie, a kilka dni później – na żywo, ponieważ „przypadkiem” byliśmy akurat przez parę dni w tym samym mieście :). Okazało się, że czujemy wszyscy, jakbyśmy znali się bardzo, bardzo dobrze, nadajemy na tych samych falach, rozumiemy się doskonale i wiemy, że nasze spotkanie było zaaranżowane spoza czasu, nieprzypadkowe i że mamy połączyć nasze serca we wspólnym Dziele.

A teraz trochę szczegółów na temat tłumaczeń: Otóż Marek przetłumaczył inne niepełne wydanie Trylogii Drogi Mistrzostwa, którego nie zamierza publikować w formie książkowej. Być może ukaże się ono w pewnym momencie w formie ebooka. Wydanie to nie posiada odniesień do nagrań i słuchaczy, a także pytań i odpowiedzi oraz zawiera kilka innych drobnych modyfikacji, m.in tytuły rozdziałów i podrozdziałów. My zaś (Marysia i Rafał) zdecydowaliśmy, że będziemy kontynuować tłumaczenie nieedytowanej, pełnej wersji Drogi Mistrzostwa, w dokładnie takiej formie, jaką Jeszua przekazał przez Jayema. Poza tym zamierzamy nadal tłumaczyć i nagrywać przekazy z Wczesnych lat.

Okazało się, że Marek przetłumaczył jeszcze dwie inne ważne pozycje: Listy Jeszuy oraz Drogę Sługi. Razem z Marią zrobiliśmy redakcję i korektę pierwszej z tych książek. Listy Jeszuy będą na pewno gotowe do upublicznienia pod koniec 2018 lub na początku 2019 r., niedługo później również Droga Sługi. Prawdopodobnie wszystkie ukończone tłumaczenia książek Drogi Mistrzostwa będą publikowane kolejno w formie drukowanej.

Jesteśmy wdzięczni za pojawienie się Marka na naszej drodze i czujemy, że strona internetowa Drogi Mistrzostwa, którą założyliśmy, jest również w dużym stopniu jego stroną. Zwłaszcza, że – jak mówi Marek – przejawiliśmy w formie dokładnie to, o czym on sam myślał mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zakładaliśmy stronę. Jest to dla nas przykładem działania Jednego Umysłu oraz cudownego przyspieszenia, lekkości i łatwości, których możemy doświadczać, gdy ustępujemy z drogi i pozwalamy sobie być prowadzeni. Sami byśmy sobie tego nie wymyślili! Pozostaje nam tylko wdzięczność oraz radosne oczekiwanie tego, co nas jeszcze czeka :).