Droga Serca

Jeszua zaprasza nas do przebudzenia się ze wszystkich złudzeń o tym, że kiedykolwiek byliśmy oddzieleni od Boga i do przypomnienia sobie najgłębszej prawdy o tym, kim w rzeczywistości jesteśmy: Chrystusem.

Droga Serca jest duchową ścieżką, która rozpoczyna się od zobowiązania na rzecz uzdrowienia i przebudzenia i opiera się na przesłance, że zawsze jesteś całkowicie wolny. Wszystko, czego doświadczyłeś, było twoim własnym wyborem i nigdy nie miało innej przyczyny.

Droga Serca jest pierwszą częścią z danej przez Jeszuę trylogii, składającej się z Drogi Serca, Drogi Przemiany i Drogi Poznania. Droga serca to dwanaście lekcji – jedna lekcja na miesiąc praktyki – oraz sesje pytań i odpowiedzi.

Nasze tłumaczenia tych przekazów oraz ich nagrania są oferowane przez nas bezpłatnie jako dar serca. Jeśli jednak chciałbyś w formie finansowej okazać wdzięczność za to, co tu otrzymujesz, możesz przekazać darowiznę poprzez stronę WSPARCIE.

Ponieważ w trakcie tłumaczenia cały czas dokonywaliśmy poprawek i ulepszeń, więc nie zdziwcie się, że tekst tłumaczeń może się odrobinę różnić od wersji audio. Z reguły nie są to wielkie zmiany, ale drobne ulepszenia, dzięki którym tekst jest jaśniejszy i łatwiej się go czyta. Od kwietnia 2019 r. całe tłumaczenie jest już dostępne w formie książki.