Nie potrzebuję czynić niczego – webinarowe warsztaty z Israelem w styczniu 2021 r.

NIE POTRZEBUJĘ CZYNIĆ NICZEGO

Webinarowe warsztaty online
z Israelem Elijahem Joy,
nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii
23-24 stycznia 2021 r.

Nieczynienie niczego jest cudowną bramą do Nieba; bezpośrednią drogą do stanu łaski, pokoju i ciszy. A więc dlaczego to takie trudne?

Podczas tych warsztatów będziemy eksplorować „nieczynienie niczego” – co to znaczy, jak się to odczuwa i co w tym przeszkadza.

Spędzimy czas na oddychaniu, odprężeniu, zapraszaniu ciszy i zauważaniu oporu wobec niej. Będziemy zauważać, obserwować, obejmować i kochać wszystko, co się pojawi w polu naszej grupy. Będzie również okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem i przyjrzenia się wspólnie temu, co się objawi.

Oprócz tego posłużymy się wprowadzającą praktyką Oddechu Miłości oraz połączymy się z Chrystusowym Rodem i otrzymamy przekaz od niego w formie channelingu.

Będzie również – jak zawsze – śmiech, zabawa i radosna komunia z Duchem, ze sobą nawzajem i z Jaźnią.

Bardzo się cieszę się na spotkanie z Wami i na bycie razem w świetle,

Israel

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Webinary te będą tłumaczone na żywo na język polski. Aby w nich uczestniczyć będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 23 stycznia: godz. 20.00-22.00 (czasu polskiego)
Niedziela 24 stycznia: godz. 20:00-22.00 (czasu polskiego)

KOSZT:
250 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 2 godz. każde oraz audio z każdego spotkania)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym webinarze, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Bardzo serdecznie zapraszamy!
Maria i Rafał

Nagrania i świadectwa z webinarów: „Droga Twórcy”

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Droga Twórcy” w dniach 9 i 10 stycznia 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Aby uzyskać więcej informacji o tych nagraniach i zapoznać się z przykładowymi świadectwami uczestników webinarów, wejdź na stronę: https://niebonaziemi.org/droga-tworcy-nagrania-z-webinarow/.

Kontynuacja webinarów „Oddech Światła i Miłości” w styczniu

Serdecznie zapraszam Was na webinary Oddech Światła i Miłości w dwa piątki w styczniu: 15 i 29 stycznia w godz. 20.30-21.30.

Webinary te rozpoczęte przez nas w październiku niosą ze sobą niezwykłą energię. Uczestnicy sesji piszą do mnie o tym, jak wiele się dla nich dzieje podczas tego spoczywania w oddechu i łączeniu się wspólnie w Polu Światła i Miłości. Zdecydowałem się więc zrobić te webinary również w dwa piątki w styczniu. Co będzie dalej, zobaczymy. Zapraszam wszystkich chętnych do włączenia się w tę podróż – regularnie lub jednorazowo.

Podczas każdego spotkania będziemy skupiać się przede wszystkim na oddychaniu, używając jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa – Oddechu Miłości. Będziemy przyzwalać, aby Oddech, który – jak mówi Jeszua – jest fizycznym przejawieniem Ducha Świętego, nie tylko nas rozluźniał, ale również dotykał, poruszał, ujawniał to, co ukryte i zaciśnięte, i uzdrawiał. Będziemy po prostu przyjmować więcej i więcej Miłości i rozświetlać w sobie to, co prosi o rozświetlenie. Jednocześnie – ponieważ spotkamy się w tej wirtualnej przestrzeni razem – stworzymy Pole Mocy, Światła i Miłości, które będzie przemieniało nasz świat.

Przygotowując się do spotkania:
– ubierz się wygodnie (może być piżama 🙂 );
– upewnij się, że będziesz miał przynajmniej godzinę spokoju;
– dla własnego komfortu nie jedz tuż przed spotkaniem;
– przygotuj sobie wygodne miejsce do położenia się (ewentualnie do siedzenia), a także poduszkę i coś do przykrycia;
– i…. czuj się jak u siebie w Domu 🙂

Z radością Was zapraszam!

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w tym webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Konto do wpłaty, jak również instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarem, zostaną do Ciebie wysłane emailem automatycznym zaraz po wysłaniu przez ciebie formularza zgłoszeniowego.

Informacja dla stałych uczestników: link i kod dostępu zoom pozostają bez zmian, ale i tak zapiszcie się, żebyśmy mieli informację o Waszej chęci uczestnictwa.

CZAS SPOTKANIA:
Piątek 15 stycznia: godz. 20.30-21.30
Piątek 29 stycznia: godz. 20.30-21.30

KOSZT:
50 zł za osobę za jeden webinar
80 zł za osobę za dwa webinary

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym webinarze, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Twórca, którym jesteś

Czy wiesz, że jesteś nieskończenie piękną Boską Istotą o mocy tworzenia absolutnie wszystkiego? Czy wiesz, że w tej chwili tworzysz swoje doświadczenie dokładnie takim, jakim je przeżywasz? I że nigdy przenigdy nie byłeś ofiarą świata, gdyż zawsze otrzymywałeś rezultat swoich myśli i wyborów?

Czy wiesz, że nie nie musisz czuć się winny za uczucia, które tworzysz i sytuacje, które manifestujesz w swoim życiu? I że możesz to wszystko zaakceptować z wdzięcznością w pełni uznania swojej własnej mocy? I że z tej akceptacji zrodzi się moc dokonywania zmian bez żadnego wysiłku? Czytaj dalej na: https://niebonaziemi.org/tworca-ktorym-jestes/

Nagranie ze spotkania z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem z 27.12.2020

Spotkanie z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem w dniu 27 grudnia 2020 r. okazało się prawdziwie międzynarodowym wydarzeniem. Wśród ponad 70 uczestników oprócz sporej grupy z Polski byli ludzie z USA, Kanady, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Danii, Izraela, Tajwanu i wielu innych krajów świata.

Przekaz Gerrita i Pameli – no i Jeszuy oczywiście 🙂 – ujmował prostotą i autentycznością. Najpierw Gerrit podzielił się piękną uzdrawiającą medytacją, później był przekaz Jeszuy za pośrednictwem Pameli. Na końcu, przez ponad godzinę Jeszua poprzez Pamelę odpowiadał na pytania uczestników i zakończył krótkim przesłaniem dla wszystkich.

Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu, a poczujesz, że chciałbyś być częścią tego wirtualnego spotkania poprzez nabycie dostępu do audio z webinaru, to możesz to zrobić zapisując się, tak jak uczestnicy webinarów poprzez formularz kontaktowy.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARU: 150 zł
Nabywając dostęp do audio, otrzymasz link do 2 godzinnego audio z webinaru.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Aby uzyskać dostęp do audio z webinaru z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielen z 27 grudnia 2020 r., wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkiem do nagrania.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Spotkanie z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem – 27 grudnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy na webinarowe spotkanie
z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem
z przesłaniem bożonarodzeniowym
i noworocznym od Jeszuy

27 grudnia w godz. 20.00-22.00

Spotkanie to rozpocznie się wprowadzeniem i medytacją, którą poprowadzi Gerrit Gielen, mąż Pameli, na co dzień zajmujący się terapią regresywną i często towarzyszący Pameli w jej sesjach channelingowych.

Następnie będzie miał miejsce channeling Jeszuy za pośrednictwem Pameli Kribbe, a potem sesja pytań i odpowiedzi, na której Pamela będzie channelować odpowiedzi Jeszuy na pytania uczestników. Webinar będzie tłumaczony z języka angielskiego na polski.

Pamela Kribbe (doktor filozofii) jest znanym medium, uzdrowicielką oraz autorką popularnych na całym świecie książek „Channelingi Jeszuy”, „Kobieta zakazana mówi” oraz innych pozycji zawierających channelowane przesłania inspirowane Chrystusową energią. Więcej informacji o Pameli i jej pracy znajdziesz na stronie: www.jeshua.net

A oto, co sama Pamela mówi o swoim channelowaniu Jeszuy:
Imię Jeszua oznacza dla mnie nie tyle historyczną osobowość Jezusa, co uniwersalną energię Chrystusową, której wszyscy jesteśmy częścią. Kiedy channeluję Jeszuę, czuję się mocno przyciągana do tego pola miłości i współczucia i właśnie w tym stanie świadomości otrzymuję przekazy od Jeszuy.

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar te ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Uwaga: Umówiliśmy się z Pamelą, że w pierwszej kolejności damy szansę na zapisanie się Polakom, a po 16 grudnia Pamela udostępni to wydarzenie również obcojęzycznej publiczności z całego świata. A zatem jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem i chcesz sobie zapewnić miejsce na spotkaniu, sugerujemy zapisanie się i dokonanie wpłaty do 16 grudnia. Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

KOSZT:
150 zł za osobę (jedno dwugodzinne spotkanie audiowizualne na żywo)
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinar te będzie rejestrowany w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy!

Maria i Rafał


Webinar Gathering with Pamela Kribbe and Gerrit Gielen

You are cordially invited
to a zoom webinar gathering
with Pamela Kribbe and Gerrit Gielen


December 27, 2020
8 pm – 10 pm CET

Christmas and New Year’s Message from Jeshua

We will begin our gathering with introduction and meditation by Gerrit Gielen, Pamela’s husband, who works as a regression therapist and often accompanies Pamela in the channeling sessions.

Then we will listen to Jeshua’s channeling through Pamela Kribbe. Afterwards Pamela will channel Jeshua’s answers to participants’ questions. Webinar will be held in English and translated live into Polish.

Pamela Kribbe is a renowned psychic reader, healer, and author of books such as The Jeshua Channelings, The Forbidden Female Speaks and other books containing channeled messages inspired by Christ Energy. You can find more information about Pamela and Gerrit and their work on this webiste: www.jeshua.net

From Pamela about channeling Jeshua:
“For me, the name Jeshua refers not so much to the historical personality of Jesus but to the universal Christ energy that we are all a part of. When I channel Jeshua, I feel deeply drawn into this field of love and compassion and in that state of consciousness I receive the messages from Jeshua.”  

DETAILS:
In order to participate at this webinar you will need to have zoom installed on your computer or zoom cloud meetings application on your phone. The webinar will be held in audiovisual form, which means we will be able to hear and see each other (but you can turn off your camera if you only want to listen and watch the webinar and you don’t want to be seen). The technical instructions about installing zoom and joining the webinar along with the zoom link and the passcode will be sent to you after we receive your payment.

The maximum number of participants: 100

COST:
150 PLN per person (approx. 34 euro) for one 2 hour long audiovisual webinar

REGISTRATION:
In order to express your desire to participate at this webinar, please CLICK HERE and then fill in and send the Registration Form. You will immediataly receive an automatic response with our account number.

NOTICE: If you do not receive an immediate automatic response to your email after sending the registration form, please check your spam or email us about it at:
spotkania@drogamistrzostwa.pl
and we will send you all the information „manually”.

Yours in gratitude and love!

Maria & Rafał

„POKÓJ” – bezpłatny webinar z Israelem Elijahem Joy 29 listopada

POKÓJ
Uwalniając się od potrzeby, by wiedzieć
W objęciach Boskiej Niewiedzy

webinar z Israelem Elijahem Joy,
nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii

29 listopada 2020 r.

Serdecznie zapraszamy Was na bezpłatny webinar z naszym drogim przyjacielem Israelem Elijahem Joy w niedzielę 29 listopada w godz. 20.30-22.00. Israel nie tylko podzieli się swoim doświadczeniem, ale stworzy przestrzeń, w której razem spoczniemy w oddechu, obecności i czuciu. Oprócz tego podczas webinaru będzie miał miejsce channeling Chrystusowego Rodu. Webinar ten będzie tłumaczony na język polski.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślemy w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audiowizualnej. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojego wizerunku i głosu oraz upublicznienie nagrania. Nagranie to może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Lista uczestników została właśnie zamknięta. Jeśli chcesz się zapisać na listę oczekujących, to prosimy napisz do nas na email na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl podając swoje imię i nazwisko oraz adres email. Jeśli w niedzielę 29 listopada tuż przed godz. 20.30 okaże się, że sporo zapisanych uczestników faktycznie się nie pojawi (a zdarza się to bardzo często, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie), to najpóźniej do 20.30 wyślemy Ci link do logowania na zoomie i kod dostępu. W między czasie możesz sobie pobrać zoom na komputer, jeśli jeszcze go nie masz, żebyś mógł łatwo dołączyć do spotkania (link do pobrania zooma na komputer: https://zoom.us/download2 )

Zgłoszenie się na listę oczekujących oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Radykalny Wgląd – nagrania i inne materiały z webinaru

Webinary Radykalny Wgląd Online na żywo już dobiegły końca. Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu na żywo, ale chciałbyś być częścią tej niezwykłej podróży w głąb siebie, którą odbyliśmy w dniach 2, 3, 4 października 2020 r., to możesz uzyskać dostęp do:

 • nagrań audio z 3 webinarów RWO oraz
 • konspektów z 3 webinarów RWO (w tym szczegółowego schematu Kroków Radykalnego Wglądu)

Radykalny Wgląd jest jedną z kluczowych żywych praktyk Drogi Mistrzostwa. To bardzo skuteczne narzędzie duchowej przemiany i uzdrowienia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat Radykalnego Wglądu i tego, co możesz uzyskać przez jego opanowanie, KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów RWO, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Koszt dostępu do materiałów: 300 zł. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do materiałów.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu udostępnienia materiałów szkoleniowych
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Radykalny Wgląd Online – 2, 3 i 4 października

Choć ten cykl webinarów już się skończył, dostępne są nagrania i inne materiały z tych webinarów. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Serdecznie zapraszam na webinary przez zoom pt.:
RADYKALNY WGLĄD ONLINE
w dniach: 2, 3 i 4 października 2020 r.

CZYM JEST RADYKALNY WGLĄD?
Radykalny Wgląd to jedna z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa oparta na oddechu, obecności, autentycznym czuciu, zadawaniu pytań oraz odkrywaniu i podważaniu nieświadomych przekonań umysłu i ich zamianie na prawdziwy sposób postrzegania.

Radykalny Wgląd jest oparty na kluczowych zasadach określonych w Drodze Serca, w tym szczególnie na idei, że jest konieczne, aby „umysł skierował się ku sobie – do swego wnętrza”. Proces ten opisany jest częściowo w Drodze Serca, a potem jeszcze głębiej w Drodze Przemiany, ale w żadnej z tych pozycji nie przyjmuje on usystematyzowanej formy, której nauczamy jedynie na specjalnych kursach i webinarach, takich jak ten, który Wam teraz proponuję.

CO DAJE RADYKALNY WGLĄD?
Osobiście brałem udział w tego typu webinarach z Jayemem prawie półtora roku temu. Od tej pory Radykalny Wgląd stał się nieodłączną częścią mojej drogi i wglądu w siebie. Stosuję go także podczas indywidualnych sesji z ludźmi i cały czas zadziwia mnie szybkość i skuteczność, z jaką działa. Przykładowe świadectwa ludzi z indywidualnych sesji znajdziesz TUTAJ.

Radykalny Wgląd jest zarówno wiedzą, jak i sztuką. Nie tylko pokaże ci, co uwięziło cię na nieświadomym poziomie, ale również zaoferuje ci praktyczne i natychmiastowe kroki, jakie możesz podjąć w każdej chwili życia, by uzyskać dostęp do mądrości serca oraz doświadczyć głębokiej wewnętrznej przemiany i uzdrowienia. Pozwoli ci też być prawdziwie pomocnym dla innych.

Osobiście uważam Radykalny Wgląd za najważniejsze narzędzie, jakie dała mi Droga Mistrzostwa i polecam go wszystkim, nie tylko tym, którzy pracują z innymi. Faktem jest jednak, że jeśli jesteś psychologiem, terapeutą, nauczycielem, uzdrowicielem, to opanowanie i zastosowanie Radykalnego Wglądu może być nieocenionym wzbogaceniem Twojej praktyki i pogłębieniem procesu, przez jaki prowadzisz ludzi w swojej pracy.

INFORMACJE O WYBINARACH:
Podczas niektórych poprzednich webinarów, które prowadziłem, używaliśmy Radykalnego Wglądu pomocniczo, ale nie był on w centrum naszej uwagi. Tym razem zanurzymy się głębiej tym procesie i pokażemy krok po kroku, czym jest, jak działa i jak możemy go w prosty i skuteczny sposób zastosować w pracy ze sobą i z innymi.

Podczas każdego spotkania będziemy praktykować obecność poprzez Oddech Miłości, obserwację tego, co się z nami dzieje oraz podejście z zadziwieniem do tego, co zauważymy, i nieosądzające czucie tego, co jest. W ten sposób stworzymy przestrzeń do odkrywczej podróży w głąb siebie, autentycznego przebaczenia, a także zakwestionowania naszych fałszywych przekonań i zastąpienia ich świadomym wyborem życia, którego naprawdę pragniemy.

Podczas tych webinarów zrobię też z jednym lub dwoma ochotnikami krótką sesję Radykalnego Wglądu, dzięki czemu wszyscy będziecie mogli doświadczyć tego, jak działa ten cudowny proces, co pomoże Wam w jego opanowaniu i zastosowaniu w praktyce.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio oraz konspekt z każdego spotkania wraz ze wskazówkami dotyczącymi samego procesu. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którejś z sesji podczas tych webinarów, to nadal możesz wziąć udział w procesie, przez który przejdziemy i nauczyć się Radykalnego Wglądu.

CZAS SPOTKANIA:
Piątek 2 października: godz. 20.30-22.00
Sobota 3 października: godz. 10.00-11.30
Niedziela 4 października: godz. 10:00-11.30

KOSZT:
300 zł za osobę (włącza 3 webinary po 1,5 godz. każdy, plus audio i konspekt z każdego spotkania wraz z konkretnymi i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi RW).

FAKTURY:
Ponieważ od 2020 r. zmieniły się przepisy dotyczące wystawiania faktur, jeśli ktokolwiek z Was potrzebuje faktury za przesłaną przez Was kwotę, prosimy o informację emailową na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl najpóźniej w momencie wysłania przelewu, gdyż po wystawieniu przez nas paragonu za przelew nie będziemy już mieli możliwości wystawienia faktury (od 2020 r. obowiązuje zasada: „paragon albo faktura”)

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym cyklu webinarów, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” konto do wpłaty. Po otrzymaniu Twojej wpłaty, prześlemy Ci wszystkie potrzebne informacje o tym, jak uczestniczyć w webinarze.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Formularz zgłoszeniowy (Radykalny Wgląd Online)

Aby uzyskać dostęp do materiałów szkoleniowych webinarów „Radykalny Wgląd Online”, wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś zaraz po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” numer konta do wpłaty.

Aksjomaty Drogi Mistrzostwa – medytacyjna podróż online

Zapraszam Was na bezpłatny webinar, podczas którego odbędziemy medytacyjną podróż online przez cztery aksjomaty Drogi Mistrzostwa. Webinar ten odbędzie się w czwartek 24 września w godz. 20.30-22.00.

W webinarze mogą uczestniczyć zarówno ludzie, którzy praktykują lub skończyli praktykę Drogi Mistrzostwa, jak i osoby, które nic nie wiedzą o tej ścieżce, gdyż aksjomaty, którym się przyjrzymy, są po prostu podstawą autentycznej duchowości, nawet jeśli używamy różnych słów na jej opisanie.

Podczas tego spotkania będziemy mogli nie tylko przyjrzeć się, czym te aksjomaty dla nas są i na ile faktycznie wcielamy je w życie, ale również stworzymy przestrzeń dla głębszego doświadczenia tego, co to znaczy, że:

Aksjomat 1:
Jestem taki, jakim stworzył mnie mój Ojciec (Źródło/Bóg). Jestem wolny. I w każdym momencie nic oprócz mnie nie jest źródłem mego doświadczenia. Zupełnie nic nie wywiera na mnie wpływu poza tym, czemu pozwalam, aby miało na mnie wpływ.

Aksjomat 2:
Nie potrzebuję czynić niczego.

Aksjomat 3:
Nie ma w mym życiu zwykłych chwil. Z każdym oddechem moje doświadczenia tworzą układany przede mną przez Boga pomost, który ma przyprowadzić mnie do domu. Dlatego wniosę świadomość w każdą chwilę i pozwolę jej nauczyć mnie, jak przebaczyć, jak objąć, jak kochać, a zatem jak żyć w pełni.

Aksjomat 4:
Jedyny związek, który ma jakąkolwiek wartość, to twój związek z Bogiem, twym twórczym Źródłem, Głębią Oceanu.

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, KLIKNIJ TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Formularz zgłoszeniowy na webinar „Aksjomaty Drogi Mistrzostwa”

Aby zapisać się na webinar: „Aksjomaty Drogi Mistrzostwa – Medytacyjna Podróż Online”, wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś natychmiast po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci „ręcznie” dosłać informacje potrzebne do uczestnictwa w spotkaniu.

Pamela Kribbe i Gerrit Gielen – Formularz zgłoszeniowy na webinar / Registration Form for the webinar

Aby uzyskać dostęp do audio z webinaru z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem w dniu 27 grudnia 2020 r., prosimy wypełnij i wyślij poniższy formularz.
/ In order to get access to the audio from the webinar with Pamela Kribbe and Gerrit Gielen on December 27, 2020 (English with Polish translation), please fill in and send the form below.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
  / Please make sure there are no misspellings in your email address.

Formularz zgłoszeniowy na webinary „Nie potrzebuję czynić niczego”

Aby zapisać się na webinary Nie potrzebuję czynić niczego z Israelem Elijahem Joy w dniach 23 i 24 stycznia 2021 r., prosimy wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś zaraz po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci „ręcznie” dosłać informacje potrzebne do uczestnictwa w spotkaniu.

Formularz zgłoszeniowy na webinar „Oddech Światła i Miłości”

Aby zapisać się na webinar : „Oddech Światła i Miłości”, prosimy wypełnij i wyślij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś zaraz po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci „ręcznie” dosłać informacje potrzebne do uczestnictwa w spotkaniu.

Rzeczywistość Miłość – webinary z Yumi

RZECZYWISTOŚĆ MIŁOŚCI
~ Spoczywając w Obecności Miłości ~

Webinary z Yumi GraceStream,
nauczycielką Drogi Mistrzostwa z Japonii

12-13 września 2020 r.

A oto kilka słów zaproszenia bezpośrednio od Yumi:

Drodzy Przyjaciele Serca!

Moje serce ponownie się raduje, że będę przebywać z Wami w tym Świętym Kręgu za pośrednictwem webinaru w połowie września tego roku. Cieszę się ogromnie, że będę mogła służyć jako Kanał dla Boga, naszego Źródła, które wszyscy podzielamy jako dusze…

Tym razem chciałabym zaprosić Was wszystkich do głębszego odkrywania, czym NAPRAWDĘ jest Miłość.

Ach ta Miłość… Tak wiele ludzi mówiło i mówi na temat miłości i tak wiele ludzi szuka miłości, nawet w kręgach duchowych. Jednak czy naprawdę WIEMY, czym Miłość jest, a czym nie jest? Warto rozważyć następujące pytanie: A co jeśli to, co uważamy za “miłość”, NIE JEST PRAWDZIWĄ MIŁOŚCIĄ? Tak naprawdę to było głównym wątkiem w całej podróży mojej duszy, w której doświadczyłam wielu zranień, dramatów i wątpliwości.

Jeszua mówi: Nie musisz szukać Miłości, ponieważ jesteś Tą Miłością. W jaki sposób jednak możemy POZNAĆ, że jesteśmy Tą Miłością? W mojej podróży wzlotów i upadków odkryłam, że owo POZNANIE jest dostępne jedynie dzięki CZUCIU, a nie intelektualnemu rozumieniu umysłu. Możemy POZNAĆ poprzez STAWANIE SIĘ tym, co jest poznawane i ostatecznie poprzez BYCIE tym.

Jest to głęboki temat, który powiedzie nas ku eksperymentom na poziomie czucia w ciele, zapraszając nas do ucieleśnienia tego, co odkryjemy jako Prawdziwą Miłość. Warsztaty te za pośrednictwem webinarów zaofiarują Ci kontekst, dzięki któremu będziesz mógł odzyskiwać dostęp do Obecności Miłości, swojej Prawdziwej Natury, oraz zaproponują Ci pewne wskazówki, jak ten stan podtrzymywać.

Spojrzymy również głębiej na fałszywe postrzeżenia, których nauczyliśmy się od świata. Jeśli tylko zapragniemy, możemy postanowić skorygować umysł i uzdrowić wszelkie zranienia, tak że ostatecznie przemienimy “miłość według tego świata” w Prawdziwą Miłość i będziemy ucieleśniać Prawdę jeszcze głębiej… i jeszcze głębiej… Wibracja całego wszechświata zostanie odmieniona i podniesiona dzięki naszemu połączeniu, którego celem jest jedynie większe uzdrowienie i przebudzenie. Gdy to się wydarzy, będzie to Prawdziwym Błogosławieństwem dla nas wszystkich i wszystkich przyjaciół we wszelkich wymiarach!!!

Potrzeba nam jedynie odrobiny chęci i autentycznej Ciekawości, aby zanurkować w tę Nieznaną Tajemniczą Głębię i odkryć Prawdę Miłości oraz przywrócić Dziecięcą Niewinność i Ducha Zabawy… Podczas tej Podróży być może poruszymy też odrobinę temat Świętego Związku, co możemy później pogłębić przy innej okazji, jeśli poczujemy się do tego wezwani.

Bardzo się cieszę na myśl o połączeniu się z wieloma Przyjaciółmi i udaniu razem w tę Cudowna Podróż ku Rzeczywistości Miłości. Wszystko, co oferuję, jest oparte na całkowitym Prowadzeniu przez Ducha/Boga i objawia się z chwili na chwilę przy miłującym wsparciu Jeszuy, Marii Magdaleny, Saint Germain’a i wszystkich Członków Chrystusowej Rady. O piękne i święte Dzieci Boga, zapraszamy do przyłączenia się!

Z niezmierną radością i pokorą,
Yumi (YouMe)

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Webinary te będą tłumaczone na żywo na język polski. Aby w nich uczestniczyć będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 12 września: godz. 10.00-12.00
Niedziela 13 września: godz. 10:00-12.00

KOSZT:
200 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 2 godz. każde oraz audio z każdego spotkania)

Rabat dla par korzystających z jednego urządzenia: Jeżeli w webinarze chce wziąć udział para i będzie korzystać z jednego urządzenia do łączenia się z webinarem, wówczas cena ze webinar wynosi 150 zł od osoby (300 zł za dwoje).

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie. Ponieważ liczba miejsc na webinarze jest ograniczona, o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Bardzo serdecznie zapraszamy!
Maria i Rafał

P.S. Jako ciekawostkę dla zainteresowanych podajemy jeszcze link do relacji z warsztatów z Yumi, które odbyły się w dniach 18-21 stycznia 2020 r. w Warszawie: https://drogamistrzostwa.pl/po-warsztatach-z-yumi-warszawa-styczen-2020/.

Formularz zgłoszeniowy na webinary z Yumi

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach „Rzeczywistość Miłości” z Yumi w dniach 12 i 13 września 2020 r., wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś natychmiast po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” numer konta do wpłaty.

Reality of Love – online workshop with Yumi

REALITY OF LOVE
~ Resting in Love’s Presence

Zoom webinar workshop with Yumi GraceStream,
Teacher of A Way of Mastery from Japan

September 12th & 13th (Sat & Sun)

Dear Beautiful Friends of the Heart,

My Heart feels so warm again and delighted that I will abide with you in the Sacred Circle together via Webinar in the middle of September… When I received the Call from God to continue to offer What IT wants to extend with my Dear Friend, Rafal, who will translate the message of Love, my Heart felt so graceful with full of Love and joyful to serve as a Conduit for God, our Source That we all share as souls…

This time I would like to invite all of you to the deeper exploration of “What Love is, TRULY”……

Oh… Love… So many people talked/talk about love and so many people are seeking for love… even in the spiritual worlds… Yet, do we truly Know what Love is, and what Love is not… ??? There is one thing that is worth to PONDER: What if what we believe as ‘love’ is NOT TRUE LOVE in the Reality… Actually this had been the main theme throughout my entire soul journey, where I had a lot of bruises, dramas and confusions…

Jeshua says: you don’t need to seek for Love because you are That Love….

Yet, how we could Know we are That Love…. I found through my own up-and-down journey that this Knowing is only available through direct feeling, not through the mind/intellect understanding… We could Know by BECOMING what is known and eventually by BEING it…

This is a huge theme as it will take us into the body and feeling level experiments and invite us to embody what we find as True Love…. This workshop via webinar will offer the context for you to re-access the Love’s Presence, your True Nature, with clues to how to maintain it, if you will…….

We will also look deeper at the false perceptions that the worlds taught/teach us… If we desire, we can start choosing to correct the mind and heal the wounds, so that eventually we can transform ‘worldly love’ to True Love, and start embodying the Truth more, even more…. Ummmmm….…. The vibration through the entire Universe will be changed and uplifted through our joining dedicated solely to healing and awakening further…. When that truly happens, it’s a Real Blessing for all of us and all the friends in any dimensions!!!

All we need is a little willingness and genuine Curiosity to dive into this Unknown Mysterious Journey to find out the Truth of Love, restoring Childlike Innocence and Playfulness… Along the Journey, we will/may also touch upon the Holy Relationship a bit, which could/might be deepened further in a different occasion if it’s a Call from the Divine…..

I am very much looking forward to joining with a lot of Friends to delve into this Wondrous Journey to the Reality of Love….  All the offerings are completely under the Guidance of Spirit/God moment by moment, being enfolded and supported by the Loving Presence of Jeshua, Mary Magdalene, Germain and all the Christ Council Members…  Oh, Beautiful Holy Children of God, Come to join US!!

with Blissful Delight and Humbleness,

Yumi (YouMe)

DETAILS:

The webinar will be presented in English and translated live to Polish. In order to participate you will have to have zoom installed on your computer or „zoom cloud meetings” application on your phone. The instruction about installing zoom and joining the webinar along with the zoom link and the access code will be sent to you when we receive your payment. Maximum number of participants: 100 people (or more accurately: 100 devices).

WHEN:
Sept 12, 10 am -12pm Warsaw time
Sept  13, 10 am -12pm Warsaw time

COST:
200 PLN
(approx.  45 euro)
Discount for couples using one device: if a couple wants to participate and will be using one device to connect with the webinar, then the price is 150 PLN (approx. 34 euro) per person (300 PLN for both).

REGISTRATION:
If you want to register please send us your first and last name to this email address: spotkania@drogamistrzostwa.pl and we will send you the bank details.

After we receive your payment, we will send you the confimation of your reservation.

You are cordially invited!
Blessings and love,
Maria and Rafal

Fragmenty webinaru z Pamelą Kribbe

Oto nagrania dwóch fragmentów webinaru z Pamelą Kribbe (bez części 2 z piątku i soboty z pytaniami i odpowiedziami przeznaczonymi jedynie dla uczestników webinaru) zatytułowanego „Zjednoczenie pierwiastka żeńskiego i męskiego w nas”.

Polskie teksty i audio książek Drogi Mistrzostwa dostępne dla wszystkich

Kochani! Nasz przyjaciel, Marek Konieczniak, wydawca książek Drogi Mistrzostwa po polsku, parę dni temu poinformował nas, że przetłumaczone na polski teksty i/lub audio z książek Drogi Mistrzostwa są już w Internecie dostępne dla wszystkich. 🙂 Trwający kilka tygodni projekt umieszczenia polskiego wydania książek na stronie Christmind.info już prawie dobiegł końca. Więcej informacji o tym znajdziecie TUTAJ.

Męska energia serca – channeling Marii Magdaleny

Drodzy Przyjaciele!

Poniżej prezentujemy nasze tłumaczenie kolejnego channelingu Marii Magdaleny przekazanego za pośrednictwem Pameli Kribbe. Jest to równocześnie trzeci rozdział książki Pameli zatytułowanej: „The Forbidden Female Speaks” (dosłownie: „Kobieta zakazana mówi”). Pamela Kribbe nie jest nauczycielką Drogi Mistrzostwa i jej channelingi mogą mieć nieco inny charakter niż te płynące przez Jayema, ale czujemy, że są one cenne i warte podzielenia się.

Wszystkie nasze tłumaczenia na tej stronie są oferowane bezpłatnie jako dar serca. Jeśli jednak chcesz wyrazić swoją wdzięczność lub nas wesprzeć w tym projekcie, możesz przekazać darowiznę poprzez zakładkę Wsparcie na tej stronie. 

MĘSKA ENERGIA SERCA
Tłumaczenie: Maria i Rafał Wereżyńscy

Jest to część rozmowy Pameli Kribbe z Marią Magdaleną, podczas której Pamela zadaje Marii pytania i otrzymuje od niej odpowiedzi za pośrednictwem channelingu.

MĘSKA ENERGIA SERCA – POSŁUCHAJ AUDIO

Jak opisałabyś skupioną na sercu męską energię? Jak wygląda wysokowibracyjna, dojrzała męska energia?

Męska energia jest zasadniczo skierowana na zewnątrz. Jest skupiona na przejawianiu się w zewnętrznym świecie. Jest to ruch od wewnątrz na zewnątrz. Męska energia pokazuje swą siłę w podążaniu na zewnątrz. Jest ona zdolnością stawania się widocznym i jawnym oraz poruszania się z ciemności do światła. Ów ruch jest aktem wiary, podobnym do tego, gdy dziecko zostawia za sobą bezpieczeństwo łona matki. Ten ruch w kierunku przejawienia się wymaga odwagi, śmiałości i ducha przygody. Jeśli podążasz za swoją męską energią, trwasz sam, porzucasz to, co stare i znajome, w czym znajdowałeś bezpieczeństwo, i używasz swej wolności, by tworzyć i odkrywać coś nowego. Nieodłączną cechą męskiej energii jest domaganie się owej wolności, torowanie drogi dla swej własnej, osobistej podróży, wyróżnianie się i przynoszenie odnowy. Wiąże się z przeciwstawianiem ustanowionemu porządkowi i byciem raczej nieposłusznym niż uległym, jeśli jest to wymagane, aby stworzyć coś nowego. Oznacza to wyzwalanie się ze starych, znajomych sposobów działania. Męską energię charakteryzuje pragnienie ekspansji oraz naginania i przekraczania granic. Poczucie wolności, ciekawości i zuchwałości to naturalne cechy charakterystyczne tej energii. 

Męska energia jest niezbędnym aspektem wszystkich twórczych procesów. Żeńska energia, która reprezentuje świat wewnętrzny, inspiruje energię męską. Weźmy przykład artysty malarza (mógłby to być mężczyzna lub kobieta, ale ja użyję przykładu malarza mężczyzny). Spaceruje on na łonie natury i doświadcza dziewiczej harmonii lasu lub widzi twarz jednej ze swych ukochanych i czuje w niej głębię i piękno. Tym jest żeńska energia w nim. Jest empatyczna, patrzy poza zewnętrzne pozory i łączy się z wewnętrzną istotą wszystkiego, co żyje. Malarz zainspirowany wrażeniami, które go poruszają, bierze pędzel w dłoń. Teraz jego uwaga przechodzi z otwartej, wszystko chłonącej wrażliwości ku skoncentrowanemu, celowemu działaniu na zewnątrz. To, co zostało zebrane wewnątrz, teraz przybiera wyjątkową formę w zewnętrznym świecie – jego formę. Jego twórcza moc umacnia się, a następnie uwalnia on to, co skrystalizowało się we wnętrzu jego istnienia. W wyrażaniu i przejawianiu siebie wyróżnia się on jako jednostka, jednocześnie prezentując coś większego od siebie samego: uniwersalną ludzką naturę, która dotyka serc wszystkich. Poprzez subtelność dzieła sztuki artysta łączy się z całą ludzkością, jednocześnie wyrażając swą indywidualność. Męskie i żeńskie energie nieustannie pracują razem w tym twórczym procesie.

Każdy twórczy akt wymaga intymnej współpracy między żeńskimi i męskimi energiami. Jeżeli występuje zbyt duży nacisk na męską energię, stworzenia są pozbawione duszy i nie wzbudzają żadnego uczucia, empatii czy miłości. Masowa produkcja dóbr konsumpcyjnych jest tego przykładem. Jeśli, z drugiej strony, przeważa energia żeńska, to co jest tworzone, może nie udać się za dobrze. Żeńska energia tkwi bowiem na poziomie wewnętrznych snów i wyobrażeń lub pozostaje mglista i nienarzucająca się, bez wyróżniającej się oryginalności. Obie energie są niezbędne dla jakiegokolwiek twórczego procesu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby męskie i żeńskie energie były zbalansowane w każdej ludzkiej istocie

Obecnie męska energia jest demonizowana w postępowych i duchowych kręgach. Dzieje się tak dlatego, że w przeszłości męska energia odcisnęła swe piętno w agresywny, opresyjny, mizoginistyczny i często brutalny sposób. Wciąż widzimy skutki tej przeszłości. Nadal jesteśmy świadkami przejawów tego niepohamowanego aspektu męskiej energii odłączonego od energii żeńskiej. Terroryzm jest tego ekstremalnym wyrazem, lecz na przykład nadużycia finansowego świata również cechują się ową wyobcowaną, głęboko odizolowaną męską energią, która utraciła kontakt z życiem i uczuciami. Jednakże na głębszym poziomie ten stan rzeczy ulega zmianie. Coraz więcej ludzi widzi, że wizerunek „twardziela”, który ma wszystko pod kontrolą, jest nieautentyczny, niczym maska ukrywająca niedorozwinięte życie wewnętrzne. Obecnie w waszej kulturze, a szczególnie wśród młodszych pokoleń, ta beznamiętna, otępiała forma męskości nie jest dłużej ceniona. Stopniowo zaczyna się wyłaniać inny obraz męskości, nadający większe znaczenie wrażliwości i współczuciu. Lecz na razie wciąż mamy do czynienia z dużym zmieszaniem co do tego, co oznacza męskość i bycie mężczyzną.

Wielu ludzi, szczególnie w duchowych kręgach podkreślających potrzebę połączenia empatii i miłości, żywi podejrzliwość wobec męskiej energii. Męska energia utożsamiana jest z dominacją, agresją i podporządkowaniem. Współczesne społeczeństwo odczuwa wstręt względem tej starej męskiej energii. Nawet w owych wymagających i trudnych sektorach, takich jak biznes czy medycyna, istnieje coraz większe zapotrzebowanie na łagodniejsze wartości, takie jak szacunek dla jednostki czy otwarta komunikacja, zaś tak zwane „organizacje spłaszczone” zastępują władzę i hierarchię formami współpracy opartymi na równości. Jest to oczywiście pozytywny rozwój zdarzeń, prowadzący do większej równości płci, jednakże w pewnych obszarach proces ten przyjął przeciwstawną do tej, ekstremalną formę: przecenienie żeńskiej energii względem energii męskiej. Cechy takie, jak zdecydowanie, wyznaczanie granic i wyróżnianie się dzięki swoim wyjątkowym cechom są teraz postrzegane jako z gruntu agresywne, a przecież świadome użycie męskiej energii jest niezbędne, szczególnie gdy twoja żeńska energia jest dobrze rozwinięta, a serce otwarte.

Oto cały paradoks: w obecnych czasach rozpoznaje się, że żeńska energia jest cenna i niezbędna dla wszelkiego rodzaju procesów, takich jak komunikacja, współpraca i kreatywność. Lecz żeńską energię można tak naprawdę przejawić w nowych formach i stylach życia tylko wtedy, gdy jest ona połączona z dojrzałą, zbalansowaną męską energią. Żeńska energia skupia się na połączeniu, otwartej komunikacji i empatii. Ma ona w sobie potencjał wyższej wibracji świadomości jedności – rozpoznania, że wszyscy jesteśmy jednym, że wszyscy pochodzimy z tego samego źródła. Ta energia jest bardzo potrzebna w tym świecie podziału, nienawiści i nietolerancji. Jednakże skupiona na sercu żeńska energia nie może rozkwitnąć w społeczeństwie bez dojrzałej męskiej energii, która uzupełnia i dopełnia ją w naturalny sposób. Bo i żeńska energia nie może rozkwitnąć w jednostkach, które skupiają się jedynie na żeńskich cechach empatii i troski, a tłumią i odrzucają swą energię męską.

Co się dzieje, gdy polegasz na skupionej na sercu żeńskiej energii, jednocześnie wypierając się w sobie lub odrzucając męską energię? Zatracasz siebie. Męska energia zapewnia, że pozostajesz ześrodkowana lub ześrodkowany, że jesteś jednostką z wyznaczonymi granicami i że gdy łączysz się z innymi, jesteś w stanie ich puścić, kiedy to stosowne, uznając swoją indywidualność. Godzisz się ze swoją samotnością. Związki, w których żeńska energia jest nazbyt uwydatniona, charakteryzują się zbyt wielką tęsknotą za jednością, „byciem razem”, za scaleniem się z inną osobą czy grupą. Męska energia uświadamia ci, że ty już jesteś pełnią, co ma pozytywny wpływ na twoje związki. Przynoszący spełnienie związek zachowuje równowagę pomiędzy byciem sobą (aspekt męski) a przekraczaniem siebie (aspekt żeński). 

Dlaczego w obecnych czasach bycie bardzo wrażliwym jest takim wyzwaniem? Coraz więcej ludzi cierpi z tego powodu, a wiele dzieci wykazuje niestabilne zachowania z powodu swojej wrażliwości i braku energetycznych granic. Można dostrzec, że osoby te mają mocno rozwiniętą żeńską energię – ich czakra serca jest szeroko otwarta – lecz w niewystarczającym stopniu używają męskiej energii. Męska energia ma zdolność mówienia „nie” i chronienia cię, lecz ponieważ wytworzono tak wielkie tabu odnośnie tej energii, ta j`akość nie jest wyrażana. Działanie z pozycji mocy i obrona własnych praw są postrzegane jako coś negatywnego. Ludzie nie zawsze zdają sobie sprawę, czym naprawdę jest męska energia i jak można się nią posługiwać w zrównoważony i dojrzały sposób.

Skupiona na sercu, dojrzała męska energia jest w pełni połączona z energią żeńską. Energia męska reprezentuje czynną, skierowaną na zewnątrz zasadę przejawiania w każdym człowieku i we wszystkich innych żywych istotach. Jest to niezbędny aspekt każdego stworzenia i naturalne uzupełnienie żeńskich aspektów receptywności, ukierunkowania na wnętrze i empatii. Męskie i żeńskie energie są całkowicie równe i tworzą całość. Żeńska energia nie jest słabsza od męskiej, zaś męska energia nie musi się opierać na ego.

W Stworzeniu mamy do czynienia z dwoma kierunkami ruchu: ruchem w kierunku równości (wykraczania poza swą indywidualność) i ruchem w kierunku różnorodności (pełnemu wzięciu odpowiedzialności za swoją indywidualność). Oba te kierunki są dobre i cenne. W tym pierwszym doświadczamy połączenia z innymi oraz radości, jaką owo połączenie wnosi do naszych serc. W tym drugim doświadczamy wyjątkowości i kreatywności. W duchowych kręgach ruch w kierunku jedności jest często uznawany za jedyny prawdziwy i jedyny wartościowy. Jednakże w męskim ruchu w kierunku indywidualności zawiera się ogromna moc, pogłębienie i wzbogacenie; jest on siłą napędową Stworzenia. 

Bardzo ważne jest, abyście przyjęli i zintegrowali męską energię w jej skupionej na sercu formie. Jest to szczególnie prawdziwe dla kobiet o otwartym ośrodku serca i wysokim poziomie wrażliwości, kobiet oddanych duchowości i wewnętrznemu rozwojowi. Wiele z tych kobiet jest wciąż wrogo nastawiona wobec męskości. Jest to spowodowane wspomnieniami wykorzystywania seksualnego, upokorzenia i nierówności. Wspomnienia te mogą pochodzić z tego życia lub z żyć poprzednich. One nie istnieją tylko w pojedynczych kobietach, ale również w zbiorowej kobiecej świadomości, która wpływa na każdą ludzką istotę. Wspomnienia te i rany tworzą poczucie braku zaufania wobec mężczyzn i męskiej energii. Masz wrażenie, że jeśli w obecności męskiej energii otworzyłabyś się i stanęła w bezbronności, to twoje zaufanie automatycznie zostałoby zawiedzione. Część ciebie zamyka się, ponieważ nie chce czuć przeszłego bólu. Szczególnie obszar brzucha stał się u wielu kobiet pusty, ponieważ one energetycznie się z niego wycofały. Jeśli nie ufasz swej własnej męskiej energii i się od niej odcinasz, niesatysfakcjonujące będą nie tylko twoje związki z mężczyznami, ale również twój związek z samą sobą. Pozbawiasz się mocy, jeśli nie chcesz używać swej męskiej energii. Wypierasz się wtedy podstawowego aspektu Stworzenia i swej własnej duszy. To zaś sprawia, że jesteś niekompletna i słaba, prowadząc do niezrównoważonych związków z mężczyznami. Związki, które przyciągasz, będą odzwierciedlały twój związek z męską energią. Często będzie się wtedy pojawiało zarówno intensywne przyciąganie, jak i odraza oraz brak poczucia bezpieczeństwa.

Wzięcie życia w swoje ręce oznacza, że jako kobieta uznajesz swoją indywidualność, chronisz swoją energię serca i osiągasz równowagę pomiędzy dawaniem a przyjmowaniem. Uzdrowiona kobieta jest pewną siebie, niezależną kobietą, która potrafi kochać, nie wypierając się samej siebie. Cieszy się ona miłością i bliskością, której doświadcza z partnerem, dziećmi, przyjaciółmi, znajomymi, a jednocześnie lubi być sama i chętnie posługuje się swymi wyjątkowymi darami i zdolnościami, przyjmując obfitość i kreując swe własne życie. Pewna siebie kobieta nie dyskredytuje męskiej energii; rozpoznaje ją jako część siebie i jej używa – a zatem nie jest emocjonalnie zależna od męskiego partnera. Jest kobietą, a jednocześnie duszą. Dusza zawiera zarówno męskie, jak i żeńskie energie. Jako dusza żyłaś w męskich i kobiecych ciałach. Poprzez ustanowienie połączenia ze swoją duszą wiesz, że jesteś czymś więcej niż kobietą czy mężczyzną i możesz postanowić grać rolę kobiety z pozycji siły i samoświadomości. 

P.S. Drodzy Przyjaciele, przy okazji informujemy Was, że zaprosiliśmy Pamelę do poprowadzenia webinaru online z polskim tłumaczeniem w dniach 26-27 czerwca z channelingiem Marii Magdaleny i Jeszuy oraz możliwością zadawania im pytań. Zainteresowanych zapraszamy do kliknięcia w powyższy link.

Spotkanie online z Pamelą Kribbe z channelingami Jeszuy i Marii Magdaleny

 ZJEDNOCZENIE PIERWIASTKA MĘSKIEGO I ŻEŃSKIEGO W NAS
SPOTKANIE ONLINE Z PAMELĄ KRIBBE

W dniach 26 i 27 czerwca zapraszamy na audiowizualne spotkanie online poprzez zoom z Pamelą Kribbe z channelingami Jeszuy i Marii Magdaleny oraz możliwością zadawania pytań. Spotkanie to – zatytułowane „Zjednoczenie pierwiastka męskiego i żeńskiego w nas” będzie tłumaczone na język polski.

Jeszua i Maria Magdalena będą mówić o potrzebie wewnętrznego zbalansowania pierwiastka męskiego i kobiecego w czasach transformacji z ego do serca. Na przestrzeni czasu obie energie zostały wytrącone z równowagi, a to głęboko wpłynęło na nasze życie, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i globalnym.

Aby móc wyrazić światło naszej duszy oraz mądrość Ziemi, musimy zrozumieć, co tak naprawdę oznaczają męskość i kobiecość oparte na sercu i jak ucieleśnić obie te energie w naszym codziennym życiu.

Spotkanie to będzie się składało z dwóch webinarów, w których Pamela będzie channelować najpierw przesłanie od Jeszuy podczas pierwszej sesji w piątek 26 czerwca w godz. 20.30-22.00 czasu polskiego, a potem Marii Magdaleny podczas drugiej sesji w sobotę 27 czerwca w godz. 10.00-11.30 rano. Po każdym z tych przesłań Pamela będzie channelować odpowiedzi Jeszuy i Marii Magdaleny na pytania uczestników.

Pamela Kribbe (doktor filozofii) jest autorką uznanych na całym świecie książek „Channelingi Jeszuy”, „Kobieta zakazana mówi” oraz innych pozycji zawierających channelowane przesłania inspirowane Chrystusową energią.

Więcej informacji o Pameli i jej pracy znajdziesz na stronie: www.jeshua.net (wkrótce powstanie też polska strona publikująca m.in. tłumaczenia przesłań Pameli).

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

KOSZT:
150 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 1,5 godz. każde)
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń). Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy!

Zraniona kobieta – channeling Marii Magdaleny

Drodzy Przyjaciele!

Poniżej prezentujemy nasze tłumaczenie kolejnego channelingu Marii Magdaleny przekazanego za pośrednictwem Pameli Kribbe. Jest to równocześnie drugi rozdział książki Pameli zatytułowanej: „The Forbidden Female Speaks” (dosłownie: „Kobieta zakazana mówi”). Pamela Kribbe nie jest nauczycielką Drogi Mistrzostwa i jej channelingi mogą mieć nieco inny charakter niż te płynące przez Jayema, ale czujemy, że są one cenne i warte podzielenia się.

Wszystkie nasze tłumaczenia na tej stronie są oferowane bezpłatnie jako dar serca. Jeśli jednak chcesz wyrazić swoją wdzięczność lub nas wesprzeć w tym projekcie, możesz przekazać darowiznę poprzez zakładkę Wsparcie na tej stronie.

ZRANIONA KOBIETA
Tłumaczenie: Maria i Rafał Wereżyńscy

Jest to rozmowa Pameli Kribbe z Marią Magdaleną, podczas której Pamela zadaje Marii pytania i otrzymuje od niej odpowiedzi za pośrednictwem channelingu.

ZRANIONA KOBIETA – POSŁUCHAJ AUDIO

Kiedy zaczęłam otrzymywać od ciebie przekazy, wpierw powiedziałaś o ranie w obszarze brzucha u kobiet. Opisałaś ogólne pole energetyczne kobiet i powiedziałaś mi, że wiele z nich nie jest w pełnym kontakcie z obszarem brzucha i trudno im odczuwać swą moc. Szczególnie te kobiety, które przyciąga duchowość oraz rozwój wewnętrzny, mają skłonność do otwierania swoich wyższych czakr. To sprawia, że są bardzo wrażliwe i empatyczne. Lecz powiedziałaś również, że prowadzi to do braku równowagi i do „postawy dawcy”, tworząc jednocześnie pustkę w obszarze brzucha. Owa pustka wskazuje na brak fundamentu, ugruntowania i na to, że nie czują się one dobrze z samymi sobą. Czy mogłabyś rozwinąć ten wątek?

W moich przesłaniach, które przekazywane są za twoim pośrednictwem, chciałabym przede wszystkim odnieść się do kobiet, które przyciąga wewnętrzna ścieżka osiągania pełni. Mówię do kobiet, które interesują się wewnętrznym wzrostem, inspiracją płynącą z wnętrza i zrzuceniem starego bagażu. Kim są te kobiety? Wymienię kilka cech, które je charakteryzują:

– kobiety te są w stanie przemiany ze świadomości opartej na ego do świadomości opartej na sercu. Nie chcą one dużej prowadzić życia opartego na lęku i konformizmie. Chcą opierać swe wybory na wewnętrznym kompasie, na własnym sercu, lecz jednocześnie zmagają się z głębokim poczuciem niepewności i zwątpienia odnośnie swej mądrości i siły. 

– kobiety te bardzo mocno doświadczają swych uczuć. Są emocjonalnymi istotami, które otworzyły swe serca i używają swej pasji i inspiracji do poszukiwania sensu i celu w życiu. Są one otwarte na wymiar duszy, na coś większego, co jest ponad ich fizyczną osobowością. Są to kobiety duchowe.

– wiele z tych kobiet ma dar intuicji, jasnoodczuwania lub silne zdolności empatyczne. Czują się przyciągane do prowadzenia ludzi na różne sposoby i pomagania im w przełamywaniu starych, sztywnych ścieżek myślenia i odczuwania. 

– lęki i wątpliwości, z którymi te kobiety się zmagają, są związane z głęboką, energetyczną raną, traumą w ich duszach. Doświadczyły one jak to jest wyrazić swe najskrytsze „ja” i być z tego powodu brutalnie odrzuconymi. To było nie tylko odrzuceniem ich jako jednostek, lecz również odrzuceniem konkretnych kobiecych cech, które posiadały. W poprzednich wcieleniach wiele z tych kobiet było potępianych za używanie swych intuicyjnych zdolności. Były przeklinane jako „wiedźmy” lub odrzucone jako ekscentryczne, a nawet obłąkane. A w przeszłości nie było mile widziane, gdy kobiety przyjmowały pełną mocy i pasji postawę w swych związkach z mężczyznami. Owe kobiety, które zboczyły z utartej ścieżki, uznawano za krnąbrne i nieokiełznane, i były one za to potępiane. Upór i oryginalność nie były mile widziane, zwłaszcza u kobiet. Ponadto kobiety cierpiały z powodu seksualnego upokorzenia i bezsilności, które pozostawiły swój ślad kolektywnie na wszystkich kobietach. Wszystkie te doświadczenia pozostawiły ranę w ich brzuchu. 

– oto niektóre symptomy tej rany: brak ugruntowania, słabość mentalna, bycie zależną i przesadnie wrażliwą na uczucia innych ludzi oraz energetyczne stapianie się ze swym otoczeniem, wycofywanie się do wyższych czakr, zmaganie z ustanawianiem granic i bronieniem własnych praw. Wiele z tych bardzo wrażliwych kobiet czuje się swobodnie z wyższymi energiami serca, miłości, przebaczenia, harmonii i poczucia jedności. Ale często osiągają to swoim kosztem, ponieważ unikają konfliktów i odłączają się od własnych potrzeb i granic. W wielu przypadkach nie ma zachowanej równowagi między dawaniem i otrzymywaniem w ich związkach lub w pracy – dają one zbyt wiele, a otrzymują w zamian zbyt mało. Nie mogę przyjąć tego, co jest mi potrzebne, jeśli nie jestem obecny w swoim własnym centrum, w swoim brzuchu. W świadomości tych kobiet brakuje zakorzenienia, mają one wiele darów i zdolności, ale cierpią na chroniczny brak miłości własnej. Istotą tej rany jest przekonanie, że nie zasługują one na bycie kochanymi i docenianymi za to, czym są. 

Czy te kobiety są tak zwanymi „pracownikami światła”, tak jak to zostało opisane w mojej pierwszej książce „Channelingi Jeszuy”? [sprawdź również artykuł: „Jak rozpoznać, czy jesteś pracownikiem światła?” na www.jeshua.net, gdzie podany jest opis pracowników światła]. W owej książce Jeszua mówi, że istnieje grupa dusz, które dokonały wewnętrznego wyboru, aby odłączyć się od ego i być kierowanymi sercem, co jest procesem składającym się z wielu kroków i zajmującym wiele wcieleń. Wymienia on kilka cech charakterystycznych tych dusz, takich jak: pragnienie wniesienia wkładu w transformację świadomości na Ziemi, bycie głęboko wrażliwym oraz poczucie bycia innym. Czy kobiety, do których przemawiasz w tej książce, zaliczają się do tej grupy pracowników światła?

Tak. Są to kobiety, które świadomie dokonują przejścia ze świadomości opartej na ego do świadomości opartej na sercu. Taka jest właśnie moja definicja pracownika światła. Gdy tylko zaczynasz skupiać się na sercu, tworzysz pragnienie wniesienia wkładu w szerszą perspektywę. Chcesz dzielić się światłem swego serca z innymi. Kiedy zaczynasz pogłębiać połączenie ze swoją własną duszą, stawanie się pracownikiem światła jest czymś naturalnym. A zatem to wcale nie jest szczególnym powołaniem konkretnej grupy ludzi. Każdy, kto ma w sobie głęboko osadzoną potrzebę podążania ścieżką odkrywania samego siebie i wewnętrznego wzrostu, ostatecznie stanie się pracownikiem światła: kimś, kto chce wnieść wkład w transformację świadomości na tej planecie. 

A więc tak naprawdę mówisz, że pracownicy światła w formie żeńskiej zmagają się ze szczególnym problemem – pustką i raną w ich brzuchu, której nie mają pracownicy światła w męskiej formie.

Pracownicy światła w męskiej formie również mają trudności z byciem tym, kim naprawdę są i z odwagą, by żyć w wolności z poziomu serca. Lecz ogólnie rzecz biorąc, ich problemy są trochę inne niż te, których doświadczają kobiety. Powiem o tym więcej później (patrz rozdział 7). Tak przy okazji mówiąc, istnieją również pracownicy światła w męskiej formie, którzy doświadczają symptomów kobiecej rany. Pamiętaj, że każdy z was jest mieszanką męskich i żeńskich energii, ponieważ doświadczaliście inkarnacji w obu płciach. Mężczyźni z mocno rozwiniętą żeńską energią potrafią się utożsamić z powyższym opisem, zaś kobiety z dużą dozą męskiej energii prawdopodobnie będą się utożsamiać z problemami, przed którymi stają pracownicy światła w męskiej formie.

Bardzo mocno utożsamiam się z aspektami, które wymieniłaś. Kiedy w swojej pracy zaczęłam channelować i czytać aury, czułam się jak kobieta zakazana. Dopiero co skończyłam pisać pracę doktorską na uniwersytecie i oto nagle zdecydowałam się zboczyć z utartej ścieżki i nie kierować się dłużej filozofią akademicką. A zamiast tego skupiłam się na moich zainteresowaniach duchowością oraz zdolnościami intuicyjnymi. Kiedy jednak ujawniłam moje zdolności na forum publicznym, wyłoniło się wiele dawnych lęków: lęk przed ośmieszeniem i okrutnym odrzuceniem. Czułam również wielki opór przed tego rodzaju bezbronnością. Gdy ludzie przychodzili do mnie z prośbą o pomoc, musiałam wkładać wiele wysiłku w wyznaczenie granic. Gdy zaczynałam pracę, szczególnie obawiałam się krytycyzmu i odrzucenia. Lecz prawdziwym problemem okazało się to, że wielu ludzi było pozytywnie poruszonych moimi channelingami i zupełnie nie wiedziałam, jak chronić siebie i stawiać granice w związku z tak wieloma prośbami o pomoc i emocjonalnym bólem, jaki krył się za tymi prośbami. Nie byłam świadoma moich własnych potrzeb. Nade wszystko nie uświadamiałam sobie, że było całkowicie w porządku zadbać o swoje potrzeby i mówić „nie”, gdy uważałam to za konieczne. Ostatecznie doprowadziło to do poważnego kryzysu i depresji z objawami psychotycznymi (opisanymi w mojej książce „Ciemna noc duszy”).

Od chwili mego uzdrowienia czułam zakotwiczenie w sobie, fundament, który stawał się coraz mocniejszy. Ów fundament zawiera w sobie swego rodzaju zdecydowanie i determinację. Jestem tym, kim jestem i nie będę udawać, że jestem kimś innym. Jestem zmęczona nieustannym ustępowaniem wobec życzeń innych ludzi i myśleniem o tym, czego inni ludzie ode mnie oczekują i co o mnie myślą. Skończyłam już z wyjaśnianiem, bronieniem i usprawiedliwianiem siebie. Wreszcie wydaję się przejawiać fundamentalną samoakceptację – oto, jaka jestem. Akceptujesz to, albo do widzenia. Take it or leave it.

Przechodzisz przez proces, który podzielasz z wieloma innymi kobietami. Bycie na ścieżce wewnętrznego wzrostu i przebudzenia umożliwia im połączenie się z własną duszą na głębszym poziomie. Jednakże w ten sposób konfrontują się one również z własnymi lękami przed obroną swych praw i przed zboczeniem z utartej ścieżki. Dusza jest ich najbardziej autentycznym aspektem, zachęcającym je do zerwania z oczekiwaniami i żądaniami pozostającymi w sprzeczności z ich własnymi pragnieniami i prawdziwym powołaniem. Każda dusza ma swoje powołanie. Twoja dusza dosłownie wzywa cię, abyś pokazała swoje światło na swój wyjątkowy sposób. Gdy słyszysz to wezwanie, to oznacza to, że pojawi się wiele okazji, kiedy to będziesz musiała powiedzieć „nie” rzeczom, które powstrzymują cię przed byciem swoim prawdziwym „ja”. W twoim przypadku oznaczało to, że zrezygnowałaś z kariery akademickiej w wieku trzydziestu paru lat i wkroczyłaś na nowe terytorium z całą otaczającą je niepewnością związaną z tym, czy będziesz w stanie oprzeć na tym życie i swoją pracę, czy też nie. To był akt wiary. Powiedziałaś „nie” rzeczom, które dłużej cię nie satysfakcjonowały i zerwałaś z tradycyjną akademicką ścieżką. Początkowo wywołało to niepewność i chaos w twojej egzystencji, w której imałaś się wielu zajęć. W międzyczasie intensywnie rozwijałaś swoje zainteresowania duchowością i ezoteryką. Ze społecznego punktu widzenia znajdowałaś się na niewłaściwej ścieżce, lecz z perspektywy duszy twe wysiłki miały głęboki sens. 

Miałam pewne doświadczenia, takie jak porażka związku, które poruszyły mną do rdzenia mego istnienia i uświadomiły mi, że nie interesuje mnie kariera akademicka. To nie była trudna decyzja, ponieważ po dziesięciu latach intelektualnego pozowania w ramach filozofii akademickiej byłam tym kompletnie zmęczona. Skończyłam moją pracę doktorską, lecz ochoczo zrezygnowałam z całej perspektywy kontynuacji życia zawodowego na uniwersytecie. Mimo że wielu ludzi widziało mnie w tej roli. 

Żal związany z zawodem w związku doprowadził cię na kraniec otchłani. Otchłań składała się z bólu, samotności i głębokiego poczucia bycia opuszczoną. Pozwoliłaś sobie wskoczyć w tę otchłań i po kilku miesiącach odkryłaś, że jesteś czymś większym niż ból. Zauważyłaś w swym wnętrzu coś, co było nieosądzającym świadkiem bólu. Była w tobie większa świadomość, która stopniowo się budziła i skłaniała cię do jeszcze większego zagłębienia się w duchowość. Po raz pierwszy zaczęłaś czytać książki oparte na channelingu i to poruszyło cię głęboko. Na dnie otchłani poczułaś wielką potrzebę celu i sensu. Filozofia akademicka nie mogła wypełnić tej pustki. Rozpoczęłaś poszukiwania wiedzy innego rodzaju, mądrości, która jest żywa i dotyka twego serca. Taki był początek twej duchowej ścieżki. 

Zatem to wszystko było rezultatem doświadczenia straty? 

Tak, doświadczenie straty doprowadziło cię bliżej do siebie samej, to zaś spowodowało zmianę w twoim postrzeganiu życia. Od tego momentu twoje wybory opierały się na tym, czego sama chciałaś i potrzebowałaś, odmawiałaś zaś rzeczy, które ci nie służyły. Są to swego rodzaju ponowne narodziny. Każdy, kto wybiera wewnętrzną ścieżkę, doświadczy straty. Trzeba się uwolnić od fałszywego „ja” zanim możesz się naprawdę połączyć z duszą i wyrażać jej energię w życiu codziennym. Jest to niczym zrzucenie kokonu. 

Czy to dotyczy również mężczyzn?

Z pewnością tak. Typowo żeńskim aspektem twej ścieżki było to, że łatwo zatraciłaś się w związku i czułaś, że nie możesz istnieć bez tej drugiej osoby. Stan zakotwiczenia w twoim brzuchu nie był stabilny. Byłaś podatna na to, co ja nazywam „romantycznym zauroczeniem”, które oznacza naiwne nadzieje i pragnienie bycia z „idealnym” kochankiem, z którym mogłabyś się całkowicie scalić w jedno. Nie uświadamiałaś sobie, że w związku oboje partnerzy to autonomiczne jednostki ze swoją własną ścieżką. Owo pragnienie scalenia się w jedno idzie ramię w ramię z rezygnacją z tego, kim jesteś. Tak naprawdę jest to dziecięcym pragnieniem rozpuszczenia się granic, które pozwoliłoby ci ponownie doświadczyć pierwotnego poczucia jedności.

Czy to pragnienie jest typowe dla kobiet?

Mężczyźni również go doświadczają, lecz natura męskiej energii jest taka, że bardziej skupia się na odróżnianiu siebie od innych. Gdy człowiek jest dobrze dostrojony do swojej męskiej energii, to ma jasne poczucie tego, gdzie on się „kończy”, a inni „zaczynają”. I te granice są dla niego w porządku. Inaczej niż kobiety, mężczyźni często zmagają się z porzuceniemswych granic i z poddaniem się ich żeńskiej energii. A zatem odczuwają oni raczej lęk przed tworzeniem więzi niż lęk przed oddzieleniem. Lecz to są jedynie ogólne skłonności, które przejawiają się różnie u różnych osób. Ty miałaś pragnienie absolutnego połączenia, które wykracza poza ludzkie ograniczenia. Zapłaciłaś za to wysoką cenę w takim sensie, że niemożliwy stał się dla ciebie zrównoważony ziemski związek. 

A więc brakowało mi męskiej energii?

Tak. I kiedy wybrałaś podążanie ścieżką swej duszy, zaczęłaś przyjmować swą indywidualność i stałaś się bardziej świadoma tego, że pragnienie scalenia się z kimś w jedno jest destrukcyjne, o ile oznacza, że rezygnujesz ze swej indywidualności i nie bronisz swych praw. Nauczyłaś się, że męska energia w tobie jest cenna. Po gwałtownym emocjonalnym kryzysie, który był wynikiem niewystarczającego określenia swych granic w pracy, uświadomiłaś sobie, że musisz przyjąć swoją indywidualność. Nie możesz nie być tym, kim jesteś, tu i teraz. I tego musisz się trzymać. Taka forma akceptacji samej siebie stwarza tak potrzebne zakotwiczenie na poziomie twego brzucha.

Myślę, że było mi trudno zrezygnować z pragnienia romantycznego scalenia się w jedno z partnerem, ponieważ myślałam, że alternatywą jest samotność i brak znaczenia. Dopiero teraz uświadamiam sobie, że dobrze jest być niezależną i unikalną jednostką. A kiedy jest się w stanie to przyjąć, to można spocząć w pełni mistycznego związku. Jest to doświadczeniem jedności i pełni, które charakteryzuje zadziwienie i łagodna radość, a nie ekstatyczne zanurzenie się w uczuciach, będących wynikiem „romantycznego zauroczenia”.

Istnieje duża różnica między jednym a drugim. W doświadczeniu jedności – gdy jesteś mocno zakotwiczona w swoim brzuchu – czujesz się ze sobą dobrze, podczas gdy w tym samym momencie jesteś połączona z Jednością. Rozróżnienie między tobą a Pełnią zanika, a ty odczuwasz spokój i radość. Oto prawdziwe połączenie, którego szukasz. Ten rodzaj połączenia nie odciąga cię od twej istoty i nie wymaga od ciebie wypierania się swych potrzeb. To połączenie nadaje sens i spełnienie twemu życiu. Jest to jedyne prawdziwe rozwiązanie dla samotności, bez potrzeby bycia z kimś innym. Ogólnie rzecz biorąc dla kobiet to czucie się ze sobą samym dobrze jest kluczem do ich połączenia z duszą. Dla większości kobiet wyzwaniem jest stworzenie przestrzeni dla siebie samych i powstrzymanie się przed nadmiernym dawaniem, które sprawia, że zatracają się w związkach. 

Tak, rozumiem. A wracając do twego opisu kobiecej rany, czy powiedziałabyś, że chodzi tu w zasadzie o brak prawdziwej świadomości siebie i poczucia godności, siły i niezależności? Czy ta niepewność, która jest wynikiem ciemiężenia żeńskiej energii w przeszłości, sprawia, że kobiety dają zbyt wiele i zatracają się w związkach? 

Chciałabym dodać do tego, że ta rana w kobietach może również prowadzić do zachowania manipulacyjnego i zaborczości w ich związkach. Jeśli uzależniasz swoje dobre samopoczucie od męskiego partnera, to będziesz chciała się go trzymać w ten czy inny sposób. Rezultatem tego będzie posiadanie skrytych zamiarów co do tego, jak wchodzisz w relacje oraz jak i co dajesz. „Zostań ze mną” oraz „bądź tu dla mnie” to motywy lub wręcz ograniczające żądania zawsze pojawiające się gdzieś w tle. To właśnie strona cienia żeńskiej energii. Właśnie to się dzieje, gdy kobieta utożsamia się z tą energetyczną raną. Niejako się w niej pogrąża i nie bierze odpowiedzialności za troszczenie się o siebie i swoje uzdrowienie. Powrócę do tego tematu w późniejszym rozdziale, ponieważ bardzo ważne jest, by kobiety rozpoznały ten cień w sobie. Lecz wpierw chcę spojrzeć na różne typy męskiej energii. Istnieje oparta na ego męska energia kontroli i dominacji, ale istnieje również skupiona na sercu męska energia, która jest mądra, kochająca i twórcza. Jasny opis i rozpoznanie tej energii jest kluczowe, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

P.S. Drodzy Przyjaciele, przy okazji informujemy Was, że zaprosiliśmy Pamelę do poprowadzenia webinaru online z polskim tłumaczeniem w dniach 26-27 czerwca z channelingiem Marii Magdaleny i Jeszuy oraz możliwością zadawania im pytań. Zainteresowanych zapraszamy do kliknięcia w powyższy link.

Dzień Matki

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Matki! 🙂

Dziękuję swojej biologicznej Mamie i wszystkim Mamom za zgodę na podjęcie się tej roli, za dar życia, za wspieranie życia i za opiekę nad życiem, za bezwarunkową miłość. Jestem wdzięczny Matce Ziemi za to samo i za danie nam wszystkim okazji do doświadczania i za ogrom darów, które do nas od niej nieustannie płyną. Dziękuję Źródłu, którego Matczyny Aspekt przypomina mi, że nie stworzyłem sam siebie, lecz zostałem stworzony z Miłości i jako Miłość.

Dziękuję sobie i nam wszystkim, niezależnie od płci, jaką w tym wcieleniu przyjęliśmy, za możliwość dostrojenia się do częstotliwości Boskiej Matki w każdym z nas – za możliwość kochania, łączenia, karmienia, wspierania, przyzwalania, przyjmowania, dawania, ufania, współodczuwania.

Dziękuję za Życie!

Oddech Miłości plus medytacja

Drodzy Przyjaciele!
Na prośbę kilku osób zamieszczam audio z prowadzoną przeze mnie dla grupy praktyką Oddechu Miłości, jaką zrobiliśmy podczas jednego z ostatnich webinarów:

ODDECH MIŁOŚCI – MP3

Dodatkowo zdecydowałem się udostępnić publicznie fragment webinaru z 17 maja zawierający prowadzoną medytację:

Ucieleśnienie Boskości w człowieku – cykl webinarów 31 maja oraz 7, 14, 21 i 28 czerwca

Zapraszam Was na cykl webinarów pt.: „Ucieleśnienie Boskości w człowieku” przez 5 kolejnych niedziel: 31 maja oraz 7, 14, 21 i 28 czerwca 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Większość ludzi podróżuje przez życie, nie pozwalając na pełne wcielenie się swojej duszy i urzeczywistnienie własnego prawdziwego Ja. Głównym mechanizmem, jakiego używamy, by hamować owo urzeczywistnienie, jest tłumienie emocji i tworzenie fałszywych przekonań na temat siebie i świata. Podczas tych webinarów zrobimy coś odwrotnego – poczujemy to, co stłumiliśmy i zakwestionujemy to, w co uwierzyliśmy.

Podczas naszych pięciu spotkań – z ciekawością, zadziwieniem i szczerością – skontaktujemy się z 5 podstawowymi strumieniami energetycznymi człowieka: smutkiem, lękiem, gniewem, energią seksualną i radością. Sprawdzimy, na ile jeszcze hamujemy czucie tych emocji w swoim ciele, powstrzymując tym samym integrację ducha, umysłu i ciała oraz pełne przejawienie duszy w tym świecie. Następnie pozwolimy sobie na przepływ niewinnej energii w każdym z tych strumieni i zobaczymy, jak dzięki temu możemy ucieleśnić naszą Boskość w ludzkim doświadczeniu.

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://niebonaziemi.org/ucielesnienie-boskosci-w-czlowieku-webinary-maj-czerwiec-2020/

Kobieta zakazana – channeling Marii Magdaleny

Drodzy Przyjaciele!

Choć Pamela Kribbe nie jest nauczycielką Drogi Mistrzostwa, to jest bardzo piękną duszą, która od lata channeluje m.in. Jeszuę i Marię Magdalenę. Czujemy głęboki rezonans z tym, co przez nią płynie, a ostatnio nawiązaliśmy z nią osobisty kontakt. Poniżej prezentujemy nasze tłumaczenie pięknego i pełnego mocy channelingu Marii Magdaleny przekazanego za jej pośrednictwem. Pochodzi on z pierwszego rozdziału książki Pameli zatytułowanej: „The Forbidden Female Speaks” (dosłownie: „Kobieta zakazana mówi”).

KOBIETA ZAKAZANA
Tłumaczenie: Maria i Rafał Wereżyńscy

Jest to rozmowa Pameli Kribbe z Marią Magdaleną, podczas której Pamela zadaje Marii pytania i otrzymuje od niej odpowiedzi za pośrednictwem channelingu.

KOBIETA ZAKAZANA – POSŁUCHAJ AUDIO

W jakim sensie byłaś „kobietą zakazaną” i jak to na ciebie wpłynęło?

Urodziłam się z silnym poczuciem niezależności i oburzałam się, kiedy inni ludzie – a zwłaszcza mężczyźni – narzucali mi swą wolę lub punkt widzenia. Podążałam swoją własną drogą i chciałam doświadczać rzeczy po swojemu oraz kształtować moje własne myśli i opinie. Byłam dobrze dostrojona do mojej własnej męskiej energii. Jednakże w tamtych czasach było to problemem, ponieważ uważano, że kobiety powinny dostosować się do szczególnych ram społecznych i zasad, które regulowały życie kobiet. Już dla młodych dziewczynek aranżowano małżeństwo i macierzyństwo. Rozwinięcie w sobie ducha wolności i porzucenie domowego życia było równoznaczne ze społecznym samobójstwem. Czyniło cię to wyrzutkiem, wypluwanym przez społeczeństwo.

Jako młoda kobieta w wieku około 18 lat podróżowałam ze starszym mężczyzną o bardzo niezależnej osobowości. Czułam się dobrze, kiedy z nim byłam. Nie byliśmy zaślubieni, ani nie mieliśmy zamiaru się pobrać. Wiedliśmy swobodne życie pełne przygód, a ja czułam, że w jego obecności nie musiałam się hamować. Byłam pełną pasji kobietą, posiadającą własne zdanie na temat niesprawiedliwości oraz gorszego statusu kobiet. Skupiałam się na moim osobistym rozwoju i byłam kształcona przez duchowych nauczycieli, których spotykałam tu i ówdzie. Już w owym czasie byłam „kobietą zakazaną”, która nie podążała utartą ścieżką. Gdy jakiś czas później weszłam w związek z młodszym mężczyzną, w oczach społeczeństwa stałam się ladacznicą. Nie byłam prostytutką, jak twierdzi Biblia, lecz kobietą, która miała wiele związków, często kilka równocześnie. Niechętnie angażowałam się w związek z tylko jedną osobą, ponieważ bałam się utraty swej niezależności. Zawsze chciałam być wolna. Moje związki były często intensywne i pełne przygód. Jednakże brakowało im stabilności i poczucia domowego ciepła.

Spotkanie Jeszuy było sprawdzianem dla mego wolnego ducha. Rozpoznałam go jako wysoce rozwiniętą duszę, która promieniała bardzo czystą energią. Dla mnie stanowił on przykład dobrze zrównoważonej męskiej energii. Byłam głęboko poruszona tym, kim on był i co reprezentował. Posiadał zdolność dotykania ludzi swym wzrokiem, głosem i energią. Jego obecność uświadomiła mi mroczne aspekty mnie samej, których tak naprawdę wcześniej nie zauważyłam. Zaczęłam rozumieć, że moja tęsknota za niezależnością była również ucieczką od bliskości i bezbronności. Zbudowałam wokół siebie mur ochronny, który dawał mi poczucie kontroli. Jednakże byłam tak bardzo pod wrażeniem duchowej głębi i mądrości Jeszuy, że byłam gotowa szczerze zmierzyć się z tym aspektem siebie samej i zaprzestać wypierania się mych własnych lęków.

Weszłam w miłosny związek z Jeszuą i to zmieniło me życie na zawsze. Całkowicie mu się oddałam, lecz to oddanie nie miało nic wspólnego z podporządkowaniem, czy ślepym posłuszeństwem. Po prostu naprawdę czułam w nim uniwersalny płomień mądrości oraz głębokie współczucie i właśnie temu chciałam powierzyć swe życie. Musiałam zapłacić za to wysoką cenę, ponieważ nie mogłam więcej mówić sobie, że jestem wolna i z nikim niezwiązana. Byłam jego umiłowaną, co oznaczało połączenie z nim na bardzo osobistym poziomie i kochanie go jako ziemska kobieta. Chciałam się o niego troszczyć, zapewniać mu bezpieczeństwo i chronić go przed wszelkim zagrożeniem.

Po jego śmierci byłam zdruzgotana. Czułam pustkę i wyczerpanie; straciłam wolę życia. Uświadomiłam sobie, że muszę przebudować własne życie i że niosę owo światło, które Jeszua szerzył w świecie. Energia miłości i współczucia, którą on rozprzestrzeniał, nie należała wyłącznie do niego, lecz pochodziła z uniwersalnego źródła światła i mądrości. Jeszua był mocno połączony z tym uniwersalnym polem światła i aktywował to połączenie w ludziach, którzy byli na to otwarci. Ja również musiałam się nauczyć wzmacniać moje połączenie z tym źródłem i stać się niezależną od fizycznej obecności Jeszuy w mym życiu. Ten głęboki proces był dla mnie wyzwaniem, ponieważ żałoba po ukochanym, który właśnie umarł, była i jest czymś naturalnym. Fizyczna bliskość jest niezbędnym elementem w życiu ukochanych. Czułam się bardzo samotna i zrozpaczona, lecz ostatecznie udało mi się odzyskać siłę, dzięki czemu mogłam dopełnić ostatni etap mego życia, będąc w stanie poddania i ufności. 

Podczas tego etapu ja również stałam się nauczycielem. W rezultacie tego wszystkiego, czego doświadczyłam, otworzyłam się na uniwersalny przepływ mądrości, która mnie pocieszyła i najwyraźniej pomagała również innym ludziom. Napisałam kilka tekstów i dzieliłam się mymi wglądami z niewielkimi grupami ludzi, którzy byli otwarci i potrafili zrozumieć o czym mówiłam. W owym czasie musiałam żyć i dzielić się z innymi moją osobistą formą duchowości w sekrecie. Po raz drugi w moim życiu byłam „kobietą zakazaną”. Po raz pierwszy zadziało się to w czasach mej młodości, kiedy to nie chciałam zostać zniewolona małżeństwem, jednakże ten drugi raz dotyczył nowej duchowości, która stała w sprzeczności z tradycyjnym religijnym porządkiem. 

Wyklęcie mnie przez społeczeństwo jako „kobiety zakazanej” wpłynęło na mnie i ukształtowało mnie na bardzo głębokim poziomie. Jeśli żyjesz w społeczności, która uważa cię za outsidera, to wpływa to na sposób, w jaki myślisz o sobie. Nawet jeśli jesteś silny i niezależny, to głęboko wewnątrz targają tobą wątpliwości i zastanawiasz się, czy jesteś może trochę dziwny lub gorszy. Niekiedy przyjmowałam postawę defensywną, wyrażając się w sposób twardy i protekcjonalny. Potępiałam zasady moralne zwykłych obywateli i uważałam ich za tchórzy i hipokrytów. Lecz głęboko w swoim wnętrzu czułam ból odrzucenia. Po spotkaniu Jeszuy i wyraźniejszym zauważeniu tych wewnętrznych procesów coraz bardziej dystansowałam się i uwalniałam od osądów innych ludzi. Jako samotna kobieta w średnim wieku i wędrowna nauczycielka nie czułam już dłużej żadnego gniewu i oburzenia wobec tradycyjnego porządku. Byłam wolna. Już nie wątpiłam w to, kim jestem. Zaakceptowałam siebie i żyłam zgodnie z moją prawdziwą naturą.

Dzisiaj kobiety mają dużo więcej praw niż w twoich czasach. Zmieniły się również wyobrażenia na temat tego, co oznacza bycie kobietą. W społeczeństwach rozwiniętych energia żeńska jest postrzegana jako równa męskiej energii. Czy wciąż istnieje coś takiego, jak „kobieta zakazana”? 

Wiele się zmieniło. I w porównaniu z moimi czasami dokonano wielkiego postępu. Kobiety mają dużo większą wolność wyboru co do tego, jak chcą żyć – czy w małżeństwie, czy w pojedynkę, robiąc karierę lub nie, mając dzieci lub nie. Jest to wielkie osiągnięcie, mające głęboki wpływ na rozwój ludzkości jako całości. Lecz pomimo tego, że na społecznym i politycznym poziomie kobiety mają więcej swobody w kształtowaniu swego życia, wiele z nich wydaje się zmagać z wewnętrznym bólem lub raną, która nie pozwala im na prawdziwe spełnienie w życiu. Podczas gdy zewnętrzne przeszkody są usuwane, kobiety coraz częściej stają przed przeszkodami wewnętrznymi, które można przezwyciężyć jedynie przez wejście na wewnętrzną ścieżkę. 

Wewnętrzne poczucie ograniczenia jest powiązane z głęboko zakorzenionym poczuciem bezwartościowości. Tego rodzaju uczucia były częściowo stworzone przez historię ucisku, z jakim spotykały się kobiety. Ten ucisk wciąż wpływa na każdą żyjącą dzisiaj kobietę, niezależnie od tego, czy jest ona tego świadoma, czy nie. Poza fizycznymi genami i sferą energetyczną, macie również geny społeczne. Rodzicie się w środowisku kulturowym i społecznym, które jest dużo starsze od was i oczywiście wywiera na was wpływ w okresie waszego dzieciństwa i dorastania. Wy również przeżywaliście przeszłe wcielenia w miejscach, w których związki między mężczyznami i kobietami były oparte na skrajnej nierówności. Doświadczaliście tej nierówności z obu perspektyw, a zatem zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta. Oznacza to, że jesteście przesiąknięci energiami przeszłości, a jednocześnie jako dusze przynosicie nową perspektywę. „Kobieta zakazana” w tobie to kobieta, która nie była w stanie się wyrazić przez całe wieki i która musiała ukrywać swą wewnętrzną siłę i oryginalność w odniesieniu do seksualności, kreatywności i duchowości. W wyniku tego mentalnego i emocjonalnego okaleczenia, kobietom wciąż brakuje samoświadomości i cierpią one z powodu tabu nałożonego na ich własną męską energię. Kobiety niechętnie pozwalają sobie na domaganie się swojej przestrzeni, przyjmowanie zamiast dawania, mówienie „nie” w sytuacjach, gdy jest to stosowne, bronienie swoich praw. Energia męska wyznacza granice, jest ukierunkowana na siebie i odważnie odróżnia siebie od innych. Kobiety potrzebują tej energii, by odzyskać równowagę i stać się twórcami własnego życia. 

A więc do uzdrowienia wewnętrznej rany kobiety potrzebują męskiej energii? Brzmi to paradoksalnie, zważywszy, że kobiety doznawały ucisku ze strony mężczyzn.

Tak. Rzućmy na to trochę światła: ważne jest uświadomienie sobie, że każda istota ludzka ma w sobie zarówno pierwiastek męski, jak i żeński. Na poziomie fizycznym możesz być kobietą, co wpływa na sposób, w jaki myślisz i się zachowujesz, lecz tak naprawdę jesteś duszą. Dusza może wybrać żeńskie lub męskie życie. Dusza sama w sobie jest wolna i używa obu energii do wszystkiego, czego się podejmuje. Kiedy skłaniasz ludzi do wierzenia, że posiadają jedynie żeńską energię, jeśli są kobietami, lub jedynie męską energię, jeśli są mężczyznami, to stosujesz formę ucisku. A gdy oni w to wierzą, to pozbawiają się mocy. Właśnie to się wydarzyło. Przez całe wieki kobiety zmuszano do utożsamiania się tylko z byciem kobietą zdefiniowaną w kategoriach partnerstwa i macierzyństwa. Kobietę kojarzono również z byciem irracjonalną i emocjonalną, w przeciwieństwie do męskich cech racjonalizmu i silnej woli. Mężczyzn również wtłoczono w sztywne role i po to, aby być „prawdziwymi mężczyznami”, musieli stłumić swe emocje, zamknąć serca i dążyć do zdobywania rzeczy, które często nie były ich wyborem. 

Te jednostronne definicje męskości i kobiecości oraz zmuszanie ludzi, aby dostosowywali się do tych ról, doprowadziło do powstania wewnętrznej rany, zarówno w mężczyznach, jak i w kobietach. A więc kiedy mówię, że jest konieczne, aby kobiety przyjęły swą męską energię, to tak naprawdę mam na myśli to, że kobiety muszą ponownie nawiązać kontakt ze swoją duszą. Ich dusza zawiera i potrzebuje obu energii, po to, aby w pełni przejawić się na Ziemi. Kobiety muszą się uwolnić od ograniczających definicji i ról, i przyjąć swą indywidualność jako dusze. Podobnie i mężczyźni potrzebują kobiecej energii, aby uzdrowić swe emocjonalne rany. Będą oni mogli otworzyć ponownie swe serca jedynie wtedy, gdy poczują, że w pełni uzasadnione jest przyzwolenie na przejawienie się ich uczuć i empatii – innymi słowy: ich własnej, żeńskiej energii. Mężczyzn, podobnie jak kobiety, zniechęca się do bycia duszami. Tak naprawdę w waszej historii najbardziej ciemiężono duszę – duszę jako źródło ziemskiego „ja”; duszę jako źródło zarówno męskich, jak i żeńskich energii; duszę jako wolną, wyjątkową indywidualność, która może eksplorować wszystko; duszę jako boską zasadę, niezależną od ziemskich wpływów i sił. 

Ziemskim władcom nie podoba się dusza. Kiedy ludzie nawiązują kontakt ze swą duszą, rządzą się własną wolą i stają się nieprzewidywalni. Są mniej skłonni do lękania się, np. strachu przed społecznym wykluczeniem lub fizyczną śmiercią. Są wolni od nacisku wywoływanego przez zewnętrzne władze i są dostrojeni do swego wewnętrznego głosu. To podważa taki rodzaj władzy, która oparta jest na sile oraz kontroli. Władze religijne i świeckie oraz kontrola sprawowana przez nie między innymi w małżeństwie, rodzinie, edukacji, w nauce, medycynie, biznesie, karmią się lękiem tych, którzy są ciemiężeni. Jeśli ludzie uwolnią się od strachu i odnajdą drogę powrotną do swej duszy, to czas owych władców się skończył. Oni instynktownie to czują. Dlatego też zawsze będą się skupiać na podważaniu obrazu własnego ja u tych, których chcą ciemiężyć. Jeśli jesteś w stanie zniszczyć czyjś obraz własnego ja i jeśli wiesz, jak zniechęcić ludzi do wiary w samych siebie, to bardzo szybko uzyskasz nad nimi kontrolę. Połączenie z duszą jest dokładnym przeciwieństwem uwięzienia w zaciśniętym, fałszywym obrazie własnego ja. Odnosi się to zarówno do mężczyzn, jak i kobiet.

A więc istnieje również „mężczyzna zakazany”?

Tak, z pewnością tak. Mężczyźni również zostali emocjonalnie skrzywdzeni przez tradycję władzy i ucisku, której wy wszyscy wciąż doświadczacie. W młodym wieku chłopcom nie pozwalano na pewne rzeczy, które uważano za naturalne dla dziewczynek: na pokazywanie własnej wrażliwości, wyrażanie swych uczuć, płakanie, okazywanie emocji. Nakazywano im również, by się wyróżniali i byli najlepsi, nawet jeśli brakowałoby im ambicji. Mężczyźni byli – i pod wieloma względami nadal są – zniechęcani do życia z poziomu serca. Serce wciąż uważane jest za źródło sentymentalizmu, w przeciwieństwie do głowy, która jest siedzibą racjonalnego myślenia. „Prawdziwy mężczyzna” nie kieruje się emocjami, które są impulsywne i sentymentalne, lecz głową, która jest racjonalna, i podejmuje rozsądne decyzje. Oto tradycyjny obraz i widzicie, jak serce zostaje wpierw zdyskwalifikowane jako „sentymentalne”, a następnie kojarzone jest z kobiecą energią, której mężczyźni powinni unikać. A więc wpierw istnieją owe ograniczające definicje, a następnie skłania się was do wierzenia, że musicie funkcjonować zgodnie z tymi definicjami, i że to jest wszystko, czym jesteście: „Kobieta jest bardziej emocjonalna, a zatem bardziej nieprzewidywalna i bardziej impulsywna niż mężczyzna”, „Mężczyzna jest z natury bardziej racjonalny, a więc sprawniej myśli, zatem lepiej podejmuje decyzje”. 

Cała idea widzenia głowy i serca jako przeciwieństw jest błędna. Prawdą jest, że głowa jest siedzibą myśli, lecz serce jest siedzibą miłości i współczucia. Miłość i współczucie nie są zwykłymi impulsami czy emocjami, lecz formą głębokiej, żywej mądrości. Rozwinięte serce nie jest wybuchowe, sentymentalne czy impulsywne. Jest ono niezwykle wytrwałe i może przeniknąć prawdy, których nie da się zrozumieć jedynie z poziomu głowy. Serce jest bramą duszy. Czy teraz rozumiesz, dlaczego w twojej historii definicja serca została zniekształcona?

Ową zbiorową ranę, którą narzucono mężczyznom na poziomie energetycznym, można odnaleźć na poziomie ich serc. U kobiet owa rana znajduje się w okolicach brzucha. Pozbawiono je mocy na podstawowym poziomie, jakim jest ich pewność siebie, zdolność do obrony swych praw oraz domagania się własnej przestrzeni. Mężczyźni są w tym lepsi, lecz mają trudność w otwieraniu serc i wyrażaniu swych uczuć. To wydaje się dla nich czymś niemal nienaturalnym. Zakazuje się im tego, ponieważ wyrażanie ich własnych uczuć ujawniłoby ich słabości i czyniłoby z nich łatwy łup dla innych. Męska świadomość zdominowana jest przez ideę, że ludzie, a zwłaszcza mężczyźni, są zawsze w stanie konfliktu. Zawsze rywalizujecie. Nieustannie czujecie potrzebę pokazywania, że macie kontrolę i że jesteście w stanie się obronić, gdy to konieczne. Ta oparta na obronie świadomość pozostaje w całkowitej sprzeczności ze zdolnością nawiązania prawdziwego kontaktu z drugim człowiekiem. Ten kontakt jest możliwy jedynie wtedy, gdy zburzysz swe mury obronne. Tylko wówczas, gdy pokażesz swoją ludzką naturę, swe pytania i wątpliwości, będziesz w pełni obecny i nawiążesz kontakt z drugą osobą. Jedynym sposobem, aby prawdziwie się komunikować z drugim człowiekiem, jest odczuwanie empatii i pozwolenie sobie na okazywanie emocji. Aby otworzyć się na wewnętrzną istotę innych ludzi, trzeba porzucić kontrolę. To spowoduje w mężczyznach opór, ponieważ nauczono ich, że są dobrzy, atrakcyjni, godni pożądania, gdy „mają kontrolę”. Pozwolenie, aby twe serce zostało poruszone, oznacza wielkie ryzyko. 

Bolesnym rezultatem tego rodzaju myślenia jest to, że jeśli jesteś mężczyzną, to utożsamiasz bycie kochanym i odnoszącym sukces z zamknięciem swego serca. Myślisz, że jeśli masz zamknięte serce, to jesteś silny i bezpieczny. Jednak cena, jaką za to płacisz, to brak uczuć, energii i intymności. Życie nie może dłużej spontanicznie przez ciebie płynąć za pośrednictwem twych uczuć, przeczuć i intuicji, ponieważ na przeszkodzie stoi ci głowa, która tworzy bariery. W twojej racjonalności chodzi jedynie o kontrolę. Jeśli tego nie zmienisz, to ostatecznie nie będziesz musiał tłumić uczuć – uczuć już dłużej nie będzie. Jeśli twe serce zamknie się w ten sposób, to zaczniesz się czuć oddzielony od samego życia. Niezdolność do odczuwania to poważna choroba. Oznacza ona, że zasadniczo jesteś odłączony od własnej duszy. To odłączenie staje się jeszcze silniejsze u mężczyzn, którzy wierzą, że ich umysł określa to, czym są, i którzy używają swego myślenia, by kontrolować życie. Ta choroba ostatecznie prowadzi do głębokiego poczucia samotności oraz odłączenia zarówno od samego siebie, jak i od innych. A jeśli jesteś pozbawiony pokarmu i inspiracji duszy, to będziesz coraz bardziej zachowywał się jak ktoś pozbawiony duszy.

Czy masz na myśli to, że szeroko rozpowszechniona na Ziemi przemoc, tak jak się ona przejawia w wojnach, tłamszeniu kobiet, wyniszczaniu przyrody, jest rezultatem zamkniętych serc mężczyzn?

Tak, w dużym stopniu tak jest. Odłączenie od duszy prowadzi do przemocy u mężczyzn i poczucia bezsilności u kobiet. Nie zawsze tak jest, ale tak dzieje się u większości mężczyzn i kobiet. Prowadzone na dużą skalę wojny, brutalna siła, brak empatii i współczucia, głęboko zakorzeniona nienawiść i podziały są rezultatem zamkniętego serca. Mentalność walki, brak ufności i komunikacji łatwo prowadzą do agresji. Podejście skupione na sercu przyczyniłoby się do wielkiej przemiany. Serce jest źródłem mądrości, która wykracza poza przeciwstawne siły. Energia serca nie jest ani mentalna, ani emocjonalna. Ostatecznie ludzkość będzie w stanie rozwiązać swe największe problemy poprzez zwrócenie się do mądrości i inspiracji serca. 

I aby to osiągnąć, mężczyźni muszą otworzyć swe serca, a kobiety ponownie odnaleźć swą wewnętrzną siłę?

Tak. To również uczyni mężczyzn i kobiety szczęśliwymi w ich osobistym życiu. Mężczyźni, którzy pozwalają na przepływ ich żeńskiej energii, są pewni, kochający i silni. Kobiety, które pozwalają na przepływ ich męskiej energii, są pewne, kochające i silne. Związki mężczyzn i kobiet stałyby się dużo głębsze i bardziej radosne, stwarzając możliwość miłości z duszy do duszy. Stereotypowe role płci będą mogły zostać odłożone i wszyscy będą w stanie wyrażać swą pasję na swój sposób. Tylko wówczas, gdy dusza wejdzie w kontakt z wewnętrznym życiem danego człowieka, mogą zajść prawdziwe zmiany w jego życiu osobistym, w jego związkach z innymi ludźmi, a w konsekwencji – również na poziomie społecznym i zbiorowym.

Jak wskrzeszenie żeńskiej energii może się do tego przyczynić?

Żyjemy w czasach, kiedy bardzo wiele kobiet doświadcza duchowego przebudzenia. Odczuwają one potrzebę innego sposobu życia; takiego, który jest inspirowany uczuciem, pasją, radością, kontaktem z innymi ludźmi. Kobiety doświadczają więcej szczęścia w byciu z innymi niż w wyróżnianiu się z powodu jakiegoś wielkiego osiągnięcia. Ich naturalną skłonnością jest nawiązywanie kontaktu z innymi i doświadczanie w ten sposób szczęścia, miłości oraz transcendencji. Poprzez transcendencję mam na myśli rozpoznanie, że jesteś częścią czegoś większego niż twoje osobiste ja i odnalezienie w tym radości. Nie oznacza to, że rezygnujesz z części siebie. To oznacza, że wzrastasz. Będąc połączonym z czymś większym, wnosisz do tego cenny wkład, a w zamian otrzymujesz inspirację i doświadczasz radości z powodu bycia rozpoznanym i widzianym takim, jakim jesteś. 

Kobiety, które są duchowo przebudzone, które nie tylko próbują przetrwać, ale naprawdę chcą, by ich życie miało jakiś sens, dążą do tej formy interakcji ze światem i ludźmi dookoła nich. Szukają one sensu i spełnienia, które sprawia, że czują, że żyją. Tego spełnienia nie można odnaleźć w zewnętrznym źródle, takim jak partner, praca, dom czy rodzina. Ono wyłania się z odczuwania połączenia z tymi wszystkimi rzeczami, z wiedzy, że istnieje głęboka interakcja pomiędzy tobą a twoją rodziną, domem, pracodawcą lub czymkolwiek, co cię dotyka, zadziwia i inspiruje. 

To kobiece pragnienie połączeń oraz zdolność tworzenia głębokich związków jest niezbędna do przebudzenia ludzkości jako całości. Pragnienie autentycznego połączenia jest fundamentem zmiany, jakiej ten świat w tej chwili potrzebuje. Zdolność przebudzonych kobiet do angażowania się w głębokie, pełne sensu i pasji związki ze swymi partnerami, dziećmi, przyjaciółmi i kolegami jest kluczowa w tym procesie. 

Dlaczego kobieca zdolność do łączenia jest tak kluczowa?

Ponieważ dysfunkcyjne związki są korzeniem praktycznie każdego problemu na tym świecie. Brak zrozumienia pomiędzy, powiedzmy, ludźmi o różnym kolorze skóry, innej kulturze, wierze lub też zwykła niechęć do zrozumienia innych ludzi jest znakiem nie w pełni rozwiniętej żeńskiej energii. Wrogość, tendencja do pochopnego osądu i trzymanie się własnych religijnych i świeckich ideologii to oznaki braku zadziwienia i otwartości oraz niezdolności postawienia się w czyjejś sytuacji.

Empatia – zdolność wyobrażenia sobie, co inni ludzie czują w swoim układzie odniesienia – jest cnotą rozwiniętej duszy. Jeśli nie chcesz okazać empatii lub być otwartym na percepcję rzeczywistości innych ludzi, to prawdziwa komunikacja nie jest możliwa. W rezultacie niemożliwe również staje się intuicyjne połączenie z kimś innym. Prawdziwa komunikacja tworzy między ludźmi energetyczne pole. Kiedy ludzie wchodzą w interakcje z poziomu prawdziwej otwartości, wówczas może dojść do wielkich przełomów. Otwartość duszy, kiedy kontaktuje się ona z kimś innym, jest doświadczeniem transformującym dla wszystkich w to zaangażowanych. W szerszej skali – na przykład w pracy, czy na arenie politycznej – owo tworzenie połączonego pola powinno być sprawą najwyższej wagi. Jeśli mówisz lub działasz, nie mając tego energetycznego pola, to tak jakbyś gadał do ściany. Z nikim nie nawiązujesz kontaktu. Gdy inni nie czują się uznani, ich zachowanie określają mechanizmy obronne oraz maski ochronne. Jeśli nie jesteś otwarty na duszę kogoś innego, to obniżasz się do poziomu walczącego ego. 

Być może będziesz w stanie prowadzić rozmowę, a nawet się porozumieć, ale jeśli nie ma prawdziwego połączenia, to twe słowa będą w większości puste. Nieautentyczna komunikacja tak bardzo przeważa w tym świecie, że rozmowa z kimś bez czucia prawdziwego z nim połączenia stała się czymś normalnym. Czucie prawdziwego połączenia i prawdziwych emocji podczas interakcji z innymi jest czymś, czego wiele osób unika. 

Czy ten brak połączenia, który jest brakiem żeńskiej energii, jest przyczyną wielu dzisiejszych, światowych problemów?

Dokładnie tak. Możecie łączyć się na trzech poziomach: 1) z samym sobą; 2) z innymi ludźmi i 3) z naturą. Łączenie się z samym sobą jest fundamentem wszystkich innych form połączenia. Bycie w kontakcie z samym sobą oznacza, że zasadniczo mówisz „tak” dla tego, kim jesteś. Uważasz siebie za wystarczająco wartościowego, aby brano cię na poważnie i cię słuchano. Po prostu siebie kochasz. Mimo że nie jesteś doskonały i masz negatywne emocje lub myśli, ta miłość do siebie prowadzi do głębokiego „tak” oraz chęci prawdziwego zrozumienia tego, skąd wypływa negatywizm i jak możesz zostać uzdrowiony. Z tego stabilnego fundamentu poczucia własnej wartości w sposób naturalny wyłania się pełna współczucia postawa w stosunku do innych ludzi. Jeśli jesteś prawdziwie chętny, by wejść głęboko do swego wnętrza i rozwinąć zrozumienie dla swej ludzkiej natury, to i sposób, w jaki patrzysz na innych ludzi, stanie się bardziej łagodny i akceptujący.

Będziesz miał w sobie więcej głębi, twoja postawa będzie bardziej otwarta i nie będziesz osądzał tak szybko, jak kiedyś. Ta postawa wzmaga twoją zdolność porzucania nieautentycznego i udawanego zachowania w stosunku do innych, i do bycia prawdziwie otwartym na doświadczenia własne oraz innych ludzi. To bardzo wzbogaca związki, co jesteś w stanie rozpoznać poprzez uczucie radości oraz prawdziwego połączenia, jakie ci to daje. Taką postawę można również zastosować do związków, które nie są intymne, takich, jak twój związek z kolegą, nauczycielem w szkole, czy sprzedawcą. Chęć połączenia jest podstawową postawą, pozwalającą ci zobaczyć każdego człowieka jako wyjątkową jednostkę, a nie tylko jako kogoś, kto spełnia dla ciebie określoną rolę. 

Prawdziwy i uczciwy związek z samym sobą nie tylko prowadzi do bardziej otwartych związków z innymi ludźmi, ale również do bardziej intymnego połączenia z przyrodą, z nie-ludzkimi formami życia, z Ziemią i z twoim własnym ciałem. Miłość otwiera twoje wewnętrzne oko. Kiedy mówisz „tak” samemu sobie, otwierasz serce na to, co płynie poprzez ciebie oraz na życie, które cię otacza. Rozpoznajesz ten sam przepływ życia w innych ludziach i w przyrodzie. Chociaż w porównaniu z ludźmi zwierzęta mają inną konstrukcję, co jest jeszcze bardziej prawdziwe w odniesieniu do roślin i drzew, to coś w nich rozpoznajesz: iskrę, która jest żywa również w tobie. Życie oparte na miłości do siebie tworzy otwartość na istotę istnienia w tobie: strumień świadomości i życia, który jest obecny we wszystkim, czy to w tym, co ludzkie, czy w tym, co nie-ludzkie. 

Kiedy te trzy formy połączenia staną się żywe w jakiejś osobie, to bardzo trudno będzie tej osobie uciec się do przemocy. Możesz zboczyć w lęk i chwilowo zamknąć się i przyjąć postawę obronną, ale ponieważ twoje serce już się otworzyło, to prędzej czy później powrócisz do swego poprzedniego poziomu otwartości. Do przemocy dochodzi zazwyczaj dlatego, że serce się jeszcze nie otworzyło i w danej osobie nie ma owej fundamentalnej miłości do siebie. Jest natomiast poczucie izolacji i osądu oraz wewnętrzny ból. Ten ból wiąże się z brakiem połączenia, które nie zostało (jeszcze) rozpoznane. 

Aby uczynić ból znośnym, być może poszukasz substytutów połączenia, takich jak przyjęcie jakiejś ideologii, która obwinia innych za wszystko, co wywołuje problemy. Trzymanie się i oddanie ideologii takiej, jak nacjonalizm, czy szczególna religijna bądź polityczna doktryna, chwilowo sprawia, że czujesz, jakbyś miał cel, lecz nigdy nie daje ci to poczucia radości, które bierze się z prawdziwego połączenia. Głęboko w środku czujesz pustkę i brak sensu. A jeśli nie ma prawdziwego połączenia ze sobą, to twoje związki również będą powierzchowne lub wręcz wrogie. Oto prawdziwe ziarno przemocy, zarówno względem innych ludzi, jak i przyrody. 

Brak połączenia jest źródłem przemocy i agresji. W tym sensie istnieje bezpośrednie ogniwo łączące między indywidualnymi a zbiorowymi poziomami. Uzdrowienie kobiecej rany jest niezbędne, nie tylko dla pojedynczych kobiet, lecz również dla rozwoju całej ludzkości. Kobieca zdolność do łączenia zasługuje na przywrócenie i wdrożenie w świadomą praktykę. 

Czy ten brak połączenia był spowodowany jednostronną męską energią, która dominowała w naszej historii przez długi czas?

Istniało coś takiego, jak oparta na lęku męska energia z pragnieniem mocy. Owa męska energia tłumiła żeńską energię, zarówno w mężczyznach, jak i kobietach. Lecz ta jednostronna męska energia jest zarówno przyczyną, jak i konsekwencją braku połączenia. U podstaw tego leży coś jeszcze bardziej fundamentalnego. Zasadniczo to pełne lęku ego stoi za tą kombinacją braku połączenia i męskiego pragnienia dominacji. Ego nie czuje się połączone z całością; nie czuje się kochane i chronione. W pewnym momencie ludzkiej historii pojawiło się przerażone ego. Następnie zdominowało ono całą ludzkość i przejawiło się jako dominująca męska energia, która nie tylko zwróciła się przeciwko kobiecej energii, lecz również przeciwko dojrzałej, miłującej męskiej energii. Jednakże przerażone ego samo w sobie niekoniecznie było mężczyzną. Było ono raczej fundamentalnym, uniwersalnym nurtem w ludzkości, mającym druzgocący wpływ na obie płci. 

Zarówno męska, jak i żeńska energia mogą działać na dwóch różnych poziomach: 1) na poziomie ego rządzonym przez lęk i 2) na poziomie serca kierowanym miłością. Męska energia na poziomie ego jest dominująca, bez empatii i agresywna. Żeńska energia na poziomie ego jest bezsilna, pozbawiona wolności i manipulacyjna. Żeńska energia niekoniecznie jest skoncentrowana na sercu, połączeniu i miłowaniu. Ją również może charakteryzować lęk, wojowniczość i nienawiść. Oparta na ego żeńska energia przejawia się jako zaborczość, zazdrość, nienawiść i manipulacja. Kiedy zarówno męskie, jak i żeńskie energie funkcjonują na poziomie ego, często dochodzi do konfliktów i nieporozumień. Zamiast się wzajemnie uzupełniać, stają się one wrogami. Jednakże jeśli obie funkcjonują na poziomie serca, to męska energia w sposób naturalny pełni rolę opiekuna i twórczego partnera żeńskiej energii.

Chodzi ci o to, że to nie męska energia jest odpowiedzialna za przemoc w naszej historii, lecz przerażone ego, które obecne jest we wszystkich ludziach, również w kobietach?

Tak. Chodzi mi o to, że lęk jest fundamentalnym źródłem wojny płci i niezrównoważonej męskiej energii, która zdobyła przewagę w wielu dziedzinach życia. Lęk jest ową zasadniczą siłą napędową stojącą za brakiem połączenia i zamkniętymi sercami wielu ludzi. Lęk jest bardzo żywy, zarówno w mężczyznach, jak i w kobietach. W mężczyznach ten lęk wyraża się poprzez walkę i konflikt, a w kobietach ów strach przejawia się w braku siły i niskim poczuciu własnej wartości. Lecz w obu przypadkach podtrzymuje on niską wibrację, zostawiając niewiele miejsca na prawdziwe połączenie ze sobą i innymi oraz na inspirację z duszy. 

Czy to oznacza, że niewłaściwe jest obwinianie mężczyzn za przemoc i agresję oraz postrzeganie kobiet jako ofiar?

Prawda jest dużo subtelniejsza. Mężczyźni często byli u władzy, zaś kobiety były trzymane z dala od sfery publicznej i politycznej. A więc w tym sensie kobiety były wyraźnie tłamszone, a w pewnych społeczeństwach nadal tak się dzieje. Lecz na planie wewnętrznym zarówno mężczyźni, jak i kobiety cierpieli z powodu dominacji męskiej energii o niskiej wibracji. Istnieje niezliczona ilość mężczyzn, którzy nie czują się swobodnie z jednowymiarowym, tradycyjnym obrazem męskości. Pomyśl o artystach, muzykach i poetach; pomyśl o gejach, ale pomyśl również o milionach mężczyzn, którzy przez całe wieki zmuszani byli do uczestniczenia w wojnach i umierania w imię korzyści innych ludzi. Niezliczona ilość młodych mężczyzn w kwiecie wieku doświadczyła na polach bitew niezwykłego bólu i cierpienia. Oni również są ofiarami historii, podobnie jak niezliczona ilość kobiet, która głęboko cierpiała z powodu seksualnej przemocy i niemożności wyrażania się w kwestiach publicznych. 

A zatem pochodzimy z tradycji, w której energia serca została stłumiona zarówno w kobietach, jak i w mężczyznach?

Tak. I prawdziwe wyzwanie, przed którym teraz stajecie, to transformacja obu energii na poziomie serca. Zbytnim uproszczeniem jest twierdzenie, że męska energia była u władzy przez długi czas i teraz nastał czas, aby żeńska energia uzyskała porównywalną władzę. Gdy to mówisz, to wciąż pozostajesz na poziomie walczącego o władzę ego i konfliktu. Prawda jest taka, że niedojrzała, oparta na ego męska energia była u władzy, ciemiężąc i zadając rany zarówno mężczyznom, jak i kobietom. U kobiet na energetycznym poziomie ową ranę można znaleźć w obszarze brzucha i niższych czakr. To oznacza, że na podstawowym poziomie wiele kobiet zmaga się z kwestią poczucia własnej wartości, domagania się własnej przestrzeni i bronienia własnych praw. U większości mężczyzn ta rana istnieje na poziomie serca. Mężczyznom trudno jest otworzyć własne serca i przyjąć własne emocje. Gdy to robią, czują się zagrożeni, bezbronni i niepewni. W wyniku tego często chcą utrzymać kontrolę, używając do tego swojego umysłu. Lecz zamknięcie serca prowadzi do emocjonalnej oziębłości i izolacji oraz braku radości i inspiracji. Obie płci potrzebują wewnętrznego uzdrowienia przeszłych ran.

Aby dokonało się uzdrowienie emocjonalnej rany u kobiet, muszą one przyswoić nowe zrozumienie tego, czym jest prawdziwa męska energia, tak aby mogły zacząć postrzegać męską energię jako coś, co je wspiera i dodaje im sił. To umożliwia im aktywowanie wyższej wibracji męskiej energii, która jest skupiona na sercu, dzięki czemu uzdrowi się rana w ich brzuchu. U mężczyzn sytuacja jest odwrotna. Aby uzdrowiła się rana w ich sercach, muszą oni przyjąć miłujący i łagodny obraz żeńskiej energii i rozpoznać tę wysokowibracyjną energię jako coś, co niosą w samych sobie. Innymi słowy, prawdziwe uzdrowienie u mężczyzn i kobiet może się dokonać jedynie w wyniku nowego zrozumienia męskich i żeńskich energii.

Powrócę jeszcze do tego rozróżnienia, ale czy na razie mogłabyś podsumować, co chcesz przekazać w tej książce?

W tej książce chcę pokazać kobietom jak mogą uzdrowić swą wewnętrzną ranę i ożywić „kobietę zakazaną”, którą w sobie skrywają. Chcę im pokazać jak mogą pogodzić w sobie męskie i żeńskie energie tak, że ich poczucie własnej wartości wzrośnie, a ich związki ulegną poprawie. Dodatkowo chcę wyjaśnić to, że proces samouzdrowienia często wygląda inaczej dla kobiet niż dla mężczyzn. Mężczyźni muszą zająć się innego rodzaju raną. Powiem również o „mężczyźnie zakazanym” oraz tym, czego on potrzebuje, by się uzdrowić. Moim najważniejszym celem jest zaofiarowanie jasnej informacji kobietom i mężczyznom skupionym na wewnętrznej transformacji, opartej na sercu świadomości i radosnym połączeniu z innymi. Wszyscy oni są prekursorami nowej ery. 

P.S. To już od nas: Informujemy Was, że zaprosiliśmy Pamelę do poprowadzenia webinaru online z polskim tłumaczeniem w dniach 26-27 czerwca z channelingiem Marii Magdaleny i Jeszuy oraz możliwością zadawania im pytań. Zainteresowanych zapraszamy do kliknięcia w powyższy link.
P.S. Nasz przyjaciel i założyciel Wydawnictwa Pokoju Chrystusa Marek Konieczniak przygotowuje nową stronę internetową, na której pojawią się m.in. tłumaczenia channelingów Pameli Kribbe.

Twórco, czy już czas? – webinar z Rafałem 23 i 24 maja

Wszyscy jesteśmy twórcami swojej rzeczywistości. Co do tego nie ma wątpliwości. Czy jednak używamy swojej mocy, by już teraz tworzyć świat pokoju, miłości i harmonii, czy nadal jeszcze używamy jej, by grać w grę dualności, utraty mocy i obwiniania? Od nas, i tylko od nas, zależy, w jakim świecie będziemy żyli.

Zapraszam na webinar pt.: „Twórco, czy już czas?” obejmujący dwa spotkania: w sobotę 23 i w niedzielę 24 maja 2020 r. w godzinach 10.00-11.30.

Podczas tego webinaru odpowiemy sobie na pytanie, czy już czas…
– Czy już czas, by z radością kroczyć jako przebudzeni Twórcy po świecie 5 D, po Nowej Ziemi?
– Czy już czas, by rozwinąć skrzydła i realizować w pełni swój twórczy potencjał?
– Czy już czas, by świecić swoim światłem zamiast przykrywać je fałszywymi ideami o niegodności i winie?
– Czy już czas być uosobieniem Pokoju zamiast nabierać się na grę w posiadanie racji?
– Czy już czas dawać z obfitości serca zamiast kurczyć się w lęku i poczuciu braku?
– Czy już czas rozpoznać odwieczny plan naszych dusz i oddać duszy przewodnictwo nad naszym życiem?
– Czy już czas zapanować nad czasem i przestrzenią zamiast pozwalać im panować nada nami?

Podczas tego webinaru posłużymy się ODDECHEM ŚWIATŁA I MIŁOŚCI ORAZ BOSKĄ MYŚLĄ, ANIELSKĄ WYOBRAŹNIĄ I NIETŁUMIONYM CZUCIEM, by aktywować nasz twórczy potencjał. Razem stworzymy pole mocy, światła i miłości, w którym będziemy widzieć jasno i wyraźnie, po co naprawdę tu jesteśmy. Spojrzymy na wskroś złudzenia dualności i wiary w przeciwieństwa, rozpoznając Doskonały Plan Pojednania za wszystkimi naszymi złudzeniami. I będziemy się bawić jak szczęśliwe dzieci…

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć oczywiście możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

KOSZT:
150 zł za osobę (włącza 2 sesje po 1,5 godz każda wraz z dostępem do audio ze spotkania)
Konto do wpłat podam w odpowiedzi automatycznej na zgłoszenie.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał ode mnie odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości ode mnie, proszę powiadom mnie o tym od razu na email: info@przemianaumyslu.pl, abym mógł Ci dosłać potrzebne informacje.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Drodzy Przyjaciele.

Niech te Święta Wielkanocne będą symbolem puszczenia tego, co nam już nie służy i otwarcia się na całkowicie Nowy Świat, Nową Ziemię, Nową Energię, Nowe Postrzeganie. Pozwólmy sobie zmartwychwstać z przeszłości, z iluzji lęku i uznajmy w pełni to, czym jesteśmy i zawsze byliśmy: czystym światłem, miłością, obecnością pokoju.

Czas pozornych zawirowań na świecie i wokół nas nie może zmienić naszej rzeczywistości, która jest wieczna, doskonała i wolna. A my możemy być przejawieniem tej rzeczywistości nawet w świecie czasu. Możemy pokazywać poprzez swoje myśli, uczucia i działania, że nie ma się czego bać, ponieważ Bóg jest jedynie miłością, a zatem i my nią jesteśmy.

Radosnych, Spokojnych, Pełnych Miłości Świąt i każdej chwili.
Z miłością, pokojem i wdzięcznością za każdego z Was,
Maria i Rafał

Channeling Chrystusowego Rodu poprzez Israela z 4.04.2020

Oto przetłumaczony z angielskiego przez Isabellę channeling Chrystusowego Rodu, który został przekazany za pośrednictwem naszego Przyjaciela i nauczyciela Drogi Mistrzostwa, Israela Elijaha Joy. Piękne przesłanie na obecne czasy:

Otwierająca Modlitwa Israela:

Umiłowany Duchu, Światło wszelkiego Stworzenia, przywołuję Cię do siebie teraz.

Pomóż mi, abym przyzwolił na wszystko, co wyłania się i pojawia w polu świadomości.

Duchu Święty, Umiłowany Aniele oddechu, nie wiem, czym jest to, co się teraz wydarza, nie wiem, czym jest to, co się teraz dzieje.

Pomóż mi teraz, w tych właśnie chwilach, pozwolić, aby moje niewiedzenie rozkwitło w Miłość.

Pomóż mi teraz zaakceptować moje niewiedzenie, tak abym puścił moją potrzebę zrozumienia dlaczego, co i jak.

Umiłowany Duchu bądź ze mną w mojej Świętej niewiedzy i pomóż mi znaleźć pokój w moim sercu, podczas gdy oddycham wraz z Tobą naszym Świętym oddechem, w doskonałym przyzwoleniu, zaufaniu i miłości,

Amen.

Przesłanie

Teraz zaczynamy.

Zaprawdę, Umiłowani Przyjaciele, cóż to był za Początek! I cóż za Początek nadal się wydarza, albowiem w Prawdzie, każdy ponowny moment jest tym Początkiem, jest tą doskonałą chwilą ofiarowaną ci przez Ojca, która zawiera w sobie potencjał  rozpoznania i bycia doskonałą ekspresją Prawdy i Światła, którymi jesteście. A zatem Teraz Zaczynamy.

Początek jest początkiem; nie troszczy się o to, co wydarzyło się chwilę wcześniej. Nie ma potrzeby, aby w jakikolwiek sposób, poprzez jakąkolwiek formę przynosić do tego początku czegokolwiek – jakiejkolwiek historii, jakiegokolwiek założenia, wspomnienia, czy jakiejkolwiek idei, jakiegokolwiek spostrzeżenia. Teraz Zaczynamy Umiłowani Przyjaciele. Teraz Zaczynamy.

A zatem, doprawdy pytam was, co chcielibyście wybrać dla siebie Teraz. Całkowicie, całkowicie, całkowicie niezależnie od przeszłości. Obecna chwila jest zaprawdę darem, który dla siebie wybierasz. I nie ma żadnych ograniczeń dla hojności Ojca; nie ma żadnego zastrzeżenia, nie ma żadnej nawet sugestii, żadnej granicy, żadnego filtra. Jest jedynie doskonała wolność, doskonała wolność wyrażania i szerszenia wszystkiego, czego najbardziej, naprawdę pragniesz. Teraz Zaczynamy. Wszystko, czego najbardziej, naprawdę pragniesz. 

Możecie zapytać: dlaczego, przynosimy wam tę wiadomość w tym momencie?

Odpowiedź, Najdrożsi, jest bardzo prosta. Wy jesteście  źródłem tego doświadczenia, jakie właśnie macie. Wewnątrz wiru Stworzenia zachodzą ruchy energii, których jak wiemy jesteście świadomi, a które nazywacie światami, i światami ponad światami na tej wspaniałej Planecie. Wiele jest w obecnym czasie poruszenia w waszej ludzkiej społeczności i jest to – a co my widzimy i wiemy – pokusą, aby zapomnieć o prostocie twojej pozycji. Pokusą, aby trzymać się kurczowo starych, nawykowych wzorców tworzenia wewnątrz pola czasu i przestrzeni. A zatem, w tym momencie proponujemy wam prostotę, nazwijmy to „zrywania” z tym, co było  przedtem. Nie jesteście  przywiązani do przeszłości. Nie jesteście przywiązani do historii. Nie jesteście przywiązani do wydarzeń, które miały miejsce cztery życia wcześniej. Jesteście wolni Teraz – Teraz Zaczynamy.

Czym jest to, czego naprawdę, naprawdę, naprawdę, naprawdę pragniecie  doświadczać? Jako wibracyjna  jakość, jako pole energii, z którego tworzycie wasze jutro, jako chwila w czasie, w której wiecie, że macie moc, aby przyciągnąć do siebie tą częstotliwość, tą esencję, to Światło, które ma potencjał i moc oświecenia całego świata.

To jest czas, aby powrócić do prostoty Prawdy. Albowiem Prawda wyzwoli wszystkie Istoty. Przyszliście na tą planetę, każdy z was, aby ucieleśnić Prawdę. Nie po to, żeby określać, rozumieć lub posiadać informację o tym, czym Prawda jest, ale po to, aby UCIELEŚNIĆ – aby otworzyć serce waszego Serca, aby przebywać w centrum waszego ciała, oddychać głęboko Światłem Ducha Świętego, które jest w każdym oddechu. Po to, aby pozwolić alchemii Światła wewnątrz waszej świadomości przypomnieć wam, co jako jedyne jest Prawdziwe, i to jest ten czas dla Prawdy w jej cudownej  prostocie. Nie jesteście oddzieleni od całego Stworzenia. Nie ma ani jednego wątku Istnienia, wątku Świadomości w całym Stworzeniu, który KIEDYKOLWIEK, choćby przez jedną nanosekundę dokonał oddzielenia, co do którego udało się wam samych siebie przekonać, że było rzeczywiste i prawdziwe.

Samo Życie przepływa przez was. Prosimy was teraz, abyście po prostu uznali, że Życie porusza się poprzez was Teraz. W prawdzie nie można temu zaprzeczyć. Życie zaś jest Bogiem, Życie to Abba, Życie to Twórcza Esencja wszystkich Stworzeń i wszystkich rzeczy, i to Życie, które przepływa poprzez ciebie teraz, przepływa przez całe Stworzenie. Jesteście Jednym. Zawsze byliście Jednym z Abba. Ojciec przepływa przez was w tej właśnie chwili. Teraz Zaczynamy.

Czego naprawdę chcecie, jeżeli nie Prawdy? Prawdą jest to, że jesteście Jednym z Ojcem Teraz – nigdy nie mogłoby być inaczej, albowiem właśnie to wasze istnienie JEST tym Jednym. Życiem samym w sobie, które was ożywia, które przez was przepływa, które daje wam świadomość i istnienie, jest Tym Jednym teraz. 

I podczas gdy ten świat – oraz światy wewnątrz niego – przechodzą przez te zalążki transformacji, niezmiernie ważnym dla ciebie jako jednostki oraz zbiorowo dla całej ludzkości jest trwanie w objęciach Prawdy. Nie jest to miejsce, z którego filozofujesz. Jest to miejsce, z którego oddychasz i czujesz. Nie jest to miejsce, z którego angażujesz się w ten świat poprzez ego, czy lęk. Jest to miejsce, z którego oddychasz i czujesz, z którego zwracasz się ku Sercu i  Błogosławisz. Błogosławisz Stworzenie, które wyłania się przed tobą. Po to, aby objąć świat w kręgu twojej miłości. Aby wciągnąć weń świat i objąć go, tak jakby był dzieckiem, o które się troszczysz, i po to by objąć ten świat w Miłości. Jest to czas, aby oddychać i czuć, w komunii ze swoją Boskością, Jako prawda. Teraz Zaczynamy.

Nie ma niczego, co przyszło z przeszłości, co mogłoby nie pozwolić, czy też zakazać ci objęcia Prawdy twojego Istnienia w tym momencie.

Wielkim złudzeniem umysłu jest powiedzenie wam, że nie możecie w tej chwili być esencją Prawdy i Chrystusa, ponieważ wydarzyło się coś, co stworzyliście w przeszłości. Odetnijmy, odetnijmy to przekonanie. Uwolnijmy świadomość od tego fałszu. Rozpuśćmy przywiązania umysłu. Poluzujmy zaciśnięcie. Albowiem ten czas domaga się waszej Obecności, waszej Obecności jako Światła, którym Jesteście i zawsze Byliście. Ten czas prosi o wasze  Serce, waszą Miłość – jako Dusza, jako Chrystus – jako Pokój, który przekracza wszelkie zrozumienie. I ten czas jest dostępny dla was TERAZ, Drodzy Przyjaciele Serca. To jest dostępne dla was TERAZ, ponieważ jesteście gotowi wybrać to, ponad wasze przywiązanie do idei i osądów z przeszłości.

Czy jesteście gotowi, czy naprawdę pragniecie – w tej chwili – być Światłem, które rozświetla ten świat? Aby dostroić się i otworzyć wasze Istnienie, aby otrzymać Światło waszej Duszy i waszej Prawdy bezpośrednio dostrojone do najwyższej częstotliwości świadomości, waszej Boskiej Jaźni, Abby, aby być przekaźnikiem, aby być naczyniem, instrumentem, poprzez który to wielkie Światło może penetrować ciemność tego świata. Aby pokazać waszym braciom i siostrom poprzez po prostu Bycie i oddychanie, i czucie, i przyzwalanie, i powierzanie się, i otwieranie się, otwieranie się, otwieranie się i przyjmowanie, że jest inna droga. Że to nie potrzebuje być rozumiane, przemyślane, nie potrzebuje być konstruowane w ziemskiej części umysłu, że nie ma potrzeby, aby o tym filozofować, to nie potrzebuje być planowane ani naniesione na mapę. Wystarczy po prostu, że się otworzycie i w danym momencie wybierzcie skupienie się – z jasnością i intencją -na pragnieniu ucieleśnienia Prawdy o sobie. Cokolwiek wydarzyło się w przeszłości nie jest Prawdą o tobie. Twoja Prawda jest TERAZ.

Czego naprawdę, naprawdę, naprawdę pragniesz? TERAZ Zaczynamy. TERAZ Zaczynamy ponownie.

Każdy moment ofiarowuje wam taką samą możliwość, ma taki sam potencjał. TERAZ Zaczynamy ponownie.

Uwierzcie mi, kiedy wam mówię, że możecie być doskonale przebudzeni w jednej chwili, a chwilę później doskonale uśpieni, powracając do swojego snu. Albowiem każda chwila zawiera potencjał obu tych stanów. To wasz wybór jest sednem waszego doświadczenia. Świat nie może narzucać wam częstotliwości waszego Istnienia. Przeszłość nie może narzucać wam częstotliwości waszego Istnienia – wiara, że może, jest wyborem, i TERAZ, w tej chwili, zaprawdę powiadamy wam, wybierzcie otwarcie się i przyjęcie Światła waszej Jaźni.

Królestwo Nieba jest Obecne. Jeśli nie byłoby Obecne tu i teraz, Życie nie mogłoby płynąć, bo Życie płynie jedynie dzięki Królestwu Nieba. A życie wydarza się wszędzie wokół was, czyż nie? Czyż fale oceanu nie krzyczą do was, że są pełne życia? Chmury na niebie, ptaki na drzewach śpiewają każdego ranka o swoim życiu – o pięknie swojego życia. Życie wydarza się Tutaj. To jest Królestwo Nieba. Nastał czas, aby je objąć i rozpuścić złudzenie oddzielenia, którego projekcji umysł dokonuje na To, co JEST. Na Rzeczywistość Królestwa. Teraz Zaczynamy – wybór jest prosty. Wybieram otwarcie się na Rzeczywistość Jaźni i Królestwo Nieba, które Jest przede mną, we mnie, i wokół mnie. Wybieram OTWARCIE SIĘ na Rzeczywistość mojej Jaźni jako Chrystusowej Duszy. Wybieram otwarcie się i pozwolenie, aby ta Rzeczywistość przeniknęła  formę mojego Istnienia tutaj, z Duszy do Jaźni, oraz  natchnęła mój oddech w każdej chwili Prawdy, która jest zawsze Prawdziwa – że nie jestem oddzielony. I że ten oddech, który mną oddycha jest tym oddechem, który oddycha poprzez Wszystko w Kosmosie, że ten oddech który mną oddycha, oddycha jednocześnie moimi braćmi i siostrami. Ten oddech, który mną oddycha, JEST żywym Duchem, jest samym Życiem. Tak, jak Ja Jestem, tak, jak Wy Jesteście, tak, jak My Jesteśmy. Teraz Zaczynamy. Teraz Zaczynamy Umiłowani. Kiedy ucieleśniamy tę prostą Prawdę, nie potrzebujecie niczego wymyślać lub rozumieć. Nie potrzebujecie wiedzieć, po co jest cokolwiek. Teraz Zaczynamy.

Czy chcielibyście zacząć ponownie w każdej chwili, Umiłowani Przyjaciele? Czy chcielibyście zacząć ponownie teraz? I teraz, i teraz – poprzez ten prosty proces otwierania się i zapraszania Światła Duszy jako Chrystus do form tego świata? Aby pamiętać, aby przypominać sobie, aby być Światłem w ciemności, aby oświecać wszystko. Aby być tym Światłem, które ciągle świeci, nieustannie, ponieważ wybierasz w każdej chwili  – wciąż na nowo i na nowo –  że TY TAK ORZEKASZ. To jest tym, co TY WYBRAŁEŚ. To jest tym, KIM POSTANAWIASZ BYĆ.

Zaprawdę powiadamy wam, Umiłowani Przyjaciele Serca, że wydarza się wielka zmiana. Zaprawdę powiadamy wam również, że wynik tej zmiany nie jest jeszcze w pełni zapisany. Jest wiele potencjałów, możliwości, które moglibyście nazwać osiami czasu. Wołamy do was z Serca Chrystusa, abyście ucieleśnili teraz Światło w obrębie tego wymiaru. Albowiem im więcej Światła dostanie się do spoin i gobelinów tego świata, teraz i w nadchodzących chwilach, nadchodzących dniach, nadchodzących tygodniach, miesiącach i latach, to zdecyduje to, zdecyduje to… o stopniu przyspieszenia zachodzącego na płaszczyźnie Pojednania dla całej ludzkości, dla wszystkich Istot na Ziemi i dla samej Ziemi.

Czego naprawdę chcesz?

Jak wiele energii, oddania, dyscypliny, oddechu, czasu, przekonania i intencji możesz w to wnieść?

Zaprawdę, to wam powiadamy Umiłowani Przyjaciele Serca.  Pokładajcie Ufność we Mnie, kiedy mówię wam, że kiedy otworzycie się w Prawdzie na Światło waszej Chrystusowej Duszy, to poznacie radość pośród całej ciemności. Poznacie śmiech i zabawę pośród całej powagi. Poznacie czystą, całkowitą Miłość pośród wielkiego lęku. Będziecie dokładnym przeciwieństwem wszystkiego, czym świat uwierzył, że jest i będziecie kotwicą Światła, dzięki której, świat będzie zmuszony do zmiany, poprzez moc Łaski. Zdecydujcie, którą ścieżkę wybierzecie teraz. I jeśli  wybierzecie ścieżkę lęku, to pamiętajcie Umiłowani Przyjaciele, Teraz Zaczynamy. Nic nie jest wyryte w kamieniu. Nie ma obowiązku, aby honorować wybory z przeszłości – pozwólcie, że to powtórzę – NIE MA OBOWIĄZKU, ABY HONOROWAĆ WYBORY Z PRZESZŁOŚCI. Teraz, Zaczynamy, w tej chwili, całkowicie wolni od jakichkolwiek warunków. Całkowicie wolni. Teraz.  Jesteście całkowicie wolni, Teraz, aby wybrać, czego chcecie.

A zatem, Umiłowani Przyjaciele, pozostawimy was z tym prostym przesłaniem. Kochamy Was i Jesteśmy wam wdzięczni, że podjęliście się wyzwania inkarnowania do tego świata w tym czasie. Poważamy was, poważamy was za chęć przyjęcia odpowiedzialności uzdrowienia podziałów w waszych własnych umysłach, które stworzyliście po to, aby doświadczyć oddzielenia, w czasie rozwijania się obecnego cyklu tej Planety, w którym Ona, Sama wybrała przebudzić się, odsłaniając zasłony ograniczeń, które na siebie nałożyła, aby doświadczyć tego, czego pragnęła. Chcielibyśmy podarować wam klucz, abyście włożyli go do otworu zamka w kajdanach założonych wokół waszych nadgarstków i waszych stóp oraz łańcuchów, którymi siebie spętaliście poprzez zobowiązania wobec przeszłości, która istnieje jedynie w waszych umysłach. Zrobiliście to po to, aby uczepić się wydarzeń czasu i przestrzeni, które wydarzyły się wewnątrz pola złudzeń, na tym planie Stworzenia, którym jest Rzeczywistość. Wydarzeń, które osądziliście i za które się obwiniliście. Prosimy was teraz, nie, zachęcamy was teraz, nie, błagamy was teraz, abyście UWOLNILI SAMYCH SIEBIE Z WIĘZÓW WASZYCH WŁASNYCH OSĄDÓW I WESZLI W POSIADANIE TEJ CHWILI, W STANIE JASNOŚCI I CZYSTOŚCI, LEKCEWAŻĄC ZASŁONY UROJEŃ I ZŁUDZEŃ Z WASZEJ PRZESZŁOŚCI, I WYPOWIEDZIELI TE OTO SŁOWA:

OTWIERAM SIĘ NA PRZYJĘCIE CHRYSTUSOWEJ DUSZY, JAM JEST, JA I MÓJ OJCIEC JEDNO JESTEŚMY, TERAZ, TAK JAK BYŁO ZAWSZE. I Teraz Zaczynamy, a ja wybieram, i wybieram, i wybieram, i wybieram zestrojenie się z Miłością, Bycie Obecnością tego, czym – przychodząc tutaj – miałem być. Bycie Obecnością tego, czym – przychodząc tutaj – miałem być.

Teraz Zaczynamy. I jeśli odkryjesz, że przeszłość, której się wciąż trzymasz oraz wina pojawiają się w twoim ciele, to jest to w porządku, ponieważ nie jesteś przywiązany do tego doświadczenia. Teraz Zaczynamy – ach – wybieram Miłość, Teraz. Postanawiam siebie uwolnić, postanawiam puścić moje kurczowe trzymanie się przeszłości. Postanawiam kochać, Teraz.

Pokój zatem niech będzie z tobą, Święte i Umiłowane Dziecię Boga.

Amen.

Formularz zgłoszeniowy na webinary z Pamelą Kribbe

Aby zapisać się na webinary z Pamelą Kribbe w dniach 26 i 27 czerwca 2020 r., wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś natychmiast po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” numer konta do wpłaty.

Channeling Jezusa na obecną sytuację

Poniżej znajdziesz tekst tłumaczenia channelingu Jezusa danego za pośrednictwem Tiny Spalding w dniu 29.03.2020. Choć Tina nie jest związana z Drogą Mistrzostwa, to zdecydowaliśmy się udostępnić ten przekaz na tej stronie, gdyż uważamy, że jest ważny i wart podzielenia się w obliczu tego, co dzieje się obecnie na świecie.

Cokolwiek widzielibyście w wiadomościach, nie chcemy, byście na to reagowali. Wiadomości mają na celu nakierowanie ludzi na reagowanie w określony sposób, tak by obniżyć ich częstotliwość, ponieważ w ten sposób można pochwycić ich uwagę. Tak więc chcemy, byście w nadchodzących miesiącach byli bardzo, bardzo rozważni i pozostawali świadomi tego, kiedy wasza częstotliwość spada. Cokolwiek robicie, myślicie, mówicie, wypowiadacie, w cokolwiek wierzycie – gdy wasza częstotliwość spada, chcemy, byście zatrzymali się najszybciej, jak to możliwe, ponieważ to jest właśnie coś, co może zrobić każdy z was. Na całym świecie jest wiele istot, które otrzymają tę informację od wielu, wielu różnych kanałów, z wielu, wielu różnych źródeł. Waszym zadaniem teraz jest utrzymywanie częstotliwości miłości, utrzymywanie częstotliwości pokoju, dlatego, że wiecie iż jest to transformujący czynnik, który wesprze tę planetę w jej ewolucyjnej podróży. Ona właśnie tego potrzebuje. Nie potrzebuje, byś zapadał się w lęk, czy zmartwienie. Potrzebuje, byś najlepiej jak możesz podtrzymywał swe zrozumienie praw stwarzania, które stanowią, iż im więcej z was pozostaje w stanie pokoju, tym więcej osób jest w stanie wyrazić i ucieleśnić miłość w tym czasie. Jesteście „żołnierzami piechoty” Nowej Ziemi. Jesteście piechurami tego nowego, miłującego społeczeństwa. Jesteście tymi, którzy głoszą: „Wiem, jak chcę się czuć w przyszłości. Chcę się tak czuć i bez względu na to, co dzieje się wokół mnie, będę podtrzymywał tę częstotliwość tak, by inni mogli się z nią połączyć”. Istnieje takie zjawisko dostrajania się: gdy stroisz kamerton do konkretnej nuty, trzymając obok inny kamerton – połączą się one ze sobą w częstotliwości, i z wami będzie tak samo. Jesteście jak te kamertony: gdy wy podtrzymujecie ową miłującą nutę, ci, którzy są wokół was, również dostrajają się do tej częstotliwości.
 
Tak więc ci z was mający rodziny, które nie korzystają z tego nauczania, ci z was, którzy przebywają z ludźmi dosłownie wymiotującymi lękiem – wy w ogóle nie musicie używać słów. Róbcie użytek z waszej częstotliwości. Zrozumcie, że jesteście niczym ten kamerton, utrzymujący wysoką, piękną nutę miłości i że właśnie to sprowadzi tu Nową Ziemię. Miliony ludzi to czyni, a obecnie na planecie jest wystarczająco takich, jak wy, by to uczynić. Jest wystarczająco wiele ludzi, którzy pracowali nad swoją praktyką przebaczenia, nie tylko studiując Kurs Cudów, ale i wiele innych tradycji, czy to buddyjskich, taoistycznych, szamańskich, pogańskich, nie ma to znaczenia. Są miliony ludzi, którzy postrzegają tę sytuację jako najwspanialszą okazję kiedykolwiek stworzoną, by podnieść częstotliwość tej planety, nie dlatego, że macie nad nią panowanie, ale dlatego, że ją wspieracie. Łączycie się z nią w częstotliwości, tak więc naprawdę chcemy, byście to załapali i zrozumieli wagę tego, co się teraz dzieje.
 
W tym procesie – z powodu wyciszenia – pojawiły się pewne możliwości. Z powodu potencjału pokoju pojawiły się energetyczne i komunikacyjne okazje, które będą bardziej otwarte dla was wszystkich, a w szczególności dla waszych pozaziemskich braci i sióstr. Tak więc to jest druga rzecz, którą pragniemy, byście pojęli – że komunikowanie się z waszymi pozaziemskimi braćmi i siostrami jest tuż po drugiej stronie, tuż tuż po drugiej stronie miejsca, w którym się znajdujecie. Tak więc jeśli odczuwacie zainteresowanie taką komunikacją, jeśli zawsze byliście zaciekawieni nawiązaniem bezpośredniego, świadomego kontaktu z niefizycznymi istotami lub też telepatycznymi istotami pozaziemskimi o wysokiej częstotliwości, teraz jest ten czas. Zakłócenia na waszej planecie zostały wyłączone, a sami wiecie jakie to nieprzyjemne, gdy po wejściu do auta, w którym radio nie jest nastawione na konkretną stację, włączacie silnik, a głośność radia jest bardzo wysoka. Jak najszybciej chwytacie za pokrętło, by je wyłączyć. Jest to bardzo nieprzyjemne i tak samo odczuwa wiele istot niefizycznych oraz wielu operujących na wysokich częstotliwościach ziemian. Zwykle na tej planecie występują głośne wysokie zakłócenia, teraz zaś panuje cisza.
 
Sugerowalibyśmy, byście medytowali dwa razy dziennie, nawet jeśli miałoby to być tylko 15 minut rano i wieczorem. Niech waszym priorytetem stanie się użycie tego czasu w taki sposób. Zademonstrujcie poprzez swoje zachowanie, co cenicie. Zademonstrujcie poprzez wasze zachowanie to, czego pragniecie więcej. Nie pozostawajcie w nieświadomości; nawet jeśli wszyscy robicie Kurs Cudów, nawet jeśli jesteście jego studentami, w chwilach stresu bardzo łatwo jest zwrócić się ku jedzeniu w celu pocieszenia, zwrócić się ku starym metodom łagodzenia swego niepokoju. Teraz nastał czas na wprowadzenie w życie dyscypliny, której się uczyliście, na wprowadzenie w życie lekcji, z którymi tak ciężko się zmagaliście. Teraz jest czas, by zrobić użytek ze wszystkich rad, które otrzymaliście w ostatnich latach od nas, od Anandy oraz od istot pozaziemskich, które komunikują się za pośrednictwem tej osoby. Teraz jest ten czas, a czas zwlekania dobiegł końca. Czas zatwardziałego serca się skończył. Teraz jest czas stuprocentowego oddania się twej duchowej praktyce. I nie oznacza to, że zaniechasz domowych obowiązków i nie zrobisz wszystkich tych rzeczy, które powinieneś zrobić, ale w trakcie, gdy kosisz trawę, możesz skupić swój umysł. Gdy zmywasz naczynia, módl się o miłujące społeczeństwo. Wieczorem podczas czytania dzieciom bajki, możesz być z nimi bardzo obecny i dawać im tyle miłości, że będziesz przemieniał wszystko minuta po minucie i do czynienia właśnie tego zachęcamy cię w tym czasie.
 
Chcemy cię zapewnić, że nawet jeśli mieszkasz sam, nawet jeśli w następnych tygodniach i miesiącach czasami będziesz zmartwiony lub zasmucony, chcemy, byś rozumiał, że kiedykolwiek zamiast lęku wybierasz miłość, zmieniasz wszystko. Zmieniasz cały świat. Odzwierciedlenie oraz fale, które płyną od was, są pełne mocy i są transformujące. Nie zapominajcie o tym w tych czasach. Życzymy wam wszystkiego, co najlepsze, i tak jak głosiły poprzednie wiadomości, wzywajcie mnie, kiedykolwiek czujecie lęk. Poproście, bym pokazał wam, dlaczego wybieracie lęk. Nie mogę zabrać wam lęku, ponieważ lęk jest waszym wytworem. Mogę jedynie pokazać wam, gdzie robicie coś nie tak i gdzie wierzycie, że to powoduje wasz lęk. Tak więc gdy jesteście zaniepokojeni lub w lęku, upewnijcie się, że prosicie o właściwą rzecz. Poproście, by pokazano wam, w czym błędnie pokładacie wartość, gdzie żywicie błędne przekonania, a wtedy mogę wam pomóc. Ale nie mogę wam tego odebrać, ponieważ gdy wytwarzacie lęk, należy on do was, a na świętego Syna Boga nie można wpływać. Macie wolną wolę. My sami musimy wybierać miłość. Wy sami musicie odejść od lęku. Pamiętajcie o tym. My wszyscy bardzo was kochamy i będziemy przemawiać do was ponownie już wkrótce.
 
~ Jezus poprzez Tinę Spalding, 29.03.2020 r.
https://channelingjesus.com
https://www.facebook.com/TeachingsofAnanda/

Audio z webinaru z Sarą

Oto nagranie audio z webinaru z Sarą Thompson Sandala, który miał miejsce 29.03.2020 r. Jak pewnie sami zauważycie, większość webinaru była po prostu „przechannelowana”. Podniesiony głos Sary ma podobny ton, jak wtedy, gdy po raz pierwszy słyszeliśmy ją w Izraelu channelującą Judasza. Sara jednak, zamiast nazywać źródło channelingu, woli to nazywać dostrajeniem się do Boskości. Miłego słuchania! 🙂

Światło świata – codzienne medytacje na obecne czasy

Drodzy Przyjaciele.

W obecnym czasie zawirowań i rosnącego lęku ludzi w związku z koronawirusem, stajemy przed decyzją, czy wykonamy zadanie, z którym jako dusze przyszliśmy na ten świat: Czy przyniesiemy światło w sam środek ciemności i szaleństwa poprzez pamiętanie, kim NAPRAWDĘ JESTEŚMY? Czy pomożemy w transformacji ludzkiej świadomości? Czy dokończymy ten Wielki Eksperyment Przebudzenia, który sami zapoczątkowaliśmy? Czy wybierzemy miłość zamiast lęku? Czy będziemy zmianą, której wszyscy pragniemy? Czy będziemy światłem świata?

Serdecznie Was zapraszam do uczestnictwa w nowym cyklu spotkań medytacyjnych online pt.: „Światło świata”. Celem tych spotkań jest codzienna duchowa praktyka zmierzająca do podtrzymywania stanu poczytalności naszych własnych umysłów, łączenia się w świetle oraz podnoszenia wibracji nas i całej planety. Podczas tych spotkań będę prowadził około 15 minutową medytację oraz sugerował myśl do praktyki na dany dzień.

Nagranie medytacji wraz z myślą na dany dzień będzie transmitowane na żywo codziennie rano o godz. 7.00 od soboty 21 marca do niedzieli wielkanocnej 12 kwietnia 2020 r. Aby posłuchać nagrania na żywo wystarczy o podanej godzinie wejść na stronę: https://niebonaziemi.org/online/swiatlo-swiata. Nagranie będzie również dostępne później do odsłuchania na tej samej stronie, a także na kanale youtube: Głos spoza czasu.

Jeśli chcesz, możesz podzielić się informacją o tych spotkaniach z innymi.

Z miłością i wdzięcznością za każdego z Was,
Rafał