Niebo chodzi po Ziemi – cykl comiesięcznych medytacji

Zapraszam Cię do głębokiej podróży wewnętrznej poprzez cykl medytacji Niebo chodzi po Ziemi.

Medytacje te są zaproszeniem:

 • do częstotliwości oświecającej umysł i budzącej serce;
 • do głębokiej komórkowej przemiany i uzdrowienia na wszelkich poziomach;
 • do doświadczenia akceptacji, pokoju i harmonii kończących wszelkie duchowe poszukiwania i zmagania.

Więcej informacji na stronie: https://niebonaziemi.org/medytacje/niebo-chodzi-po-ziemi/

JAM JEST WOLNOŚĆ – Wydarzenie 10-14 listopada 2021 r.

Ostatnie wydarzenie w Antoniowie w dniach 31.08-5.09.2021 r. pokazało wszystkim uczestnikom, jak cenne i głębokie jest spotykanie się na tego rodzaju kilkudniowych wydarzeniach, gdzie możemy razem być, świecić, cieszyć się sobą, przemieniać swoje postrzeganie i świętować wspólnie stąpanie po Nowej Ziemi. Nie da się opisać słowami cudu, jakim było tamto wydarzenie i każdy z jego uczestników. 🙂 Pozostaje jedynie wielka wdzięczność i radość.

Już niedługo chcę stworzyć okazję do podobnego spotkania, tym razem w Domu Sokolik w Trzcińsku koło Jeleniej Góry w dniach 10-14 listopada. Bardzo serdecznie zapraszam. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://niebonaziemi.org/jam-jest-wolnosc-dom-sokolik-11-14-listopada-2021/

RADYKALNY WGLĄD – ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI – spotkanie 23-25 lipca

Serdecznie zapraszam na spotkanie w Gdyni w dniach 23-25 lipca 2021 r., podczas którego będziemy dogłębnie eksplorować Radykalny Wgląd – jedną z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, używając jej jako narzędzia uzdrawiającej przemiany przez oddech, czucie i oczyszczenie z nieświadomych przekonań. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko użyć Radykalnego Wglądu do głębokiej przemiany podczas samego wydarzenia, ale również wyniosą z warsztatów cudowne narzędzie, którego będą mogli używać w pracy z samym sobą i/lub z innymi. Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://niebonaziemi.org/radykalny-wglad-swiatlo-w-ciemnosci-gdynia-lipiec-2021/

Wydarzenia w najbliższych miesiącach

W najbliższych miesiącach będzie sporo okazji do wspólnego świętowania na spotkaniach i warsztatach, które będziemy prowadzić w wielu miejscach Polski. Serdecznie zapraszamy! Oto linki do wydarzeń:

Rozmowa z Jayemem

Na prośbę Marka Konieczniaka, twórcy „Wydawnictwa Pokoju Chrystusa”, zamieszczam poniżej link do strony z nagraniem przeprowadzonej przez niego ostatnio rozmowy z Jayemem, kanałem tekstów i nagrań Drogi Mistrzostwa.

Niektóre z opinii i treści dotyczące szczepionek na COVID-19, przedstawione w ostatniej część wywiadu, nie rezonują ze mną i z tym, jak ja to czuję. Mimo to zdecydowałem się podzielić z Wami informacją o wywiadzie z Jayemem, gdyż na pewno wielu z Was może zainteresować. Oto link: https://pokojchrystusa.pl/rozmowa-z-jayemem/

Pozdrawiam Was serdecznie,
Rafał

Ucieleśnianie Nowego Człowieka

Teraz jest czas UCIELEŚNIANIA. Ucieleśniania naszej Boskości, naszej Prawdy, naszego Ducha, naszej Istoty. Jest to czas przejawienia Nowego Człowieka, który nie tylko rozpoznał, kim jest, ale również demonstruje to swoim życiem. Tak to czuję. I myślę, że wielu z Was czuje podobnie. Znamy przecież teorię, nauki duchowe, a nawet wiele duchowych praktyk. Słowa już nam jednak nie wystarczają, połowiczne rezultaty w postaci chwilowych uniesień również. Chcemy urzeczywistnić naszą duchową naturę w codziennym doświadczeniu, pragniemy zadomowić miłość w naszych komórkach. Chcemy żyć w pełni autentyczności, szczęśliwi i wolni. Słowem chcemy zrobić to, po co tu przybyliśmy. Czytaj dalej na: https://niebonaziemi.org/ucielesnienie-nowego-czlowieka/

„Doświadczenie Jedności” – nowa książka

Drodzy Przyjaciele! Wydawnictwo Pokoju Chrystusa Marka Konieczniaka właśnie wydało nową książkę pt.: Doświadczenie Jedności, która jest zarówno osobistą historią przebudzenia jej autorki (Joa), jak i zaproszeniem do przebudzającego doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią książki, a także z wrażeniami osób, której już ją przeczytały. Samą książkę zaś możecie nabyć TUTAJ.

Mistrzowie – Przyjaciele

️Chcemy podzielić się z Wami kilkoma refleksjami o nas i naszej przemianie w ostatnim czasie:

Już od ponad pół roku w naszym życiu i świadomości tzw. Mistrzowie ustąpili pola, czy też odsunęli się na bok. Symbolicznie zaczęło się od tego, że duży portret Jeszuy, który wisiał w centralnym miejscu naszego domowego „ołtarzyka” któregoś dnia bez przyczyny „sam” spadł na ziemię. 😉

Od razu rozpoznaliśmy, że to znak, że czas zdjąć Jeszułkę z piedestału centrum naszego życia duchowego i przyzwolić sobie jeszcze głębiej i mocniej wkroczyć we własne mistrzostwo. Podążyła za tym seria komunikacji wewnętrznych z tymi najdroższymi pozaforemnymi Przyjaciółmi (którzy byli i są tak bliscy m.in. dlatego, że nasze życia przeplatały się w „3D” wiele, wiele razy, również karmicznie w ramach „Rodu Chrystusowego”). Dzięki tym wewnętrznym wglądom rozpoznaliśmy, że ich rola jako przewodników, czy mistrzów dla nas to była chwilowa gra, umówiona przez obie strony, mająca pomóc nam na naszej drodze doświadczania i przypomnienia w tej inkarnacji.

I tak też to, co się miało zadziać w tym zaplanowanym procesie i wypełnić poprzez nas, m.in.udostępnienie materiałów Drogi Mistrzostwa po polsku, wypełniło się. Jesteśmy bardzo wdzięczni za te przekazy, gdyż wiele zmieniły w naszym życiu i otworzyły nas jeszcze mocniej na bezpośredni kontakt z własną duszą i z Bogiem w nas. Ale też wzięliśmy za słowo samego Jeszuę, który mówi w Drodze Mistrzostwa, że nie może się doczekać, kiedy nie będzie nam już dłużej potrzebny i kiedy rozpoznamy, że to, czym on JEST, jest tym, czym my sami jesteśmy.

I tak też się stało i dzieje. Nie postrzegamy już i nie używamy tzw. wzniesionych mistrzów jako kogoś, kto jest kimś doskonalszym lub wiedzącym lepiej od nas, ale uznajemy ich za przyjaciół, towarzyszy, braci, absolutnie równorzędnych. Usunęli się oni zatem w cień, czy też przetransmutowali dla nas energetycznie, „zrzucając szaty mistrzów”, by pozostać obecnymi w świadomości i sercu, dostępni osobiście i bezpośrednio zawsze wtedy, kiedykolwiek życzymy sobie z nimi kontaktu.

I tak samo jak zmieniła się ich rola w stosunku do nas, tak też widzimy, że od jakiegoś czas zmienia się nasza relacja z ludźmi, dla których do tej pory być może – bardzie lub mniej świadomie – graliśmy role przewodników. Zamiast pełnić rolę nauczycieli, czy tych którzy wiedzą lepiej, pragniemy być równorzędnymi partnerami i przyjaciółmi, wspierając każdego, kto chce bawić się z nami w tworzenie Nowej Ziemi, we wzrastaniu we własnym mistrzostwie. 🙂

Zdajemy sobie sprawę, że drogi mogą być różne, nie oceniamy więc w żaden sposób ludzi, którzy postrzegają nauczycieli i wzniesionych mistrzów jako kogoś ponad nimi. Wygląda na to, że to był etap duchowej drogi wielu z nas. Przez jakiś czas każdy przecież potrzebował miłującego prowadzenia przewodnika (np. rodzica) i/lub Mistrza. I w życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy dojrzewamy, kiedy prowadzenie nie jest już potrzebne, bo stajemy „na własnych nogach”, uznajemy swoje Chrystusostwo, i oddajemy się prowadzeniu własnej Duszy. I tak się właśnie dzieje dla nas.

Nie oznacza to, że nie będziemy już robić żadnych tłumaczeń channelingów, ponieważ jeśli dusza nas poprowadzi, żeby przetłumaczyć jakiś inspirujący tekst czy audio i umieścić je na tej stronie, to oczywiście to zrobimy. Przede wszystkim jednak skupiamy się na radosnym tańcu, jakim jest komunikacja z duszą oraz bycie obecnością Miłości w codziennym życiu, a także spotkania indywidualne i grupowe jako formy dzielenia się tym, czym jesteśmy.

Czujemy, że będziemy na naszej drodze spotykać coraz więcej ludzi, którzy myślą i czują podobnie i będziemy łączyć się w sercu, tworząc razem to, co dobre, święte i piękne. Zapraszamy do wspólnej zabawy. 🙂

Kochamy Was i dziękujemy z serca za każdego z Was,

Maria i Rafał

Dom – wiersz i ogłoszenie

Dom

Dom mój jest przestrzenią miłości,
co obejmuje każdą emocję,
która chciałaby tu zagościć

na gniew się nie gniewa, lęku nie przestrasza,
smutkiem nie przejmuje, radości nie gasi,
światło i cień na równi zaprasza

dom mój jest przystanią ciszy,
gdzie umysł odpoczywa, ciało odżywa,
a dusza duszę słyszy

mój dom jest w Niebie, ale i na Ziemi,
zatarła się dla mnie różnica,
z ducha zbudowany, ale i z kamieni,
niezwykłą zwykłością zachwyca

w domu mym pokoju jest wiele,
ostatnie żale spalam w kominku
i życie na Nowej Ziemi ścielę.

Rafał Wereżyński
10.03.2021

Oto wiersz, jaki właśnie powstał – zamierzamy umieścić go w lokalnych ogłoszeniach nieruchomości w Jeleniej Górze. 😉

Niektórzy z Was już wiedzą, ale pomyśleliśmy, że napiszemy bardziej publicznie: podążając za głosem serca, na początku grudnia 2020 r. złożyliśmy z Marią wypowiedzenie wynajętego mieszkania w Warszawie i wyprowadziliśmy się w piękne miejsce do wynajętego domu na łonie natury kilkanaście kilometrów od Jeleniej Góry. Od lat już bardzo czujemy te rejony, tak jakby dusza przyzywała nas tu od dawna, a więc po prostu słuchamy i idziemy za tym prowadzeniem.

Czas wynajmu zbliża się jednak do końca, więc rzucamy myśl – gdyby ktoś z Was sam sprzedawał (ewentualnie chciał wynająć) dom na łonie natury w rejonie Karkonoszy, to proszę dajcie nam znać. Na razie nie pojawiło się nic, co porwałoby nasze serce, ale czujemy, że to Miejsce już tu jest i czeka na nas. Jesteśmy spokojni i ciekawi, co się odsłoni w najbliższych dniach i tygodniach.

Dostęp do webinarów

Zdecydowaliśmy się wstawić w jedno miejsce odniesienia do webinarów – zarówno tych płatnych, jak i bezpłatnych – które były i są ogłaszane na tej stronie, aby ułatwić Wam do nich dostęp z jednego miejsca. Aby obejrzeć stronę z odniesieniami do webinarów, kliknij TUTAJ.

Stronę tę o nazwie „Nagrania z webinarów” możesz również zawsze znaleźć w menu głównym pod zakładką „PRAKTYKA”.

Nagrania z webinarów „Nie potrzebuję czynić niczego” z Israelem

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas warsztatów webinarowych: „Nie potrzebuję czynić niczego” z Israelem Elijahem Joy, nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii, które odbyły się w dniach 23 i 24 stycznia 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszamy. Audio z webinarów są już dostępne. Webinary te były tłumaczone na język polski.

Nieczynienie niczego jest cudowną bramą do Nieba; bezpośrednią drogą do stanu łaski, pokoju i ciszy. A więc dlaczego wydaje się to takie trudne?

Podczas tych warsztatów eksplorowaliśmy „nieczynienie niczego” – co to znaczy, jak się to odczuwa i co w tym przeszkadza.

Spędziliśmy czas na oddychaniu, odprężeniu, zapraszaniu ciszy i zauważaniu oporu wobec niej. Zauważaliśmy, obserwowaliśmy i obejmowaliśmy miłością wszystko, co się pojawiało w polu naszej grupy. Była również okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem i przyglądania się wspólnie temu, co się objawiało.

Oprócz tego posłużyliśmy się wprowadzającą praktyką Oddechu Miłości oraz połączyliśmy z Chrystusowym Rodem i otrzymaliśmy przekaz od niego w formie channelingu.

Były również – jak zawsze – śmiech, zabawa i radosna komunia z Duchem, ze sobą nawzajem i z Jaźnią.

Jeśli poczujesz, że chciałbyś/chciałabyś dołączyć do tego wydarzenia poprzez odsłuchanie nagrań i włączenie się w praktykę i wspólną zabawę, to serdecznie zapraszamy!

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 250 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 2 godz. każde)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do audio z webinarów „Nie potrzebuję czynić niczego”, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do materiałów.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Nie potrzebuję czynić niczego – webinarowe warsztaty z Israelem w styczniu 2021 r.

NIE POTRZEBUJĘ CZYNIĆ NICZEGO

Webinarowe warsztaty online
z Israelem Elijahem Joy,
nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii
23-24 stycznia 2021 r.

Nieczynienie niczego jest cudowną bramą do Nieba; bezpośrednią drogą do stanu łaski, pokoju i ciszy. A więc dlaczego to takie trudne?

Podczas tych warsztatów będziemy eksplorować „nieczynienie niczego” – co to znaczy, jak się to odczuwa i co w tym przeszkadza.

Spędzimy czas na oddychaniu, odprężeniu, zapraszaniu ciszy i zauważaniu oporu wobec niej. Będziemy zauważać, obserwować, obejmować i kochać wszystko, co się pojawi w polu naszej grupy. Będzie również okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem i przyjrzenia się wspólnie temu, co się objawi.

Oprócz tego posłużymy się wprowadzającą praktyką Oddechu Miłości oraz połączymy się z Chrystusowym Rodem i otrzymamy przekaz od niego w formie channelingu.

Będzie również – jak zawsze – śmiech, zabawa i radosna komunia z Duchem, ze sobą nawzajem i z Jaźnią.

Bardzo się cieszę się na spotkanie z Wami i na bycie razem w świetle,

Israel

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Webinary te będą tłumaczone na żywo na język polski. Aby w nich uczestniczyć będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 23 stycznia: godz. 20.00-22.00 (czasu polskiego)
Niedziela 24 stycznia: godz. 20:00-22.00 (czasu polskiego)

KOSZT:
250 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 2 godz. każde oraz audio z każdego spotkania)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym webinarze, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Bardzo serdecznie zapraszamy!
Maria i Rafał

Nagrania i świadectwa z webinarów: „Droga Twórcy”

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas webinarów: „Droga Twórcy” w dniach 9 i 10 stycznia 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszam. Audio z webinarów są już dostępne.

Aby uzyskać więcej informacji o tych nagraniach i zapoznać się z przykładowymi świadectwami uczestników webinarów, wejdź na stronę: https://niebonaziemi.org/droga-tworcy-nagrania-z-webinarow/.

Twórca, którym jesteś

Czy wiesz, że jesteś nieskończenie piękną Boską Istotą o mocy tworzenia absolutnie wszystkiego? Czy wiesz, że w tej chwili tworzysz swoje doświadczenie dokładnie takim, jakim je przeżywasz? I że nigdy przenigdy nie byłeś ofiarą świata, gdyż zawsze otrzymywałeś rezultat swoich myśli i wyborów?

Czy wiesz, że nie nie musisz czuć się winny za uczucia, które tworzysz i sytuacje, które manifestujesz w swoim życiu? I że możesz to wszystko zaakceptować z wdzięcznością w pełni uznania swojej własnej mocy? I że z tej akceptacji zrodzi się moc dokonywania zmian bez żadnego wysiłku? Czytaj dalej na: https://niebonaziemi.org/tworca-ktorym-jestes/

Nagranie ze spotkania z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem z 27.12.2020

Spotkanie z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem w dniu 27 grudnia 2020 r. okazało się prawdziwie międzynarodowym wydarzeniem. Wśród ponad 70 uczestników oprócz sporej grupy z Polski byli ludzie z USA, Kanady, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Danii, Izraela, Tajwanu i wielu innych krajów świata.

Przekaz Gerrita i Pameli – no i Jeszuy oczywiście 🙂 – ujmował prostotą i autentycznością. Najpierw Gerrit podzielił się piękną uzdrawiającą medytacją, później był przekaz Jeszuy za pośrednictwem Pameli. Na końcu, przez ponad godzinę Jeszua poprzez Pamelę odpowiadał na pytania uczestników i zakończył krótkim przesłaniem dla wszystkich.

Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu, a poczujesz, że chciałbyś być częścią tego wirtualnego spotkania poprzez nabycie dostępu do audio z webinaru, to możesz to zrobić zapisując się, tak jak uczestnicy webinarów poprzez formularz kontaktowy.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARU: 150 zł
Nabywając dostęp do audio, otrzymasz link do 2 godzinnego audio z webinaru.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Aby uzyskać dostęp do audio z webinaru z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielen z 27 grudnia 2020 r., wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkiem do nagrania.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Spotkanie z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem – 27 grudnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy na webinarowe spotkanie
z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem
z przesłaniem bożonarodzeniowym
i noworocznym od Jeszuy

27 grudnia w godz. 20.00-22.00

Spotkanie to rozpocznie się wprowadzeniem i medytacją, którą poprowadzi Gerrit Gielen, mąż Pameli, na co dzień zajmujący się terapią regresywną i często towarzyszący Pameli w jej sesjach channelingowych.

Następnie będzie miał miejsce channeling Jeszuy za pośrednictwem Pameli Kribbe, a potem sesja pytań i odpowiedzi, na której Pamela będzie channelować odpowiedzi Jeszuy na pytania uczestników. Webinar będzie tłumaczony z języka angielskiego na polski.

Pamela Kribbe (doktor filozofii) jest znanym medium, uzdrowicielką oraz autorką popularnych na całym świecie książek „Channelingi Jeszuy”, „Kobieta zakazana mówi” oraz innych pozycji zawierających channelowane przesłania inspirowane Chrystusową energią. Więcej informacji o Pameli i jej pracy znajdziesz na stronie: www.jeshua.net

A oto, co sama Pamela mówi o swoim channelowaniu Jeszuy:
Imię Jeszua oznacza dla mnie nie tyle historyczną osobowość Jezusa, co uniwersalną energię Chrystusową, której wszyscy jesteśmy częścią. Kiedy channeluję Jeszuę, czuję się mocno przyciągana do tego pola miłości i współczucia i właśnie w tym stanie świadomości otrzymuję przekazy od Jeszuy.

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar te ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Uwaga: Umówiliśmy się z Pamelą, że w pierwszej kolejności damy szansę na zapisanie się Polakom, a po 16 grudnia Pamela udostępni to wydarzenie również obcojęzycznej publiczności z całego świata. A zatem jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem i chcesz sobie zapewnić miejsce na spotkaniu, sugerujemy zapisanie się i dokonanie wpłaty do 16 grudnia. Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

KOSZT:
150 zł za osobę (jedno dwugodzinne spotkanie audiowizualne na żywo)
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinar te będzie rejestrowany w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy!

Maria i Rafał


Webinar Gathering with Pamela Kribbe and Gerrit Gielen

You are cordially invited
to a zoom webinar gathering
with Pamela Kribbe and Gerrit Gielen


December 27, 2020
8 pm – 10 pm CET

Christmas and New Year’s Message from Jeshua

We will begin our gathering with introduction and meditation by Gerrit Gielen, Pamela’s husband, who works as a regression therapist and often accompanies Pamela in the channeling sessions.

Then we will listen to Jeshua’s channeling through Pamela Kribbe. Afterwards Pamela will channel Jeshua’s answers to participants’ questions. Webinar will be held in English and translated live into Polish.

Pamela Kribbe is a renowned psychic reader, healer, and author of books such as The Jeshua Channelings, The Forbidden Female Speaks and other books containing channeled messages inspired by Christ Energy. You can find more information about Pamela and Gerrit and their work on this webiste: www.jeshua.net

From Pamela about channeling Jeshua:
“For me, the name Jeshua refers not so much to the historical personality of Jesus but to the universal Christ energy that we are all a part of. When I channel Jeshua, I feel deeply drawn into this field of love and compassion and in that state of consciousness I receive the messages from Jeshua.”  

DETAILS:
In order to participate at this webinar you will need to have zoom installed on your computer or zoom cloud meetings application on your phone. The webinar will be held in audiovisual form, which means we will be able to hear and see each other (but you can turn off your camera if you only want to listen and watch the webinar and you don’t want to be seen). The technical instructions about installing zoom and joining the webinar along with the zoom link and the passcode will be sent to you after we receive your payment.

The maximum number of participants: 100

COST:
150 PLN per person (approx. 34 euro) for one 2 hour long audiovisual webinar

REGISTRATION:
In order to express your desire to participate at this webinar, please CLICK HERE and then fill in and send the Registration Form. You will immediataly receive an automatic response with our account number.

NOTICE: If you do not receive an immediate automatic response to your email after sending the registration form, please check your spam or email us about it at:
spotkania@drogamistrzostwa.pl
and we will send you all the information „manually”.

Yours in gratitude and love!

Maria & Rafał

„POKÓJ” – bezpłatny webinar z Israelem Elijahem Joy 29 listopada

POKÓJ
Uwalniając się od potrzeby, by wiedzieć
W objęciach Boskiej Niewiedzy

webinar z Israelem Elijahem Joy,
nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii

29 listopada 2020 r.

Serdecznie zapraszamy Was na bezpłatny webinar z naszym drogim przyjacielem Israelem Elijahem Joy w niedzielę 29 listopada w godz. 20.30-22.00. Israel nie tylko podzieli się swoim doświadczeniem, ale stworzy przestrzeń, w której razem spoczniemy w oddechu, obecności i czuciu. Oprócz tego podczas webinaru będzie miał miejsce channeling Chrystusowego Rodu. Webinar ten będzie tłumaczony na język polski.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślemy w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audiowizualnej. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojego wizerunku i głosu oraz upublicznienie nagrania. Nagranie to może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Lista uczestników została właśnie zamknięta. Jeśli chcesz się zapisać na listę oczekujących, to prosimy napisz do nas na email na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl podając swoje imię i nazwisko oraz adres email. Jeśli w niedzielę 29 listopada tuż przed godz. 20.30 okaże się, że sporo zapisanych uczestników faktycznie się nie pojawi (a zdarza się to bardzo często, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie), to najpóźniej do 20.30 wyślemy Ci link do logowania na zoomie i kod dostępu. W między czasie możesz sobie pobrać zoom na komputer, jeśli jeszcze go nie masz, żebyś mógł łatwo dołączyć do spotkania (link do pobrania zooma na komputer: https://zoom.us/download2 )

Zgłoszenie się na listę oczekujących oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Radykalny Wgląd – nagrania i inne materiały z webinaru

Webinary Radykalny Wgląd Online na żywo już dobiegły końca. Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu na żywo, ale chciałbyś być częścią tej niezwykłej podróży w głąb siebie, którą odbyliśmy w dniach 2, 3, 4 października 2020 r., to możesz uzyskać dostęp do:

 • nagrań audio z 3 webinarów RWO oraz
 • konspektów z 3 webinarów RWO (w tym szczegółowego schematu Kroków Radykalnego Wglądu)

Radykalny Wgląd jest jedną z kluczowych żywych praktyk Drogi Mistrzostwa. To bardzo skuteczne narzędzie duchowej przemiany i uzdrowienia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat Radykalnego Wglądu i tego, co możesz uzyskać przez jego opanowanie, KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów RWO, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Koszt dostępu do materiałów: 300 zł. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do materiałów.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu udostępnienia materiałów szkoleniowych
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Radykalny Wgląd Online – 2, 3 i 4 października

Choć ten cykl webinarów już się skończył, dostępne są nagrania i inne materiały z tych webinarów. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Serdecznie zapraszam na webinary przez zoom pt.:
RADYKALNY WGLĄD ONLINE
w dniach: 2, 3 i 4 października 2020 r.

CZYM JEST RADYKALNY WGLĄD?
Radykalny Wgląd to jedna z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa oparta na oddechu, obecności, autentycznym czuciu, zadawaniu pytań oraz odkrywaniu i podważaniu nieświadomych przekonań umysłu i ich zamianie na prawdziwy sposób postrzegania.

Radykalny Wgląd jest oparty na kluczowych zasadach określonych w Drodze Serca, w tym szczególnie na idei, że jest konieczne, aby „umysł skierował się ku sobie – do swego wnętrza”. Proces ten opisany jest częściowo w Drodze Serca, a potem jeszcze głębiej w Drodze Przemiany, ale w żadnej z tych pozycji nie przyjmuje on usystematyzowanej formy, której nauczamy jedynie na specjalnych kursach i webinarach, takich jak ten, który Wam teraz proponuję.

CO DAJE RADYKALNY WGLĄD?
Osobiście brałem udział w tego typu webinarach z Jayemem prawie półtora roku temu. Od tej pory Radykalny Wgląd stał się nieodłączną częścią mojej drogi i wglądu w siebie. Stosuję go także podczas indywidualnych sesji z ludźmi i cały czas zadziwia mnie szybkość i skuteczność, z jaką działa. Przykładowe świadectwa ludzi z indywidualnych sesji znajdziesz TUTAJ.

Radykalny Wgląd jest zarówno wiedzą, jak i sztuką. Nie tylko pokaże ci, co uwięziło cię na nieświadomym poziomie, ale również zaoferuje ci praktyczne i natychmiastowe kroki, jakie możesz podjąć w każdej chwili życia, by uzyskać dostęp do mądrości serca oraz doświadczyć głębokiej wewnętrznej przemiany i uzdrowienia. Pozwoli ci też być prawdziwie pomocnym dla innych.

Osobiście uważam Radykalny Wgląd za najważniejsze narzędzie, jakie dała mi Droga Mistrzostwa i polecam go wszystkim, nie tylko tym, którzy pracują z innymi. Faktem jest jednak, że jeśli jesteś psychologiem, terapeutą, nauczycielem, uzdrowicielem, to opanowanie i zastosowanie Radykalnego Wglądu może być nieocenionym wzbogaceniem Twojej praktyki i pogłębieniem procesu, przez jaki prowadzisz ludzi w swojej pracy.

INFORMACJE O WYBINARACH:
Podczas niektórych poprzednich webinarów, które prowadziłem, używaliśmy Radykalnego Wglądu pomocniczo, ale nie był on w centrum naszej uwagi. Tym razem zanurzymy się głębiej tym procesie i pokażemy krok po kroku, czym jest, jak działa i jak możemy go w prosty i skuteczny sposób zastosować w pracy ze sobą i z innymi.

Podczas każdego spotkania będziemy praktykować obecność poprzez Oddech Miłości, obserwację tego, co się z nami dzieje oraz podejście z zadziwieniem do tego, co zauważymy, i nieosądzające czucie tego, co jest. W ten sposób stworzymy przestrzeń do odkrywczej podróży w głąb siebie, autentycznego przebaczenia, a także zakwestionowania naszych fałszywych przekonań i zastąpienia ich świadomym wyborem życia, którego naprawdę pragniemy.

Podczas tych webinarów zrobię też z jednym lub dwoma ochotnikami krótką sesję Radykalnego Wglądu, dzięki czemu wszyscy będziecie mogli doświadczyć tego, jak działa ten cudowny proces, co pomoże Wam w jego opanowaniu i zastosowaniu w praktyce.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio oraz konspekt z każdego spotkania wraz ze wskazówkami dotyczącymi samego procesu. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którejś z sesji podczas tych webinarów, to nadal możesz wziąć udział w procesie, przez który przejdziemy i nauczyć się Radykalnego Wglądu.

CZAS SPOTKANIA:
Piątek 2 października: godz. 20.30-22.00
Sobota 3 października: godz. 10.00-11.30
Niedziela 4 października: godz. 10:00-11.30

KOSZT:
300 zł za osobę (włącza 3 webinary po 1,5 godz. każdy, plus audio i konspekt z każdego spotkania wraz z konkretnymi i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi RW).

FAKTURY:
Ponieważ od 2020 r. zmieniły się przepisy dotyczące wystawiania faktur, jeśli ktokolwiek z Was potrzebuje faktury za przesłaną przez Was kwotę, prosimy o informację emailową na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl najpóźniej w momencie wysłania przelewu, gdyż po wystawieniu przez nas paragonu za przelew nie będziemy już mieli możliwości wystawienia faktury (od 2020 r. obowiązuje zasada: „paragon albo faktura”)

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym cyklu webinarów, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” konto do wpłaty. Po otrzymaniu Twojej wpłaty, prześlemy Ci wszystkie potrzebne informacje o tym, jak uczestniczyć w webinarze.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Formularz zgłoszeniowy (Radykalny Wgląd Online)

Aby uzyskać dostęp do materiałów szkoleniowych webinarów „Radykalny Wgląd Online”, wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś zaraz po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” numer konta do wpłaty.

„Rzeczywistość Miłości” – Nagrania z webinarów z Yumi

RZECZYWISTOŚĆ MIŁOŚCI
~ Spoczywając w Obecności Miłości ~

nagrania audio z webinarów z Yumi GraceStream,
nauczycielką Drogi Mistrzostwa z Japonii

A oto kilka słów zaproszenia bezpośrednio od Yumi na webinary, które odbyły się 12 i 13 września 2020 r.

Drodzy Przyjaciele Serca!

Moje serce ponownie się raduje, że będę przebywać z Wami w tym Świętym Kręgu za pośrednictwem webinaru w połowie września tego roku. Cieszę się ogromnie, że będę mogła służyć jako Kanał dla Boga, naszego Źródła, które wszyscy podzielamy jako dusze…

Tym razem chciałabym zaprosić Was wszystkich do głębszego odkrywania, czym NAPRAWDĘ jest Miłość.

Ach ta Miłość… Tak wiele ludzi mówiło i mówi na temat miłości i tak wiele ludzi szuka miłości, nawet w kręgach duchowych. Jednak czy naprawdę WIEMY, czym Miłość jest, a czym nie jest? Warto rozważyć następujące pytanie: A co jeśli to, co uważamy za “miłość”, NIE JEST PRAWDZIWĄ MIŁOŚCIĄ? Tak naprawdę to było głównym wątkiem w całej podróży mojej duszy, w której doświadczyłam wielu zranień, dramatów i wątpliwości.

Jeszua mówi: Nie musisz szukać Miłości, ponieważ jesteś Tą Miłością. W jaki sposób jednak możemy POZNAĆ, że jesteśmy Tą Miłością? W mojej podróży wzlotów i upadków odkryłam, że owo POZNANIE jest dostępne jedynie dzięki CZUCIU, a nie intelektualnemu rozumieniu umysłu. Możemy POZNAĆ poprzez STAWANIE SIĘ tym, co jest poznawane i ostatecznie poprzez BYCIE tym.

Jest to głęboki temat, który powiedzie nas ku eksperymentom na poziomie czucia w ciele, zapraszając nas do ucieleśnienia tego, co odkryjemy jako Prawdziwą Miłość. Warsztaty te za pośrednictwem webinarów zaofiarują Ci kontekst, dzięki któremu będziesz mógł odzyskiwać dostęp do Obecności Miłości, swojej Prawdziwej Natury, oraz zaproponują Ci pewne wskazówki, jak ten stan podtrzymywać.

Spojrzymy również głębiej na fałszywe postrzeżenia, których nauczyliśmy się od świata. Jeśli tylko zapragniemy, możemy postanowić skorygować umysł i uzdrowić wszelkie zranienia, tak że ostatecznie przemienimy “miłość według tego świata” w Prawdziwą Miłość i będziemy ucieleśniać Prawdę jeszcze głębiej… i jeszcze głębiej… Wibracja całego wszechświata zostanie odmieniona i podniesiona dzięki naszemu połączeniu, którego celem jest jedynie większe uzdrowienie i przebudzenie. Gdy to się wydarzy, będzie to Prawdziwym Błogosławieństwem dla nas wszystkich i wszystkich przyjaciół we wszelkich wymiarach!!!

Potrzeba nam jedynie odrobiny chęci i autentycznej Ciekawości, aby zanurkować w tę Nieznaną Tajemniczą Głębię i odkryć Prawdę Miłości oraz przywrócić Dziecięcą Niewinność i Ducha Zabawy… Podczas tej Podróży być może poruszymy też odrobinę temat Świętego Związku, co możemy później pogłębić przy innej okazji, jeśli poczujemy się do tego wezwani.

Bardzo się cieszę na myśl o połączeniu się z wieloma Przyjaciółmi i udaniu razem w tę Cudowna Podróż ku Rzeczywistości Miłości. Wszystko, co oferuję, jest oparte na całkowitym Prowadzeniu przez Ducha/Boga i objawia się z chwili na chwilę przy miłującym wsparciu Jeszuy, Marii Magdaleny, Saint Germain’a i wszystkich Członków Chrystusowej Rady. O piękne i święte Dzieci Boga, zapraszamy do przyłączenia się!

Z niezmierną radością i pokorą,
Yumi (YouMe)

Jeśli poczujesz, że chciałbyś/chciałabyś dołączyć do tego wydarzenia poprzez odsłuchanie nagrań i włączenie się w praktykę i wspólną zabawę, to serdecznie zapraszamy!

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 200 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 2 godz. każde)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW:
Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do audio z webinarów „Rzeczywistość Miłości”, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do materiałów.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Aksjomaty Drogi Mistrzostwa – medytacyjna podróż online

Zapraszam Was na bezpłatny webinar, podczas którego odbędziemy medytacyjną podróż online przez cztery aksjomaty Drogi Mistrzostwa. Webinar ten odbędzie się w czwartek 24 września w godz. 20.30-22.00.

W webinarze mogą uczestniczyć zarówno ludzie, którzy praktykują lub skończyli praktykę Drogi Mistrzostwa, jak i osoby, które nic nie wiedzą o tej ścieżce, gdyż aksjomaty, którym się przyjrzymy, są po prostu podstawą autentycznej duchowości, nawet jeśli używamy różnych słów na jej opisanie.

Podczas tego spotkania będziemy mogli nie tylko przyjrzeć się, czym te aksjomaty dla nas są i na ile faktycznie wcielamy je w życie, ale również stworzymy przestrzeń dla głębszego doświadczenia tego, co to znaczy, że:

Aksjomat 1:
Jestem taki, jakim stworzył mnie mój Ojciec (Źródło/Bóg). Jestem wolny. I w każdym momencie nic oprócz mnie nie jest źródłem mego doświadczenia. Zupełnie nic nie wywiera na mnie wpływu poza tym, czemu pozwalam, aby miało na mnie wpływ.

Aksjomat 2:
Nie potrzebuję czynić niczego.

Aksjomat 3:
Nie ma w mym życiu zwykłych chwil. Z każdym oddechem moje doświadczenia tworzą układany przede mną przez Boga pomost, który ma przyprowadzić mnie do domu. Dlatego wniosę świadomość w każdą chwilę i pozwolę jej nauczyć mnie, jak przebaczyć, jak objąć, jak kochać, a zatem jak żyć w pełni.

Aksjomat 4:
Jedyny związek, który ma jakąkolwiek wartość, to twój związek z Bogiem, twym twórczym Źródłem, Głębią Oceanu.

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślę w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

Aby zapisać się na webinar, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, proszę sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, KLIKNIJ TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał

Formularz zgłoszeniowy na webinar „Aksjomaty Drogi Mistrzostwa”

Aby zapisać się na webinar: „Aksjomaty Drogi Mistrzostwa – Medytacyjna Podróż Online”, wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś natychmiast po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci „ręcznie” dosłać informacje potrzebne do uczestnictwa w spotkaniu.

Pamela Kribbe i Gerrit Gielen – Formularz zgłoszeniowy na webinar / Registration Form for the webinar

Aby uzyskać dostęp do audio z webinaru z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem w dniu 27 grudnia 2020 r., prosimy wypełnij i wyślij poniższy formularz.
/ In order to get access to the audio from the webinar with Pamela Kribbe and Gerrit Gielen on December 27, 2020 (English with Polish translation), please fill in and send the form below.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
  / Please make sure there are no misspellings in your email address.

Formularz zgłoszeniowy na webinary „Nie potrzebuję czynić niczego”

Aby uzyskać dostęp do nagrań z webinarów „Nie potrzebuję czynić niczego” z Israelem Elijahem Joy, prosimy wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś zaraz po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci „ręcznie” dosłać informacje potrzebne do uczestnictwa w spotkaniu.

Formularz zgłoszeniowy na webinar „Oddech Światła i Miłości”

Aby zapisać się na webinar : „Oddech Światła i Miłości”, prosimy wypełnij i wyślij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś zaraz po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci „ręcznie” dosłać informacje potrzebne do uczestnictwa w spotkaniu.

Rzeczywistość Miłość – webinary z Yumi

RZECZYWISTOŚĆ MIŁOŚCI
~ Spoczywając w Obecności Miłości ~

Webinary z Yumi GraceStream,
nauczycielką Drogi Mistrzostwa z Japonii

12-13 września 2020 r.

A oto kilka słów zaproszenia bezpośrednio od Yumi:

Drodzy Przyjaciele Serca!

Moje serce ponownie się raduje, że będę przebywać z Wami w tym Świętym Kręgu za pośrednictwem webinaru w połowie września tego roku. Cieszę się ogromnie, że będę mogła służyć jako Kanał dla Boga, naszego Źródła, które wszyscy podzielamy jako dusze…

Tym razem chciałabym zaprosić Was wszystkich do głębszego odkrywania, czym NAPRAWDĘ jest Miłość.

Ach ta Miłość… Tak wiele ludzi mówiło i mówi na temat miłości i tak wiele ludzi szuka miłości, nawet w kręgach duchowych. Jednak czy naprawdę WIEMY, czym Miłość jest, a czym nie jest? Warto rozważyć następujące pytanie: A co jeśli to, co uważamy za “miłość”, NIE JEST PRAWDZIWĄ MIŁOŚCIĄ? Tak naprawdę to było głównym wątkiem w całej podróży mojej duszy, w której doświadczyłam wielu zranień, dramatów i wątpliwości.

Jeszua mówi: Nie musisz szukać Miłości, ponieważ jesteś Tą Miłością. W jaki sposób jednak możemy POZNAĆ, że jesteśmy Tą Miłością? W mojej podróży wzlotów i upadków odkryłam, że owo POZNANIE jest dostępne jedynie dzięki CZUCIU, a nie intelektualnemu rozumieniu umysłu. Możemy POZNAĆ poprzez STAWANIE SIĘ tym, co jest poznawane i ostatecznie poprzez BYCIE tym.

Jest to głęboki temat, który powiedzie nas ku eksperymentom na poziomie czucia w ciele, zapraszając nas do ucieleśnienia tego, co odkryjemy jako Prawdziwą Miłość. Warsztaty te za pośrednictwem webinarów zaofiarują Ci kontekst, dzięki któremu będziesz mógł odzyskiwać dostęp do Obecności Miłości, swojej Prawdziwej Natury, oraz zaproponują Ci pewne wskazówki, jak ten stan podtrzymywać.

Spojrzymy również głębiej na fałszywe postrzeżenia, których nauczyliśmy się od świata. Jeśli tylko zapragniemy, możemy postanowić skorygować umysł i uzdrowić wszelkie zranienia, tak że ostatecznie przemienimy “miłość według tego świata” w Prawdziwą Miłość i będziemy ucieleśniać Prawdę jeszcze głębiej… i jeszcze głębiej… Wibracja całego wszechświata zostanie odmieniona i podniesiona dzięki naszemu połączeniu, którego celem jest jedynie większe uzdrowienie i przebudzenie. Gdy to się wydarzy, będzie to Prawdziwym Błogosławieństwem dla nas wszystkich i wszystkich przyjaciół we wszelkich wymiarach!!!

Potrzeba nam jedynie odrobiny chęci i autentycznej Ciekawości, aby zanurkować w tę Nieznaną Tajemniczą Głębię i odkryć Prawdę Miłości oraz przywrócić Dziecięcą Niewinność i Ducha Zabawy… Podczas tej Podróży być może poruszymy też odrobinę temat Świętego Związku, co możemy później pogłębić przy innej okazji, jeśli poczujemy się do tego wezwani.

Bardzo się cieszę na myśl o połączeniu się z wieloma Przyjaciółmi i udaniu razem w tę Cudowna Podróż ku Rzeczywistości Miłości. Wszystko, co oferuję, jest oparte na całkowitym Prowadzeniu przez Ducha/Boga i objawia się z chwili na chwilę przy miłującym wsparciu Jeszuy, Marii Magdaleny, Saint Germain’a i wszystkich Członków Chrystusowej Rady. O piękne i święte Dzieci Boga, zapraszamy do przyłączenia się!

Z niezmierną radością i pokorą,
Yumi (YouMe)

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Webinary te będą tłumaczone na żywo na język polski. Aby w nich uczestniczyć będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 12 września: godz. 10.00-12.00
Niedziela 13 września: godz. 10:00-12.00

KOSZT:
200 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 2 godz. każde oraz audio z każdego spotkania)

Rabat dla par korzystających z jednego urządzenia: Jeżeli w webinarze chce wziąć udział para i będzie korzystać z jednego urządzenia do łączenia się z webinarem, wówczas cena ze webinar wynosi 150 zł od osoby (300 zł za dwoje).

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie. Ponieważ liczba miejsc na webinarze jest ograniczona, o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam lub powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Bardzo serdecznie zapraszamy!
Maria i Rafał

P.S. Jako ciekawostkę dla zainteresowanych podajemy jeszcze link do relacji z warsztatów z Yumi, które odbyły się w dniach 18-21 stycznia 2020 r. w Warszawie: https://drogamistrzostwa.pl/po-warsztatach-z-yumi-warszawa-styczen-2020/.

Formularz zgłoszeniowy na webinary z Yumi

Aby uzyskać dostęp do audio z webinarów „Rzeczywistość Miłości” z Yumi, wypełnij poniższy formularz.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Uwaga:

 • Prosimy o uważne wypełnienie pola „Twój email”. Podanie błędnego adresu nie pozwoli nam dopełnić Twojego zgłoszenia.
 • Gdybyś natychmiast po wysyłce formularza nie otrzymał/a odpowiedzi automatycznej na podany przez Ciebie adres email, prosimy sprawdź swój folder spam lub powiadom nas od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Reality of Love – online workshop with Yumi

REALITY OF LOVE
~ Resting in Love’s Presence

Zoom webinar workshop with Yumi GraceStream,
Teacher of A Way of Mastery from Japan

September 12th & 13th (Sat & Sun)

Dear Beautiful Friends of the Heart,

My Heart feels so warm again and delighted that I will abide with you in the Sacred Circle together via Webinar in the middle of September… When I received the Call from God to continue to offer What IT wants to extend with my Dear Friend, Rafal, who will translate the message of Love, my Heart felt so graceful with full of Love and joyful to serve as a Conduit for God, our Source That we all share as souls…

This time I would like to invite all of you to the deeper exploration of “What Love is, TRULY”……

Oh… Love… So many people talked/talk about love and so many people are seeking for love… even in the spiritual worlds… Yet, do we truly Know what Love is, and what Love is not… ??? There is one thing that is worth to PONDER: What if what we believe as ‘love’ is NOT TRUE LOVE in the Reality… Actually this had been the main theme throughout my entire soul journey, where I had a lot of bruises, dramas and confusions…

Jeshua says: you don’t need to seek for Love because you are That Love….

Yet, how we could Know we are That Love…. I found through my own up-and-down journey that this Knowing is only available through direct feeling, not through the mind/intellect understanding… We could Know by BECOMING what is known and eventually by BEING it…

This is a huge theme as it will take us into the body and feeling level experiments and invite us to embody what we find as True Love…. This workshop via webinar will offer the context for you to re-access the Love’s Presence, your True Nature, with clues to how to maintain it, if you will…….

We will also look deeper at the false perceptions that the worlds taught/teach us… If we desire, we can start choosing to correct the mind and heal the wounds, so that eventually we can transform ‘worldly love’ to True Love, and start embodying the Truth more, even more…. Ummmmm….…. The vibration through the entire Universe will be changed and uplifted through our joining dedicated solely to healing and awakening further…. When that truly happens, it’s a Real Blessing for all of us and all the friends in any dimensions!!!

All we need is a little willingness and genuine Curiosity to dive into this Unknown Mysterious Journey to find out the Truth of Love, restoring Childlike Innocence and Playfulness… Along the Journey, we will/may also touch upon the Holy Relationship a bit, which could/might be deepened further in a different occasion if it’s a Call from the Divine…..

I am very much looking forward to joining with a lot of Friends to delve into this Wondrous Journey to the Reality of Love….  All the offerings are completely under the Guidance of Spirit/God moment by moment, being enfolded and supported by the Loving Presence of Jeshua, Mary Magdalene, Germain and all the Christ Council Members…  Oh, Beautiful Holy Children of God, Come to join US!!

with Blissful Delight and Humbleness,

Yumi (YouMe)

DETAILS:

The webinar will be presented in English and translated live to Polish. In order to participate you will have to have zoom installed on your computer or „zoom cloud meetings” application on your phone. The instruction about installing zoom and joining the webinar along with the zoom link and the access code will be sent to you when we receive your payment. Maximum number of participants: 100 people (or more accurately: 100 devices).

WHEN:
Sept 12, 10 am -12pm Warsaw time
Sept  13, 10 am -12pm Warsaw time

COST:
200 PLN
(approx.  45 euro)
Discount for couples using one device: if a couple wants to participate and will be using one device to connect with the webinar, then the price is 150 PLN (approx. 34 euro) per person (300 PLN for both).

REGISTRATION:
If you want to register please send us your first and last name to this email address: spotkania@drogamistrzostwa.pl and we will send you the bank details.

After we receive your payment, we will send you the confimation of your reservation.

You are cordially invited!
Blessings and love,
Maria and Rafal

Fragmenty webinaru z Pamelą Kribbe

Oto nagrania dwóch fragmentów webinaru z Pamelą Kribbe (bez części 2 z piątku i soboty z pytaniami i odpowiedziami przeznaczonymi jedynie dla uczestników webinaru) zatytułowanego „Zjednoczenie pierwiastka żeńskiego i męskiego w nas”.

Polskie teksty i audio książek Drogi Mistrzostwa dostępne dla wszystkich

Kochani! Nasz przyjaciel, Marek Konieczniak, wydawca książek Drogi Mistrzostwa po polsku, parę dni temu poinformował nas, że przetłumaczone na polski teksty i/lub audio z książek Drogi Mistrzostwa są już w Internecie dostępne dla wszystkich. 🙂 Trwający kilka tygodni projekt umieszczenia polskiego wydania książek na stronie Christmind.info już prawie dobiegł końca. Więcej informacji o tym znajdziecie TUTAJ.

Męska energia serca – channeling Marii Magdaleny

Drodzy Przyjaciele!

Poniżej prezentujemy nasze tłumaczenie kolejnego channelingu Marii Magdaleny przekazanego za pośrednictwem Pameli Kribbe. Jest to równocześnie trzeci rozdział książki Pameli zatytułowanej: „The Forbidden Female Speaks” (dosłownie: „Kobieta zakazana mówi”). Pamela Kribbe nie jest nauczycielką Drogi Mistrzostwa i jej channelingi mogą mieć nieco inny charakter niż te płynące przez Jayema, ale czujemy, że są one cenne i warte podzielenia się.

Wszystkie nasze tłumaczenia na tej stronie są oferowane bezpłatnie jako dar serca. Jeśli jednak chcesz wyrazić swoją wdzięczność lub nas wesprzeć w tym projekcie, możesz przekazać darowiznę poprzez zakładkę Wsparcie na tej stronie. 

MĘSKA ENERGIA SERCA
Tłumaczenie: Maria i Rafał Wereżyńscy

Jest to część rozmowy Pameli Kribbe z Marią Magdaleną, podczas której Pamela zadaje Marii pytania i otrzymuje od niej odpowiedzi za pośrednictwem channelingu.

MĘSKA ENERGIA SERCA – POSŁUCHAJ AUDIO

Jak opisałabyś skupioną na sercu męską energię? Jak wygląda wysokowibracyjna, dojrzała męska energia?

Męska energia jest zasadniczo skierowana na zewnątrz. Jest skupiona na przejawianiu się w zewnętrznym świecie. Jest to ruch od wewnątrz na zewnątrz. Męska energia pokazuje swą siłę w podążaniu na zewnątrz. Jest ona zdolnością stawania się widocznym i jawnym oraz poruszania się z ciemności do światła. Ów ruch jest aktem wiary, podobnym do tego, gdy dziecko zostawia za sobą bezpieczeństwo łona matki. Ten ruch w kierunku przejawienia się wymaga odwagi, śmiałości i ducha przygody. Jeśli podążasz za swoją męską energią, trwasz sam, porzucasz to, co stare i znajome, w czym znajdowałeś bezpieczeństwo, i używasz swej wolności, by tworzyć i odkrywać coś nowego. Nieodłączną cechą męskiej energii jest domaganie się owej wolności, torowanie drogi dla swej własnej, osobistej podróży, wyróżnianie się i przynoszenie odnowy. Wiąże się z przeciwstawianiem ustanowionemu porządkowi i byciem raczej nieposłusznym niż uległym, jeśli jest to wymagane, aby stworzyć coś nowego. Oznacza to wyzwalanie się ze starych, znajomych sposobów działania. Męską energię charakteryzuje pragnienie ekspansji oraz naginania i przekraczania granic. Poczucie wolności, ciekawości i zuchwałości to naturalne cechy charakterystyczne tej energii. 

Męska energia jest niezbędnym aspektem wszystkich twórczych procesów. Żeńska energia, która reprezentuje świat wewnętrzny, inspiruje energię męską. Weźmy przykład artysty malarza (mógłby to być mężczyzna lub kobieta, ale ja użyję przykładu malarza mężczyzny). Spaceruje on na łonie natury i doświadcza dziewiczej harmonii lasu lub widzi twarz jednej ze swych ukochanych i czuje w niej głębię i piękno. Tym jest żeńska energia w nim. Jest empatyczna, patrzy poza zewnętrzne pozory i łączy się z wewnętrzną istotą wszystkiego, co żyje. Malarz zainspirowany wrażeniami, które go poruszają, bierze pędzel w dłoń. Teraz jego uwaga przechodzi z otwartej, wszystko chłonącej wrażliwości ku skoncentrowanemu, celowemu działaniu na zewnątrz. To, co zostało zebrane wewnątrz, teraz przybiera wyjątkową formę w zewnętrznym świecie – jego formę. Jego twórcza moc umacnia się, a następnie uwalnia on to, co skrystalizowało się we wnętrzu jego istnienia. W wyrażaniu i przejawianiu siebie wyróżnia się on jako jednostka, jednocześnie prezentując coś większego od siebie samego: uniwersalną ludzką naturę, która dotyka serc wszystkich. Poprzez subtelność dzieła sztuki artysta łączy się z całą ludzkością, jednocześnie wyrażając swą indywidualność. Męskie i żeńskie energie nieustannie pracują razem w tym twórczym procesie.

Każdy twórczy akt wymaga intymnej współpracy między żeńskimi i męskimi energiami. Jeżeli występuje zbyt duży nacisk na męską energię, stworzenia są pozbawione duszy i nie wzbudzają żadnego uczucia, empatii czy miłości. Masowa produkcja dóbr konsumpcyjnych jest tego przykładem. Jeśli, z drugiej strony, przeważa energia żeńska, to co jest tworzone, może nie udać się za dobrze. Żeńska energia tkwi bowiem na poziomie wewnętrznych snów i wyobrażeń lub pozostaje mglista i nienarzucająca się, bez wyróżniającej się oryginalności. Obie energie są niezbędne dla jakiegokolwiek twórczego procesu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby męskie i żeńskie energie były zbalansowane w każdej ludzkiej istocie

Obecnie męska energia jest demonizowana w postępowych i duchowych kręgach. Dzieje się tak dlatego, że w przeszłości męska energia odcisnęła swe piętno w agresywny, opresyjny, mizoginistyczny i często brutalny sposób. Wciąż widzimy skutki tej przeszłości. Nadal jesteśmy świadkami przejawów tego niepohamowanego aspektu męskiej energii odłączonego od energii żeńskiej. Terroryzm jest tego ekstremalnym wyrazem, lecz na przykład nadużycia finansowego świata również cechują się ową wyobcowaną, głęboko odizolowaną męską energią, która utraciła kontakt z życiem i uczuciami. Jednakże na głębszym poziomie ten stan rzeczy ulega zmianie. Coraz więcej ludzi widzi, że wizerunek „twardziela”, który ma wszystko pod kontrolą, jest nieautentyczny, niczym maska ukrywająca niedorozwinięte życie wewnętrzne. Obecnie w waszej kulturze, a szczególnie wśród młodszych pokoleń, ta beznamiętna, otępiała forma męskości nie jest dłużej ceniona. Stopniowo zaczyna się wyłaniać inny obraz męskości, nadający większe znaczenie wrażliwości i współczuciu. Lecz na razie wciąż mamy do czynienia z dużym zmieszaniem co do tego, co oznacza męskość i bycie mężczyzną.

Wielu ludzi, szczególnie w duchowych kręgach podkreślających potrzebę połączenia empatii i miłości, żywi podejrzliwość wobec męskiej energii. Męska energia utożsamiana jest z dominacją, agresją i podporządkowaniem. Współczesne społeczeństwo odczuwa wstręt względem tej starej męskiej energii. Nawet w owych wymagających i trudnych sektorach, takich jak biznes czy medycyna, istnieje coraz większe zapotrzebowanie na łagodniejsze wartości, takie jak szacunek dla jednostki czy otwarta komunikacja, zaś tak zwane „organizacje spłaszczone” zastępują władzę i hierarchię formami współpracy opartymi na równości. Jest to oczywiście pozytywny rozwój zdarzeń, prowadzący do większej równości płci, jednakże w pewnych obszarach proces ten przyjął przeciwstawną do tej, ekstremalną formę: przecenienie żeńskiej energii względem energii męskiej. Cechy takie, jak zdecydowanie, wyznaczanie granic i wyróżnianie się dzięki swoim wyjątkowym cechom są teraz postrzegane jako z gruntu agresywne, a przecież świadome użycie męskiej energii jest niezbędne, szczególnie gdy twoja żeńska energia jest dobrze rozwinięta, a serce otwarte.

Oto cały paradoks: w obecnych czasach rozpoznaje się, że żeńska energia jest cenna i niezbędna dla wszelkiego rodzaju procesów, takich jak komunikacja, współpraca i kreatywność. Lecz żeńską energię można tak naprawdę przejawić w nowych formach i stylach życia tylko wtedy, gdy jest ona połączona z dojrzałą, zbalansowaną męską energią. Żeńska energia skupia się na połączeniu, otwartej komunikacji i empatii. Ma ona w sobie potencjał wyższej wibracji świadomości jedności – rozpoznania, że wszyscy jesteśmy jednym, że wszyscy pochodzimy z tego samego źródła. Ta energia jest bardzo potrzebna w tym świecie podziału, nienawiści i nietolerancji. Jednakże skupiona na sercu żeńska energia nie może rozkwitnąć w społeczeństwie bez dojrzałej męskiej energii, która uzupełnia i dopełnia ją w naturalny sposób. Bo i żeńska energia nie może rozkwitnąć w jednostkach, które skupiają się jedynie na żeńskich cechach empatii i troski, a tłumią i odrzucają swą energię męską.

Co się dzieje, gdy polegasz na skupionej na sercu żeńskiej energii, jednocześnie wypierając się w sobie lub odrzucając męską energię? Zatracasz siebie. Męska energia zapewnia, że pozostajesz ześrodkowana lub ześrodkowany, że jesteś jednostką z wyznaczonymi granicami i że gdy łączysz się z innymi, jesteś w stanie ich puścić, kiedy to stosowne, uznając swoją indywidualność. Godzisz się ze swoją samotnością. Związki, w których żeńska energia jest nazbyt uwydatniona, charakteryzują się zbyt wielką tęsknotą za jednością, „byciem razem”, za scaleniem się z inną osobą czy grupą. Męska energia uświadamia ci, że ty już jesteś pełnią, co ma pozytywny wpływ na twoje związki. Przynoszący spełnienie związek zachowuje równowagę pomiędzy byciem sobą (aspekt męski) a przekraczaniem siebie (aspekt żeński). 

Dlaczego w obecnych czasach bycie bardzo wrażliwym jest takim wyzwaniem? Coraz więcej ludzi cierpi z tego powodu, a wiele dzieci wykazuje niestabilne zachowania z powodu swojej wrażliwości i braku energetycznych granic. Można dostrzec, że osoby te mają mocno rozwiniętą żeńską energię – ich czakra serca jest szeroko otwarta – lecz w niewystarczającym stopniu używają męskiej energii. Męska energia ma zdolność mówienia „nie” i chronienia cię, lecz ponieważ wytworzono tak wielkie tabu odnośnie tej energii, ta j`akość nie jest wyrażana. Działanie z pozycji mocy i obrona własnych praw są postrzegane jako coś negatywnego. Ludzie nie zawsze zdają sobie sprawę, czym naprawdę jest męska energia i jak można się nią posługiwać w zrównoważony i dojrzały sposób.

Skupiona na sercu, dojrzała męska energia jest w pełni połączona z energią żeńską. Energia męska reprezentuje czynną, skierowaną na zewnątrz zasadę przejawiania w każdym człowieku i we wszystkich innych żywych istotach. Jest to niezbędny aspekt każdego stworzenia i naturalne uzupełnienie żeńskich aspektów receptywności, ukierunkowania na wnętrze i empatii. Męskie i żeńskie energie są całkowicie równe i tworzą całość. Żeńska energia nie jest słabsza od męskiej, zaś męska energia nie musi się opierać na ego.

W Stworzeniu mamy do czynienia z dwoma kierunkami ruchu: ruchem w kierunku równości (wykraczania poza swą indywidualność) i ruchem w kierunku różnorodności (pełnemu wzięciu odpowiedzialności za swoją indywidualność). Oba te kierunki są dobre i cenne. W tym pierwszym doświadczamy połączenia z innymi oraz radości, jaką owo połączenie wnosi do naszych serc. W tym drugim doświadczamy wyjątkowości i kreatywności. W duchowych kręgach ruch w kierunku jedności jest często uznawany za jedyny prawdziwy i jedyny wartościowy. Jednakże w męskim ruchu w kierunku indywidualności zawiera się ogromna moc, pogłębienie i wzbogacenie; jest on siłą napędową Stworzenia. 

Bardzo ważne jest, abyście przyjęli i zintegrowali męską energię w jej skupionej na sercu formie. Jest to szczególnie prawdziwe dla kobiet o otwartym ośrodku serca i wysokim poziomie wrażliwości, kobiet oddanych duchowości i wewnętrznemu rozwojowi. Wiele z tych kobiet jest wciąż wrogo nastawiona wobec męskości. Jest to spowodowane wspomnieniami wykorzystywania seksualnego, upokorzenia i nierówności. Wspomnienia te mogą pochodzić z tego życia lub z żyć poprzednich. One nie istnieją tylko w pojedynczych kobietach, ale również w zbiorowej kobiecej świadomości, która wpływa na każdą ludzką istotę. Wspomnienia te i rany tworzą poczucie braku zaufania wobec mężczyzn i męskiej energii. Masz wrażenie, że jeśli w obecności męskiej energii otworzyłabyś się i stanęła w bezbronności, to twoje zaufanie automatycznie zostałoby zawiedzione. Część ciebie zamyka się, ponieważ nie chce czuć przeszłego bólu. Szczególnie obszar brzucha stał się u wielu kobiet pusty, ponieważ one energetycznie się z niego wycofały. Jeśli nie ufasz swej własnej męskiej energii i się od niej odcinasz, niesatysfakcjonujące będą nie tylko twoje związki z mężczyznami, ale również twój związek z samą sobą. Pozbawiasz się mocy, jeśli nie chcesz używać swej męskiej energii. Wypierasz się wtedy podstawowego aspektu Stworzenia i swej własnej duszy. To zaś sprawia, że jesteś niekompletna i słaba, prowadząc do niezrównoważonych związków z mężczyznami. Związki, które przyciągasz, będą odzwierciedlały twój związek z męską energią. Często będzie się wtedy pojawiało zarówno intensywne przyciąganie, jak i odraza oraz brak poczucia bezpieczeństwa.

Wzięcie życia w swoje ręce oznacza, że jako kobieta uznajesz swoją indywidualność, chronisz swoją energię serca i osiągasz równowagę pomiędzy dawaniem a przyjmowaniem. Uzdrowiona kobieta jest pewną siebie, niezależną kobietą, która potrafi kochać, nie wypierając się samej siebie. Cieszy się ona miłością i bliskością, której doświadcza z partnerem, dziećmi, przyjaciółmi, znajomymi, a jednocześnie lubi być sama i chętnie posługuje się swymi wyjątkowymi darami i zdolnościami, przyjmując obfitość i kreując swe własne życie. Pewna siebie kobieta nie dyskredytuje męskiej energii; rozpoznaje ją jako część siebie i jej używa – a zatem nie jest emocjonalnie zależna od męskiego partnera. Jest kobietą, a jednocześnie duszą. Dusza zawiera zarówno męskie, jak i żeńskie energie. Jako dusza żyłaś w męskich i kobiecych ciałach. Poprzez ustanowienie połączenia ze swoją duszą wiesz, że jesteś czymś więcej niż kobietą czy mężczyzną i możesz postanowić grać rolę kobiety z pozycji siły i samoświadomości. 

P.S. Drodzy Przyjaciele, przy okazji informujemy Was, że zaprosiliśmy Pamelę do poprowadzenia webinaru online z polskim tłumaczeniem w dniach 26-27 czerwca z channelingiem Marii Magdaleny i Jeszuy oraz możliwością zadawania im pytań. Zainteresowanych zapraszamy do kliknięcia w powyższy link.

Spotkanie online z Pamelą Kribbe z channelingami Jeszuy i Marii Magdaleny

 ZJEDNOCZENIE PIERWIASTKA MĘSKIEGO I ŻEŃSKIEGO W NAS
SPOTKANIE ONLINE Z PAMELĄ KRIBBE

W dniach 26 i 27 czerwca zapraszamy na audiowizualne spotkanie online poprzez zoom z Pamelą Kribbe z channelingami Jeszuy i Marii Magdaleny oraz możliwością zadawania pytań. Spotkanie to – zatytułowane „Zjednoczenie pierwiastka męskiego i żeńskiego w nas” będzie tłumaczone na język polski.

Jeszua i Maria Magdalena będą mówić o potrzebie wewnętrznego zbalansowania pierwiastka męskiego i kobiecego w czasach transformacji z ego do serca. Na przestrzeni czasu obie energie zostały wytrącone z równowagi, a to głęboko wpłynęło na nasze życie, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i globalnym.

Aby móc wyrazić światło naszej duszy oraz mądrość Ziemi, musimy zrozumieć, co tak naprawdę oznaczają męskość i kobiecość oparte na sercu i jak ucieleśnić obie te energie w naszym codziennym życiu.

Spotkanie to będzie się składało z dwóch webinarów, w których Pamela będzie channelować najpierw przesłanie od Jeszuy podczas pierwszej sesji w piątek 26 czerwca w godz. 20.30-22.00 czasu polskiego, a potem Marii Magdaleny podczas drugiej sesji w sobotę 27 czerwca w godz. 10.00-11.30 rano. Po każdym z tych przesłań Pamela będzie channelować odpowiedzi Jeszuy i Marii Magdaleny na pytania uczestników.

Pamela Kribbe (doktor filozofii) jest autorką uznanych na całym świecie książek „Channelingi Jeszuy”, „Kobieta zakazana mówi” oraz innych pozycji zawierających channelowane przesłania inspirowane Chrystusową energią.

Więcej informacji o Pameli i jej pracy znajdziesz na stronie: www.jeshua.net (wkrótce powstanie też polska strona publikująca m.in. tłumaczenia przesłań Pameli).

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

KOSZT:
150 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 1,5 godz. każde)
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń). Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy!