Aktualności

Nagrania z webinarów „Nie potrzebuję czynić niczego” z Israelem

Jeśli chcielibyście dołączyć do podróży online, jaką odbyliśmy podczas warsztatów webinarowych: „Nie potrzebuję czynić niczego” z Israelem Elijahem Joy, nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii, które odbyły się w dniach 23 i 24 stycznia 2021 r., to bardzo serdecznie zapraszamy. Audio z webinarów są już dostępne. Webinary te były tłumaczone na język polski.

Nieczynienie niczego jest cudowną bramą do Nieba; bezpośrednią drogą do stanu łaski, pokoju i ciszy. A więc dlaczego wydaje się to takie trudne?

Podczas tych warsztatów eksplorowaliśmy „nieczynienie niczego” – co to znaczy, jak się to odczuwa i co w tym przeszkadza.

Spędziliśmy czas na oddychaniu, odprężeniu, zapraszaniu ciszy i zauważaniu oporu wobec niej. Zauważaliśmy, obserwowaliśmy i obejmowaliśmy miłością wszystko, co się pojawiało w polu naszej grupy. Była również okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem i przyglądania się wspólnie temu, co się objawiało.

Oprócz tego posłużyliśmy się wprowadzającą praktyką Oddechu Miłości oraz połączyliśmy z Chrystusowym Rodem i otrzymaliśmy przekaz od niego w formie channelingu.

Były również – jak zawsze – śmiech, zabawa i radosna komunia z Duchem, ze sobą nawzajem i z Jaźnią.

Jeśli poczujesz, że chciałbyś/chciałabyś dołączyć do tego wydarzenia poprzez odsłuchanie nagrań i włączenie się w praktykę i wspólną zabawę, to serdecznie zapraszamy!

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARÓW: 250 zł
Nabywając dostęp do materiałów z tych webinarów, otrzymasz linki do audio z 2 spotkań (ok. 2 godz. każde)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinarów „Nie potrzebuję czynić niczego”, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.