Aktualności

Spotkanie z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem – 27 grudnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy na webinarowe spotkanie
z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem
z przesłaniem bożonarodzeniowym
i noworocznym od Jeszuy

27 grudnia w godz. 20.00-22.00

Spotkanie to rozpocznie się wprowadzeniem i medytacją, którą poprowadzi Gerrit Gielen, mąż Pameli, na co dzień zajmujący się terapią regresywną i często towarzyszący Pameli w jej sesjach channelingowych.

Następnie będzie miał miejsce channeling Jeszuy za pośrednictwem Pameli Kribbe, a potem sesja pytań i odpowiedzi, na której Pamela będzie channelować odpowiedzi Jeszuy na pytania uczestników. Webinar będzie tłumaczony z języka angielskiego na polski.

Pamela Kribbe (doktor filozofii) jest znanym medium, uzdrowicielką oraz autorką popularnych na całym świecie książek „Channelingi Jeszuy”, „Kobieta zakazana mówi” oraz innych pozycji zawierających channelowane przesłania inspirowane Chrystusową energią. Więcej informacji o Pameli i jej pracy znajdziesz na stronie: www.jeshua.net

A oto, co sama Pamela mówi o swoim channelowaniu Jeszuy:
Imię Jeszua oznacza dla mnie nie tyle historyczną osobowość Jezusa, co uniwersalną energię Chrystusową, której wszyscy jesteśmy częścią. Kiedy channeluję Jeszuę, czuję się mocno przyciągana do tego pola miłości i współczucia i właśnie w tym stanie świadomości otrzymuję przekazy od Jeszuy.

Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom” w telefonie. Webinar te ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarem, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Uwaga: Umówiliśmy się z Pamelą, że w pierwszej kolejności damy szansę na zapisanie się Polakom, a po 16 grudnia Pamela udostępni to wydarzenie również obcojęzycznej publiczności z całego świata. A zatem jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem i chcesz sobie zapewnić miejsce na spotkaniu, sugerujemy zapisanie się i dokonanie wpłaty do 16 grudnia. Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

KOSZT:
150 zł za osobę (jedno dwugodzinne spotkanie audiowizualne na żywo)
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

NAGRYWANIE:
Webinar te będzie rejestrowany w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w webinarach, KLIKNIJ TUTAJ, a następnie wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Konto do wpłaty podamy w odpowiedzi automatycznej na Twoje zgłoszenie.

Uwaga: Gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy!

Maria i Rafał