Aktualności

Nie potrzebuję czynić niczego – webinarowe warsztaty z Israelem w styczniu 2021 r.

NIE POTRZEBUJĘ CZYNIĆ NICZEGO

Webinarowe warsztaty online
z Israelem Elijahem Joy,
nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii
23-24 stycznia 2021 r.

Nieczynienie niczego jest cudowną bramą do Nieba; bezpośrednią drogą do stanu łaski, pokoju i ciszy. A więc dlaczego to takie trudne?

Podczas tych warsztatów będziemy eksplorować „nieczynienie niczego” – co to znaczy, jak się to odczuwa i co w tym przeszkadza.

Spędzimy czas na oddychaniu, odprężeniu, zapraszaniu ciszy i zauważaniu oporu wobec niej. Będziemy zauważać, obserwować, obejmować i kochać wszystko, co się pojawi w polu naszej grupy. Będzie również okazja do podzielenia się swoim doświadczeniem i przyjrzenia się wspólnie temu, co się objawi.

Oprócz tego posłużymy się wprowadzającą praktyką Oddechu Miłości oraz połączymy się z Chrystusowym Rodem i otrzymamy przekaz od niego w formie channelingu.

Będzie również – jak zawsze – śmiech, zabawa i radosna komunia z Duchem, ze sobą nawzajem i z Jaźnią.

Bardzo się cieszę się na spotkanie z Wami i na bycie razem w świetle,

Israel

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE
Webinary te będą tłumaczone na żywo na język polski. Aby w nich uczestniczyć będziesz musiał/a mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany/a). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł/mogła się połączyć z webinarami, wyślemy po otrzymaniu Twojej wpłaty.

Maksymalna liczba uczestników webinarów to 100 osób (a właściwie 100 urządzeń).

CZAS SPOTKANIA:
Sobota 23 stycznia: godz. 20.00-22.00 (czasu polskiego)
Niedziela 24 stycznia: godz. 20:00-22.00 (czasu polskiego)

KOSZT:
250 zł za osobę (włącza 2 spotkania na żywo po 2 godz. każde oraz audio z każdego spotkania)

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym webinarze, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał/a od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Bardzo serdecznie zapraszamy!
Maria i Rafał