Aktualności

Spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim

Serdecznie zapraszam na spotkanie autorskie
z moją książką „Powrót do czucia”
w Gorzowie Wielkopolskim
w czwartek 13 lipca w godz. 17.00-20.00.

Podczas spotkania opowiem o swojej drodze i o książce, która jest kompendium praktycznej wiedzy i zestawem narzędzi wspomagającym procesy uzdrawiania relacji z ciałem, z emocjami oraz uwalniania nieświadomych przekonań. Uczestnicy zostaną zaproszeni do medytacji i wykonania prostych ćwiczeń, wspierających powrót do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez integrację odrzuconych aspektów nas samych. Razem spojrzymy też na to, jak powrót do czucia wyzwala nas do życia w głębszym kontakcie z Duszą, z ciałem i z faktycznym celem naszego chwilowego pobytu w czasoprzestrzeni.

Podczas spotkania napijemy się ceremonialnego kakao. Będzie możliwość zadawania pytań.
Po spotkaniu będzie też można nabyć książkę z dedykacją.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Przy wejściu będzie stała puszka, do której można będzie wrzucić parę złotych na wynajem sali.

Spotkanie odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlk. ul. Sikorskiego 107 (wejście od ul. Kosynierów Gdyńskich) w sali nr 8 na parterze.

Serdecznie zapraszam wraz z organizatorami spotkania Martą i Kubą. 🙂

Rafał

P.S. Info o wydarzeniu można też zobaczyć na fb: https://facebook.com/events/s/niech-czucie-cie-prowadzi-spot/781764640334320/

DCIM\100MEDIA\DJI_0696.JPG