Aktualności

Spotkania czerwcowe w Toruniu, Gdyni i Tarnobrzegu

Serdecznie Was zapraszam na trzy czerwcowe spotkania autorskie z moją nową książką „Powrót do czucia”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godz. 11.00 w Książnicy Kopernikańskiej (Filia nr 1) przy ul. Jęczmiennej 23 w Toruniu.

Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godz. 11.00 w Gdyni. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc proszę o kontakt do organizatorki gdyńskiego spotkania Oli z zapowiedzią swojego przybycia. Tel. 501 202 606.

Trzecie spotkanie będzie miało miejsce w sobotę 24 czerwca o godz. 11.00 w Tarnobrzeskim Centrum Wolontariatu przy pl. Głowackiego 34 w Tarnobrzegu.

Podczas wszystkich trzech spotkań opowiem o swojej drodze i o książce, która jest kompendium praktycznej wiedzy i zestawem narzędzi wspomagającym procesy uzdrawiania relacji z ciałem, z emocjami oraz uwalniania nieświadomych przekonań. Uczestnicy zostaną zaproszeni do medytacji i wykonania prostych ćwiczeń, wspierających powrót do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez integrację odrzuconych aspektów nas samych. Razem spojrzymy też na to, jak powrót do czucia wyzwala nas do życia w głębszym kontakcie z Duszą, z ciałem i z faktycznym celem naszego chwilowego pobytu w czasoprzestrzeni.

Serdecznie zapraszam!
Wstęp wolny.