Aktualności

Nagranie ze spotkania z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem z 27.12.2020

Spotkanie z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielenem w dniu 27 grudnia 2020 r. okazało się prawdziwie międzynarodowym wydarzeniem. Wśród ponad 70 uczestników oprócz sporej grupy z Polski byli ludzie z USA, Kanady, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Danii, Izraela, Tajwanu i wielu innych krajów świata.

Przekaz Gerrita i Pameli – no i Jeszuy oczywiście 🙂 – ujmował prostotą i autentycznością. Najpierw Gerrit podzielił się piękną uzdrawiającą medytacją, później był przekaz Jeszuy za pośrednictwem Pameli. Na końcu, przez ponad godzinę Jeszua poprzez Pamelę odpowiadał na pytania uczestników i zakończył krótkim przesłaniem dla wszystkich.

Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu, a poczujesz, że chciałbyś być częścią tego wirtualnego spotkania poprzez nabycie dostępu do audio z webinaru, to możesz to zrobić zapisując się, tak jak uczestnicy webinarów poprzez formularz kontaktowy.

KOSZT DOSTĘPU DO AUDIO Z WEBINARU: 150 zł
Nabywając dostęp do audio, otrzymasz link do 2 godzinnego audio z webinaru.

Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij tutaj.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AUDIO:
Jeśli chcesz zamówić audio z webinaru z Pamelą Kribbe i Gerritem Gielen z 27 grudnia 2020 r., wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.