Aktualności

Moc przebaczenia – channeling Jeszuy

Prezentujemy poniżej channeling Jeszuy przekazany za pośrednictwem Dave’a Schocka podczas wydarzenia w Warszawie w dniach 17-19 maja 2019 r. Tytułem wstępu chcemy powiedzieć, że channeling ten jest kulminacją dwu-i-pół dniowych warsztatów, podczas których przyglądaliśmy się istocie przebaczenia oraz prostemu rozpoznaniu, że zawsze otrzymujemy dokładnie to, czego chcemy i że nigdy nic nie jest NAM czynione, lecz wszystko jest czynione DLA NAS. Każda rzecz, której doświadczamy, każde uczucie, które mamy, niesie dla nas jakąś lekcję czy też wiadomość. W tym sensie krzywda jest niemożliwa. Poczucie krzywdy i cierpienie to tylko niezgoda umysłu na to, CO JEST.

Podczas majowego spotkania z Davem praktykowaliśmy między innymi zaawansowane nauki Jeszuy, by tańczyć, śpiewać, śmiać się i dobrze bawić. 🙂 Do tego również odnosi się Jeszua podczas channelingu (pięciominutowa sesja śmiechu podczas porannej sesji niedzielnej przed channelingiem)

Dave podreślał podczas spotkania, że każde uczucie, nawet lęk, gniew czy smutek, jest darem dla nas, gdyż dzięki nim możemy się nauczyć obejmować wszystko i w ten sposób ostatecznie rozpoznać, że miłość jest wszystkim i nie ma nic innego. Nawet to, co umysł ocenia jako nieprzyjemne wydarzenie, sytuację czy uczucie jest ŚWIĘTĄ DOSKONAŁOŚCIĄ. Dlaczego? Dlatego, że istnieje tylko moc Boga i z niej powstaje wszystko, co się wydarza. Nie ma nic na zewnątrz mocy Boga.

Czym więc jest przebaczenie naszym nieprzyjaciołom? Jest korektą każdej niekochającej myśli w naszym umyśle, poddaniem Duchowi Świętemu każdego osądu, jakiego się trzymamy. Niekochającą myślą może być zarówno ból pleców, jak i osąd, który mamy na temat siebie czy drugiego człowieka. Czy więc jesteśmy gotowi objąć wszystko taką samą miłością, jaką swoje stworzenie obejmuje Bóg? Czy jesteśmy chętni przebaczyć sobie i rozpoznać ŚWIĘTĄ DOSKONAŁOŚĆ w sobie i we wszystkim?

Moc Przebaczenia – przekaz od Jeszuy

Jeszua – pytania i odpowiedzi po przekazie