Aktualności

Nowy Rok

Drodzy Przyjaciele.

To był cudowny rok 2019 i jesteśmy wdzięczni za wszystkie spotkania, przemiany, cuda, wzloty i upadki, narodziny i odejścia, ponieważ wszystko było częścią naszej przygody budzenia się ze snu o oddzieleniu. Dziękujemy za wszystkie doświadczenia i przygody, które doprowadziły nas do tego punktu, w którym świta dla nas wszystkich nie tylko Nowy Rok, ale i Nowa Era Przebudzonej Świadomości.

Niech Nowy Rok 2020 będzie dla nas wszystkich czasem, w którym bierzemy w pełni odpowiedzialność za życie jako Chrystus w naszej codzienności i świętujemy tę prawdę w swoich sercach. Nie ukrywajmy już swego światła pod korcem. Niech Niebo szerzy się na Ziemi za pośrednictwem naszego śmiechu, śpiewu, tańca, lekkości, pokoju i radości. A jeśli w tym procesie – dzięki szczerości wobec samych siebie – natkniemy się jeszcze na jakieś resztki nieświadomości w naszych umysłach, pozwolimy na ich ujawnienie i uzdrowienie.

A co do planów… W 2020 roku zamierzamy zorganizować kilka większych wydarzeń, jak również szereg mniejszych, stanowiących dla nas wszystkich okazję do spotkania, świętowania, oddychania, doświadczania i wspólnego pamiętania. Już w styczniu podamy szczegółowe informacje o wydarzeniu z Israelem w Antoniowie k. Jeleniej Góry, które odbędzie się w dniach 19-24 maja. Na bieżąco będziemy też umieszczać na naszych stronach informacje o wszelkich nowych tłumaczeniach, nagraniach, projektach i wydarzeniach, w miarę jak będą się one dla nas odsłaniać. Jako że nie prowadzimy newslettera, zachęcamy więc do regularnego odwiedzania naszych stron.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i samych błogosławieństw dla Was w Nowym Roku i Szczęśliwej Nowej Każdej chwili!

Z miłością, wdzięcznością i pokojem,

Maria i Rafał