Aktualności

Po spotkaniu z Israelem w Antoniowie

Nie da się oddać w słowach wszystkich cudów, jakie działy się podczas wydarzenia z Israelem w Antoniowie w marcu 2019 r. Było to na pewno jedno z najpiękniejszych spotkań, jakie dotąd zorganizowaliśmy. Jesteśmy bardzo wdzięczni Israelowi za jego autentyczność, za szczerość, za niezwykłą klarowność przekazu, za bardzo wprawne prowadzenie grupy, za radość, za taniec, za humor i wzruszenia, za łagodne i harmonizujące poranne szalu (dostrojenie poprzez ruch, dźwięk i taniec) oraz wszystkie wykłady i spontaniczne procesy z jednostkami, w które włączana była cała grupa. Dziękujemy za podkreślanie roli oddechu, czucia i przyjęcia wszystkiego, co umysł uznał za niegodne w sobie, tak aby pojednanie mogło się dopełnić i być odczuwalne na poziomie komórkowym w naszym codziennym życiu. Dziękujemy za głęboki proces uzdrowienia, którego świadkami i uczestnikami byli wszyscy obecni podczas tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim pięknym duszom, które pojawiły sie na tym spotkaniu, za nieoceniony wkład każdego z Was w tę wspólną podróż w głąb nas samych. Dziękujemy gospodarzom Białego Domu za wspaniałe miejsce i domową atmosferę, jaką dla nas stworzyli. Dziękujemy kucharzowi Piotrowi wraz z pomocnikami, którzy swoimi pysznymi wegańskimi potrawami zabierali nas codziennie do Nieba. Dziekujemy Górom Izerskim, szumiącemu nieopadal ośrodka strumykowi i ogrzewającemu nas słońcu. 🙂 Dziękujemy każdemu oddechowi i każdemu uczuciu; każdej chwili smutku i radości, każdej chwili lęku i miłości. Wszystko zostało włączone i umiłowane jako część wybranej przez nas podróży.

Większość sesji miała bardzo intymny, głęboko poruszający i osobisty charakter i nie będziemy publikować ich nagrań na tej stronie. Poniżej podajemy jedynie linki do dwóch fragmentów ostatniej sesji, podczas której Israel mówił o potrzebie pełnego wcielenia się duszy oraz o tym, że wszystkie nasze doświadczenia były wynikiem naszego pragnienia.
O WCIELENIU SIĘ DUSZY – link do nagrania
PRZEDWCIELENIOWY SUPERMARKET- link do nagrania

Israel zrobił też z grupą podczas spotkania dużo sesji oddechowych, które miały bardzo znaczący wpływ na proces uzdrowienia. Podczas sesji ludzie dobierali się w pary. Jedna osoba z pary oddychała, a druga trzymała przestrzeń, czyli wspierała osobę oddychającą w głębokim połaczonym oddychaniu do brzucha i powracaniu do oddechu za każdym razem, kiedy oddech się spłycał. Wiele osób poprzez tę praktykę było w stanie skontaktować się z ukrytymi nieświadomymi emocjami i pozwolić na ich uzdrowienie. Niektórzy mieli niezwykle głębokie doświadczenia energetyczne wykraczające poza wszystko, czego doświadczyli do tej pory. U wszystkich uczestników oddech się pogłębił, prowadząc do większej świadomości ciała oraz zrozumienia wagi oddechu w procesie uzdrowienia.

W sobotni wieczór miał miejsce channeling Chrystusowego Rodu za pośrednictwem Israela. Choć niektóre słowa umknęły tłumaczącemu Rafałowi podczas niekiedy szybko płynącego przekazu, zdecydowaliśmy się opublikować ten channeling. Nie chodzi w nim bowiem tak naprawdę o słowa, a bardziej o sam przekaz energetyczny.
CHANNELING RODU – link do nagrania

Ponieważ spotkanie to miało tak ogromną moc, poczuliśmy, żeby zaprosić Israela w to samo miejsce ponownie, tym razem jednak na dłuższe o jeden dzień spotkanie w dniach 19-24 maja 2020 r.

Zdjęcie grupowe, Biały Dom w Antoniowie, 23 marca 2019 r.
Sala w Białym Domu