Aktualności

PRZEZ UCHO IGIELNE – mistyczna podróż online i pogłębienie Drogi Serca

PRZEZ UCHO IGIELNE
mistyczna podróż online
i pogłębienie Drogi Serca

Zapraszam Was na cykl 13 webinarów opartych w dużej mierze na Nowych Listach Jeszuy. Nowe Listy Jeszuy to zbiór 13 potężnych w swej wymowie przekazów, który pojawił się kilka lat po powstaniu Drogi Mistrzostwa. Do tej pory ujawniany był tylko nielicznym nauczycielom mocno zaangażowanych na Drodze Mistrzostwa. Było tak dlatego, że ich bezkompromisowa, a czasem kontrowersyjna dla umysłu treść mogłaby być niezrozumiana i spłycona przez osoby, które nie przeszły uprzednio własnej głębokiej duchowej przemiany wewnętrznej.

W zapowiadanym przeze mnie cyklu webinarów pochylimy się osobno nad każdym z 13 Listów. Będę je tłumaczył na żywo z tekstu angielskiego podczas spotkań, a następnie pomagał w ich interpretacji i zrozumieniu. Razem i indywidualnie będziemy też wykonywać niektóre proponowane w nich ćwiczenia. Razem i indywidualnie przejdziemy przez własne „kręgi lęku”, czyli wszelkie pozostałe opory umysłu, które przeszkadzają w ucieleśnieniu naszego prawdziwego Ja, czyli Chrystusa. Razem i indywidualnie będziemy oddychać, czuć to, co wyparte, uwalniać to, co zaciśnięte i otwierać się na Boską Alchemię Miłości. Razem stworzymy krąg zaufania, który będzie wspierał indywidualny proces każdego z uczestników. W ten sposób znacznie wzmocnimy i pogłębimy wewnętrzny proces, przez który każdy z nas już przeszedł na własnej Drodze Serca.

Z miłością i pokojem,

Rafał Wereżyński

Zajrzyj do swego wnętrza i zapytaj się, czy poznałeś już rozkosz, jaka kryje się w używaniu czasu jedynie do odkrywania wieczności? Czyli do miłującego odnajdywania w sobie tego, co nieprawdziwe po to tylko, by poczuć radość uzdrowienia tego i przeistoczenia w samą Miłość? (fragment 1 listu z „Nowych Listów Jeszuy”)

WAŻNE:
Webinary są przeznaczone jedynie dla tych, którzy wykonali przynajmniej praktykę Drogi Serca lub w inny sposób uczestniczyli aktywnie w tym, co robię w ciągu ostatnich dwóch lat.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Cykl spotkań „PRZEZ UCHO IGIELNE” jest skonstruowany jako 13 webinarów na zoomie. Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w czwartki w godz. 20.00-22.00. Pomiędzy webinarami dajemy sobie odpowiednio dużo czasu na wewnętrzną integrację ujawnionych treści. Dwanaście webinarów już się odbyło. Trzynasty i ostatni będzie miał miejsce w czwartek 41 września 2023 r.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym cyklu, a nie będziesz mógł się pojawić na żywo na ostatnim webinarze, to możesz w późniejszym terminie odsłuchać nagrania (wszyscy uczestnicy dostaną dostęp do nagrania audio z tego spotkania dzień po webinarze).

Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć.

Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarem, prześlemy Ci w odpowiedzi automatycznej  na Twoje zgłoszenie. W tej samej odpowiedzi otrzymasz też:
– linki do audio z 12 dotychczasowych webinarów;
– transkrypcje tekstów dotychczas przez nas przerobionych 12 Listów;
– link do zamkniętej grupy na telegramie jako platformy komunikacji między uczestnikami webinarów.

KOSZT:
Zwykle za pojedynczy 2-godzinny webinar stanowiący część dłuższego cyklu prosiłbym o około 100 zł od osoby. Zdecydowałem się jednak oprzeć te webinary na dobrowolnych datkach. Jeśli poczujesz, że chciałbyś okazać wdzięczność w formie finansowej, możesz przekazać darowiznę na konto:
Rafał Wereżyński
PL 66 1240 1138 1111 0010 3766 2179
Tytuł wpłaty: darowizna

lub przez Paypal pod linkiem: PayPal.Me/RafalWerezynski
Tytuł wpłaty : darowizna

Dziękuję. 🙂

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi i udostępnienie nagrania innym uczestnikom oraz wszystkim, którzy w przyszłości nabędą nagrania z webinarów.

ZAPISY:

Webinary się skończyły, więc zapisy na webinary są już zamknięte. Jeśli chciałbyś uzyskać dostęp do oferowanych na webinarach materiałów, to KLIKNIJ TUTAJ.