Radykalny Wgląd – nagrania i inne materiały z webinaru

Webinary Radykalny Wgląd Online na żywo już dobiegły końca. Jeśli nie uczestniczyłeś w spotkaniu na żywo, ale chciałbyś być częścią tej niezwykłej podróży w głąb siebie, którą odbyliśmy w dniach 2, 3, 4 października 2020 r., to możesz uzyskać dostęp do:

  • nagrań audio z 3 webinarów RWO oraz
  • konspektów z 3 webinarów RWO (w tym szczegółowego schematu Kroków Radykalnego Wglądu)

Radykalny Wgląd jest jedną z kluczowych żywych praktyk Drogi Mistrzostwa. To bardzo skuteczne narzędzie duchowej przemiany i uzdrowienia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat Radykalnego Wglądu i tego, co możesz uzyskać przez jego opanowanie, KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowany dostępem do materiałów RWO, zapisz się, tak jak uczestnicy webinarów na żywo, przez formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl.

W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do wpłaty. Koszt dostępu do materiałów: 300 zł. Po wpłynięciu wpłaty na konto prześlemy Ci wiadomość z linkami do materiałów.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.
Jeśli potrzebujesz faktury, kliknij TUTAJ.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu udostępnienia materiałów szkoleniowych
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.