Aktualności

Radykalny Wgląd Online – kurs online

Radykalny Wgląd Online to kurs online oferujący możliwość wnikliwego poznania i opanowania jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, niezwykle skutecznej w odkrywaniu i porzucaniu nieświadomych przekonań. Jest on zapisem audio z webinarów, które odbyły się na żywo w dniach 2-4 października 2020 r. wraz z konspektem z webinarów. 

CZYM JEST RADYKALNY WGLĄD?
Radykalny Wgląd to jedna z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa oparta na oddechu, obecności, autentycznym czuciu, zadawaniu pytań oraz odkrywaniu i podważaniu nieświadomych przekonań umysłu i ich zamianie na prawdziwy sposób postrzegania.

Radykalny Wgląd jest oparty na kluczowych zasadach określonych w Drodze Serca, w tym szczególnie na idei, że jest konieczne, aby „umysł skierował się ku sobie – do swego wnętrza”. Proces ten opisany jest częściowo w Drodze Serca, a potem jeszcze głębiej w Drodze Przemiany, ale w żadnej z tych pozycji nie przyjmuje on usystematyzowanej formy, której nauczamy jedynie na specjalnych kursach i webinarach, takich jak ten, który Wam teraz proponuję.

CO DAJE RADYKALNY WGLĄD?
Od czasu zapoznania się przeze mnie w pierwszej połowie 2019 r. z Radykalnym Wglądem na kursie online z Jayemem, stał się on nieodłączną częścią mojej drogi i wglądu w siebie. Stosuję go także podczas indywidualnych sesji z ludźmi i cały czas zadziwia mnie szybkość i skuteczność, z jaką działa. Przykładowe świadectwa ludzi z indywidualnych sesji znajdziesz TUTAJ.

Radykalny Wgląd jest zarówno wiedzą, jak i sztuką. Nie tylko pokaże ci, co uwięziło cię na nieświadomym poziomie, ale również zaoferuje ci praktyczne i natychmiastowe kroki, jakie możesz podjąć w każdej chwili życia, by uzyskać dostęp do mądrości serca oraz doświadczyć głębokiej wewnętrznej przemiany i uzdrowienia. Pozwoli ci też być prawdziwie pomocnym dla innych.

Osobiście uważam Radykalny Wgląd za najważniejsze narzędzie, jakie dała mi Droga Mistrzostwa i polecam go wszystkim, nie tylko tym, którzy pracują z innymi. Faktem jest jednak, że jeśli jesteś psychologiem, terapeutą, nauczycielem, uzdrowicielem, to opanowanie i zastosowanie Radykalnego Wglądu może być nieocenionym wzbogaceniem Twojej praktyki i pogłębieniem procesu, przez jaki prowadzisz ludzi w swojej pracy.

INFORMACJE O KURSIE ONLINE:
Podczas tych webinarów pokazuję krok po kroku, czym jest Radykalny Wgląd, jak działa i jak możemy go w prosty i skuteczny sposób zastosować w pracy ze sobą i z innymi. Sesja wglądu z jednym z ochotników oraz podawane przeze mnie przykłady i ćwiczenia pomagają jeszcze lepiej przyswoić cały proces.

Podczas każdego spotkania tych webinarów praktykujemy obecność poprzez Oddech Miłości, obserwację tego, co się z nami dzieje oraz podejście z zadziwieniem do tego, co zauważymy, i nieosądzające czucie tego, co jest. W ten sposób tworzymy przestrzeń do odkrywczej podróży w głąb siebie, autentycznego przebaczenia, a także zakwestionowania naszych fałszywych przekonań i zastąpienia ich świadomym wyborem życia, którego naprawdę pragniemy.

Wszyscy, którzy nabędą dostęp do kursu online, otrzymają do swojego użytku:

  • 3 nagrania audio po 1,5 godz. każde z 3 webinarów RWO oraz
  • konspekt z każdego spotkania wraz ze wskazówkami dotyczącymi samego procesu. (w tym szczegółowy schematu Kroków Radykalnego Wglądu)

Oto świadectwo Sandry po kursie RWO:

Cześć Rafał, Sandra z tej strony, byłam na Twoich ostatnich warsztatach. Pragnę Ci podziękować z Serca za radykalny wgląd. Coś podczas warsztatu ruszyło, ale czułam, że chcę wejść we wgląd jeszcze głębiej. Kupiłam zaraz po warsztatach webinarium radykalnego wglądu i każdy wgląd był głębszy aż w końcu dotknęłam tego rozpoznania wzoru, który powielałam całe życie w relacjach. Nastąpiło we mnie takie uzdrowienie, że czuje się jak dziecko. Ogrom radości i wolności we mnie. Bardzo dziękuję!

KOSZT: 350 zł

UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSU ONLINE
Aby zamówić RWO, przejdź do SKLEPU.