Aktualności

Rozpoczęcie praktyki Drogi Serca

Pierwszym projektem, do uczestnictwa w którym chcemy Was zaprosić, jest rozpoczęcie praktyki Drogi Serca. Praktyka ta jest zawarta w książce o tym samym tytule, która zawiera 12 lekcji, po jednej na każdy miesiąc roku. Pierwszą lekcję opublikujemy na stronie 4 stycznia 2018 r. i serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy poczują do tego inspirację, do włączenia się w praktykę.

Chcemy publikować co miesiąc po jednej lekcji, tak więc pod koniec roku prawdopodobnie będziemy mieli gotowe polskie tłumaczenie Drogi Serca – jednej z trzech książek zawierających podstawy nauk Drogi Mistrzostwa.

Jeśli czujesz, że chcesz podjąć się praktyki Drogi serca, zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wskazówkami co do tej praktyki: https://drogamistrzostwa.pl/sugestie-do-praktyki-drogi-serca/.

Równocześnie będziemy pracować nad tłumaczeniem Listów Jeszuy – opowieści o tym, jak doszło do współpracy Jona Marka Hammera (Jayema) z Jeszuą – oraz nad polską wersją wspaniałych audio z wczesnych lat tej współpracy.

Korzystając z tej okazji, przekazujemy serdeczne pozdrowienia od Jayema dla wszystkich w Polsce, którzy czują się przyciągani do tych niezwykłych, głębokich i transformujących nauk Jezusa :).

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się tym przesłaniem z Tobą :).
Z całą Miłością i wdzięcznością,
Marysia i Rafał