Aktualności

Trzydniowa praktyka od Jeszuy

Przyjaciele serca, poniżej publikujemy spisane przez nas na szybko instrukcje do trzydniowej praktyki, którą otrzymaliśmy wczoraj od Jeszuy podczas spotkania w Warszawie. Całość nagrania channelingu możesz obejrzeć tutaj.

1. Tak często jak to możliwe – ale przynajmniej raz na dzień – zejdź z betonu symbolizującego oddzielenie od Matki Ziemi.
2. Swym wewnętrznym wzrokiem spójrz w swoje serce.
3. Z serca wewnętrznym wzrokiem spójrz na napływające z góry i przez czakrę korony światło. Niech zstąpi ono do twego serca.
4. Wiedząc, że jesteś mocą, poprzez którą wszystko się dzieje, pozwól, aby to światło eksplodowało z twego serca we wszystkich kierunkach. Poczuj jak dotyka ono inne istoty, których nawet nie spotkałeś, a nawet całą ludzkość.
5. Sprowadzając ów prąd światła z góry głęboko do podstawy serca, pozwól, aby otworzył on drzwi podstawy serca i zszedł w dól. Niech ten prąd rozprzestrzenia się na dół, stopniowo zalewając całe ciało, będące niczym innym, jak jedynie głębią twego umysłu. Powitaj to światło. Chciej, aby zstąpiło ono i wpłynęło do wszystkich komórek ciała oraz pod twe stopy.
6. Ponieważ przyszedłeś na Ziemię, aby zakotwiczyć tu światło, aby poczuć, jak scala ono w tobie Niebo i Ziemię, pozwól teraz, aby energie Ziemi wstępowały w górę. Domagaj się w swym wnętrzu, aby Matka Ziemia przysłała swoje uzdrawiające energie, po to, aby spotkały one zstępujące z góry światło, aż te dwa prądy spotkają się pod twymi stopami.
7. Po trzech dniach tej praktyki – wykonywanej przynajmniej raz dziennie – zacznij w swym wnętrzu zadawać sobie pytanie: „Z kim chcesz, żebym nawiązał kontakt?”. My [Jeszua i inne istoty światła – przyp.nasz :)] przyślemy do ciebie właściwe osoby. Ty masz je tylko przywitać i pozwolić, aby ten kontakt, to połączenie w świetle, ogarnęło je i przez nie przepływało.