Aktualności

„POKÓJ” – bezpłatny webinar z Israelem Elijahem Joy 29 listopada

POKÓJ
Uwalniając się od potrzeby, by wiedzieć
W objęciach Boskiej Niewiedzy

webinar z Israelem Elijahem Joy,
nauczycielem Drogi Mistrzostwa z Anglii

29 listopada 2020 r.

Serdecznie zapraszamy Was na bezpłatny webinar z naszym drogim przyjacielem Israelem Elijahem Joy w niedzielę 29 listopada w godz. 20.30-22.00. Israel nie tylko podzieli się swoim doświadczeniem, ale stworzy przestrzeń, w której razem spoczniemy w oddechu, obecności i czuciu. Oprócz tego podczas webinaru będzie miał miejsce channeling Chrystusowego Rodu. Webinar ten będzie tłumaczony na język polski.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarze, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinar ten ma formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany). Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link, za pomocą którego będziesz mógł się połączyć z webinarem, wyślemy w automatycznej odpowiedzi na Wasze zgłoszenia.

Maksymalna liczba uczestników webinaru to 100 osób, a właściwie 100 urządzeń. Jeśli ktoś z Was zamierza korzystać z webinaru wraz z innymi osobami z jednego urządzenia (np. z jednego komputera), to wystarczy, że wyśle jeden formularz, wpisując w nim imiona i nazwiska osób uczestniczących.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audiowizualnej. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojego wizerunku i głosu oraz upublicznienie nagrania. Nagranie to może być udostępnione w przyszłości na naszej stronie internetowej i/lub kanale youtube.

ZAPISY:
Lista uczestników została właśnie zamknięta. Jeśli chcesz się zapisać na listę oczekujących, to prosimy napisz do nas na email na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl podając swoje imię i nazwisko oraz adres email. Jeśli w niedzielę 29 listopada tuż przed godz. 20.30 okaże się, że sporo zapisanych uczestników faktycznie się nie pojawi (a zdarza się to bardzo często, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie), to najpóźniej do 20.30 wyślemy Ci link do logowania na zoomie i kod dostępu. W między czasie możesz sobie pobrać zoom na komputer, jeśli jeszcze go nie masz, żebyś mógł łatwo dołączyć do spotkania (link do pobrania zooma na komputer: https://zoom.us/download2 )

Zgłoszenie się na listę oczekujących oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał