Aktualności

Channeling Jezusa na obecną sytuację

Poniżej znajdziesz tekst tłumaczenia channelingu Jezusa danego za pośrednictwem Tiny Spalding w dniu 29.03.2020. Choć Tina nie jest związana z Drogą Mistrzostwa, to zdecydowaliśmy się udostępnić ten przekaz na tej stronie, gdyż uważamy, że jest ważny i wart podzielenia się w obliczu tego, co dzieje się obecnie na świecie.

Cokolwiek widzielibyście w wiadomościach, nie chcemy, byście na to reagowali. Wiadomości mają na celu nakierowanie ludzi na reagowanie w określony sposób, tak by obniżyć ich częstotliwość, ponieważ w ten sposób można pochwycić ich uwagę. Tak więc chcemy, byście w nadchodzących miesiącach byli bardzo, bardzo rozważni i pozostawali świadomi tego, kiedy wasza częstotliwość spada. Cokolwiek robicie, myślicie, mówicie, wypowiadacie, w cokolwiek wierzycie – gdy wasza częstotliwość spada, chcemy, byście zatrzymali się najszybciej, jak to możliwe, ponieważ to jest właśnie coś, co może zrobić każdy z was. Na całym świecie jest wiele istot, które otrzymają tę informację od wielu, wielu różnych kanałów, z wielu, wielu różnych źródeł. Waszym zadaniem teraz jest utrzymywanie częstotliwości miłości, utrzymywanie częstotliwości pokoju, dlatego, że wiecie iż jest to transformujący czynnik, który wesprze tę planetę w jej ewolucyjnej podróży. Ona właśnie tego potrzebuje. Nie potrzebuje, byś zapadał się w lęk, czy zmartwienie. Potrzebuje, byś najlepiej jak możesz podtrzymywał swe zrozumienie praw stwarzania, które stanowią, iż im więcej z was pozostaje w stanie pokoju, tym więcej osób jest w stanie wyrazić i ucieleśnić miłość w tym czasie. Jesteście „żołnierzami piechoty” Nowej Ziemi. Jesteście piechurami tego nowego, miłującego społeczeństwa. Jesteście tymi, którzy głoszą: „Wiem, jak chcę się czuć w przyszłości. Chcę się tak czuć i bez względu na to, co dzieje się wokół mnie, będę podtrzymywał tę częstotliwość tak, by inni mogli się z nią połączyć”. Istnieje takie zjawisko dostrajania się: gdy stroisz kamerton do konkretnej nuty, trzymając obok inny kamerton – połączą się one ze sobą w częstotliwości, i z wami będzie tak samo. Jesteście jak te kamertony: gdy wy podtrzymujecie ową miłującą nutę, ci, którzy są wokół was, również dostrajają się do tej częstotliwości.
 
Tak więc ci z was mający rodziny, które nie korzystają z tego nauczania, ci z was, którzy przebywają z ludźmi dosłownie wymiotującymi lękiem – wy w ogóle nie musicie używać słów. Róbcie użytek z waszej częstotliwości. Zrozumcie, że jesteście niczym ten kamerton, utrzymujący wysoką, piękną nutę miłości i że właśnie to sprowadzi tu Nową Ziemię. Miliony ludzi to czyni, a obecnie na planecie jest wystarczająco takich, jak wy, by to uczynić. Jest wystarczająco wiele ludzi, którzy pracowali nad swoją praktyką przebaczenia, nie tylko studiując Kurs Cudów, ale i wiele innych tradycji, czy to buddyjskich, taoistycznych, szamańskich, pogańskich, nie ma to znaczenia. Są miliony ludzi, którzy postrzegają tę sytuację jako najwspanialszą okazję kiedykolwiek stworzoną, by podnieść częstotliwość tej planety, nie dlatego, że macie nad nią panowanie, ale dlatego, że ją wspieracie. Łączycie się z nią w częstotliwości, tak więc naprawdę chcemy, byście to załapali i zrozumieli wagę tego, co się teraz dzieje.
 
W tym procesie – z powodu wyciszenia – pojawiły się pewne możliwości. Z powodu potencjału pokoju pojawiły się energetyczne i komunikacyjne okazje, które będą bardziej otwarte dla was wszystkich, a w szczególności dla waszych pozaziemskich braci i sióstr. Tak więc to jest druga rzecz, którą pragniemy, byście pojęli – że komunikowanie się z waszymi pozaziemskimi braćmi i siostrami jest tuż po drugiej stronie, tuż tuż po drugiej stronie miejsca, w którym się znajdujecie. Tak więc jeśli odczuwacie zainteresowanie taką komunikacją, jeśli zawsze byliście zaciekawieni nawiązaniem bezpośredniego, świadomego kontaktu z niefizycznymi istotami lub też telepatycznymi istotami pozaziemskimi o wysokiej częstotliwości, teraz jest ten czas. Zakłócenia na waszej planecie zostały wyłączone, a sami wiecie jakie to nieprzyjemne, gdy po wejściu do auta, w którym radio nie jest nastawione na konkretną stację, włączacie silnik, a głośność radia jest bardzo wysoka. Jak najszybciej chwytacie za pokrętło, by je wyłączyć. Jest to bardzo nieprzyjemne i tak samo odczuwa wiele istot niefizycznych oraz wielu operujących na wysokich częstotliwościach ziemian. Zwykle na tej planecie występują głośne wysokie zakłócenia, teraz zaś panuje cisza.
 
Sugerowalibyśmy, byście medytowali dwa razy dziennie, nawet jeśli miałoby to być tylko 15 minut rano i wieczorem. Niech waszym priorytetem stanie się użycie tego czasu w taki sposób. Zademonstrujcie poprzez swoje zachowanie, co cenicie. Zademonstrujcie poprzez wasze zachowanie to, czego pragniecie więcej. Nie pozostawajcie w nieświadomości; nawet jeśli wszyscy robicie Kurs Cudów, nawet jeśli jesteście jego studentami, w chwilach stresu bardzo łatwo jest zwrócić się ku jedzeniu w celu pocieszenia, zwrócić się ku starym metodom łagodzenia swego niepokoju. Teraz nastał czas na wprowadzenie w życie dyscypliny, której się uczyliście, na wprowadzenie w życie lekcji, z którymi tak ciężko się zmagaliście. Teraz jest czas, by zrobić użytek ze wszystkich rad, które otrzymaliście w ostatnich latach od nas, od Anandy oraz od istot pozaziemskich, które komunikują się za pośrednictwem tej osoby. Teraz jest ten czas, a czas zwlekania dobiegł końca. Czas zatwardziałego serca się skończył. Teraz jest czas stuprocentowego oddania się twej duchowej praktyce. I nie oznacza to, że zaniechasz domowych obowiązków i nie zrobisz wszystkich tych rzeczy, które powinieneś zrobić, ale w trakcie, gdy kosisz trawę, możesz skupić swój umysł. Gdy zmywasz naczynia, módl się o miłujące społeczeństwo. Wieczorem podczas czytania dzieciom bajki, możesz być z nimi bardzo obecny i dawać im tyle miłości, że będziesz przemieniał wszystko minuta po minucie i do czynienia właśnie tego zachęcamy cię w tym czasie.
 
Chcemy cię zapewnić, że nawet jeśli mieszkasz sam, nawet jeśli w następnych tygodniach i miesiącach czasami będziesz zmartwiony lub zasmucony, chcemy, byś rozumiał, że kiedykolwiek zamiast lęku wybierasz miłość, zmieniasz wszystko. Zmieniasz cały świat. Odzwierciedlenie oraz fale, które płyną od was, są pełne mocy i są transformujące. Nie zapominajcie o tym w tych czasach. Życzymy wam wszystkiego, co najlepsze, i tak jak głosiły poprzednie wiadomości, wzywajcie mnie, kiedykolwiek czujecie lęk. Poproście, bym pokazał wam, dlaczego wybieracie lęk. Nie mogę zabrać wam lęku, ponieważ lęk jest waszym wytworem. Mogę jedynie pokazać wam, gdzie robicie coś nie tak i gdzie wierzycie, że to powoduje wasz lęk. Tak więc gdy jesteście zaniepokojeni lub w lęku, upewnijcie się, że prosicie o właściwą rzecz. Poproście, by pokazano wam, w czym błędnie pokładacie wartość, gdzie żywicie błędne przekonania, a wtedy mogę wam pomóc. Ale nie mogę wam tego odebrać, ponieważ gdy wytwarzacie lęk, należy on do was, a na świętego Syna Boga nie można wpływać. Macie wolną wolę. My sami musimy wybierać miłość. Wy sami musicie odejść od lęku. Pamiętajcie o tym. My wszyscy bardzo was kochamy i będziemy przemawiać do was ponownie już wkrótce.
 
~ Jezus poprzez Tinę Spalding, 29.03.2020 r.
https://channelingjesus.com
https://www.facebook.com/TeachingsofAnanda/