Aktualności

Moc Przebaczenia – warsztaty z Davem Schockiem, 17-19.05.2019 r.

MOC PRZEBACZENIA
Ponowne przyjęcie swojej Prawdy

Warsztaty z Davem Schockiem,
nauczycielem Ścieżki Drogi Mistrzostwa z USA

Warszawa, 17-19 maja 2019 r.

Witajcie drodzy Przyjaciele Serca!

Zarówno Kurs Cudów, jak i Droga Mistrzostwa mają dla studentów jedną wskazówkę: by wyszukali niemiłujące myśli, które nadal zamieszkują w ich umyśle i przynieśli je Duchowi Świętemu, aby dokonał ich korekty.

Ale co to oznacza w praktyce? Czy istnieją różne poziomy „myśli” i jak każda z nich jest oddawana uzdrowieniu?

Co by było, gdybyśmy nauczyli się widzieć ciało jako coś, co nie jest oddzielone od umysłu, ale co jest jego częścią, przestrzenią przechowującą nieuzdrowioną „myśl”? Co jeśli ból pleców jest „myślą” potrzebującą uzdrowienia w takim samym stopnia jak pełna lęku idea w umyśle? Jak zatem TĘ MYŚL przynieść Duchowi Świętemu do korekty?

Jezus/Jeszua prosi nas w Nowym Testamencie, byśmy „miłowali naszych nieprzyjaciół” – oto akt wykraczający poza PRZEBACZENIE jakiejś osobie czy wydarzeniu, a kierujący nas do ich MIŁOWANIA. Na głębszym poziomie na naszych „nieprzyjaciół” można spojrzeć jako na nasze niemiłujące myśli, które powodują nasz ból. Jesteśmy bowiem wolni i nasze doświadczenie tworzymy, wybierając w wolności to, czemu pozwalamy, by zamieszkiwało w naszym umyśle oraz to, na jakiej jakości świadomości skupiamy naszą uwagę. Właśnie to tworzy nasze życie, świat i doświadczenie, a nie zewnętrzni ludzie lub wydarzenia.

Zatem obnażenie niemiłujących myśli i ich OBJĘCIE jest drogą „miłowania swoich nieprzyjaciół” i ujrzenia, że przebaczenie oznacza nie tylko to, że nikt nam niczego nie czyni, ale że zawsze coś jest czynione DLA NAS, będąc wysłaną do nas wiadomością.

Takie jest znaczenie wszystkich wydarzeń, jakkolwiek mogłyby one być postrzegane przez świat. Gdy je obejmujemy – choć nam, jako ludziom, może w niektórych przypadkach zająć to mnóstwo czasu! – otrzymujemy mądrość, którą przynosi dany nam posłaniec. Oto owoc przebaczenia.

~~~~

Sen oddzielenia jest całkowicie iluzoryczny, ale to nie oznacza, że nie jest on ważny, a to z powodu tego, kto wytwarza sen – dziecka Bożego. Będąc bowiem snem dziecka Bożego, jest on również przestrzenią, w której dziecko się budzi ze swego własnego wolnego wyboru, w obranym przez siebie czasie – nie przez jego unikanie i nazywanie snu nierzeczywistym, ale przez pełne ZAANGAŻOWANIE w niego w MIŁUJĄCEJ ŚWIADOMOŚCI.

Wszystkie formy i wydarzenia we śnie mają znaczenie, gdyż wszystkie wydarzenia w tym świecie służą naszemu przebudzeniu do prawdy i powrotowi do miłości. Doświadczenie ciała jest główną ideą snu, ale ciało NIE JEST oddzielone od umysłu, lecz jest JEGO CZĘŚCIĄ. Tak więc odczucie smutku jest tak samo częścią umysłu jak boląca stopa, napad głodu lub też – idea duchowej wspaniałości. Wszystkie one służą Twemu przebudzeniu, o ile obejmie się je w pełni.

Budzimy się poprzez doświadczenie w ciele, jeśli oddamy ciało Duchowi Świętemu. Jest ono ogniwem łączności z Bogiem! Podczas tego wydarzenia będziemy odkrywać jak zyskać dostęp do głębszej, nieświadomej części umysłu/myśli (może nas kusić, by określać ją jako oddzielone „ciało”) i jak przynieść ją Duchowi Świętemu w celu uzdrowienia.

Żywe Praktyki Drogi Mistrzostwa: Radykalny Wgląd i Oddech Miłości są dwoma głównymi fundamentami tego procesu. Zaprojektowano je dla tego świętego celu i podczas naszego spotkania dowiemy się o nich więcej: jak się ukształtowały i dlaczego stanowią istotny czynnik w pogłębiania nauk Jezusa, począwszy od Kursu Cudów i dalej po Drogę Mistrzostwa.

Co zaś jeszcze ważniejsze – poświęcimy czas, by zastosować je i doświadczyć ich bezpośrednio, jak również nauczyć się, jak ich używać po zakończeniu naszego spotkania.

(Dodatkowa uwaga od Dave’a: Radykalny Wgląd jest najpotężniejszą umiejętnością uzdrawiania, z jaką się spotkałem, i według mnie jest on prawdziwym „klejnotem koronnym” nauk Jeszuy, być może najważniejszym ze wszystkich, które odkryłem w moim ponad trzydziestoletnim doświadczeniu z Kursem Cudów i Drogą Mistrzostwa)

Dodatkowo, zagłębimy się w ostateczne nauki Jeszuy, dane Jego uczniom przed Jego wzniesieniem – by każdego dnia śmiać się, tańczyć, śpiewać, bawić oraz uczynić jedną oburzającą rzecz dziennie! Zabierz więc ze sobą swoją ulubioną muzykę taneczną, buty do tańca i jeden lub dwa ze swych ulubionych kawałów! 😉

Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Z miłością,
Dave

~~~~~

Dave służy również jako kanał dla Jeszuy. Podczas warsztatów – najprawdopodobniej w sobotę po południu – będzie miał miejsce PRZEKAZ CHANNELINGOWY dla grupy.

~~~~~

Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu z praktyką Kursu Cudów, a później Drogi Mistrzostwa  Dave potrafi bardzo pięknie pokazać różnice i podobieństwa między tymi dwoma narzędziami  nauczania od Jeszuy i chętnie odpowie na wszelkie pytania, jakie mogliby mieć studenci Kursu czy Drogi Mistrzostwa.

~~~~~

Dave jest także certfikowanym nauczycielem jogi i rano poprowadzi łagodną, ale pełną mocy JOGĘ DLA WSZYSTKICH (którą – jeśli chcesz – będziesz mógł praktykować, siedząc na krześle). Dave zaprojektował te zajęcia tak, by przyniosły korzyść każdemu, bez względu na jego wiek czy sprawność fizyczną, będąc świadomym tego, że z podstawowych praktyk jogi można wiele zyskać, ale i tego, że ludzie, którzy najbardziej tego potrzebują, najczęściej nie uczęszczają na zajęcia jogi. Są to bardzo pomocne praktyki, które możesz zabrać ze sobą do domu, a już 2 do 5 minut codziennych ćwiczeń może przynieść ogromne korzyści.

~~~~~

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

CZAS SPOTKANIA:
Piątek 17 maja: 18.00 – 20.30
Sobota 18 maja: 10.00 – 18.00 (z przerwą obiadową)
Niedziela 19 maja: 10.00 – 17.00 (z przerwą obiadową)

Prosimy o przybycie przynajmniej o 17.30 w piątek w celu dokonania rejestracji oraz zajęcia miejsc. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00. Prosimy o punktualność.

MIEJSCE SPOTKANIA:
Sala konferencyjna im. Ireny Strzeleckiej w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym na ul. Grażyny 13 (II piętro) w Warszawie.

KOSZT: 500 zł
W cenę wliczone są: warsztaty (piątek wieczór oraz sobota i niedziela)
a także drobny poczętunek w sobotę i niedzielę (ciastka, owoce, zimne napoje)

ZAPISY i INFORMACJE:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o wysłanie emaila na adres:
spotkania@drogamistrzostwa.pl
z podaniem imienia i nazwiska oraz daty: 17-19.05.2019.

Wysyłka emaila zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na spotkaniu poprosimy o wpłatę 200 zł bezzwrotnego zadatku
na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego.

O wpłatę pozostałej sumy prosimy najpóźniej do 9 maja 2019 r.

NOCLEGI:
Istnieje możliwość skorzystania z noclegów w miejscu wydarzenia (liczba miejsc ograniczona) po obniżonych cenach na hasło: Moc przebaczenia

1 osobowy – 145 zł
2 osobowy (z dwoma łożkami) – 175 zł
2 osobowy z łożem małżeńskim – 175 zł
3 osobowy – 205 zł
4 osobowy – 245 zł

Rezerwacja pokoi: pokoje@csk-spolem.pl
Dodatkowy kontakt telefoniczny w sprawie pokoi: 22 440 82 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)

UWAGA: Wszystkie nowe informacje dotyczące spotkania będziemy zamieszczać na tej stronie.

Kliknij tu, by uzyskać informację o wydarzeniu w języku angielskim.