Aktualności

Israel Elijah Joy

Israel to cudowny, bardzo intuicyjny, wrażliwy nauczyciel i uzdrowiciel oraz piękna dusza. Cieszymy się, że mamy zaszczyt i przyjemność gościć go w Polsce i że poprowadzi on warsztat z Drogą Mistrzostwa w dniach 20-24 marca 2019 r.

Israel od 2004 roku oddany jest ścieżce przebudzenia, kiedy to podjął decyzję o wyjściu z alkoholizmu i całkowitej zmianie swego życia. W owej chwili prostej decyzji doświadczył on natychmiastowej cudownej przemiany. W 2012 roku przewodnictwo Ducha Świętego przywiodło go do Drogi Mistrzostwa, dzięki której wyłoniło się dla niego piękne i przepełnione objawieniami połączenie z Jeszuą i Ścieżką Drogi.

Israel oferuje głębię zrozumienia i współczucia, które zrodziły się w wyniku jego własnej wewnętrznej podróży. Posiada on umiejętności, które pozwalają mu być prawdziwie pomocnym w przemianie postrzegania i osobowości. Pracując z ogromnym wyczuciem na poziomie energetycznym, emocjonalnym i mentalnym, Israel stymuluje proces uzdrowienia i przypomnienia prawdy o tym, czym jesteśmy. Jego oddanie i głębokie połączenie z Chrystusowym Rodem pozwala mu udostępniać swój umysł i ciało dla przekazów channelingowych. Channeling taki będzie miał również miejsce podczas marcowego spotkania.

Drodzy moi, chciałam przedstawić Wam tu w paru słowach tę wspaniałą Istotę, która nas odwiedzi w marcu i poprowadzi dla nas warsztaty – Israela. Od pierwszej chwili, w której po moim przyjeździe na Festiwal Serca w Anglii spotkały się nasze oczy, rozpoznaliśmy się z tym bratem – to zupełnie tak, jakbyś nagle spotkał starego, dobrego przyjaciela. Rozpoznanie było natychmiastowe i obopólne, popłynęła taka miłość i czułość, jakbyśmy znali się od zawsze. Z każdym dniem to porozumienie dusz odsłaniało się na głębszym poziomie, a w chwili, gdy stanęliśmy wspólnie przy dwójce przyjaciół, którzy przechodzili przez trudny proces czyszczenia i integracji przeszłych wspomnień, łącząc nasze dłonie i serca w intencji wsparcia ich uzdrowienia, wiedziałam, że zaprawdę z Israelem znamy się nie od dzisiaj i że razem pracowaliśmy gdzieś, kiedyś na polu uzdrowienia i energii, a teraz nastał właściwy czas, by spotkać się ponownie.

Israel jest potężną duszą o dużym doświadczeniu, przepełnioną zarazem łagodną miłością i zrozumieniem. Wiem z własnego doświadczenia, jak intuicyjnie i łagodnie jest on w stanie połączyć się z Tobą na poziomie serca w chwili, w której bardzo potrzebujesz wsparcia, i jak umiejętnie jest w stanie wyprowadzić Cię z labiryntu Twego własnego zaplątania w umyśle. Uważam, że w dzisiejszych czasach takie jakości wyrażane przez męską duszę są niezwykle cenne dla uzdrowienia nas wszystkich, co Israel zademonstrował podczas Festiwalu Serca w Anglii w bardzo piękny sposób. Wszyscy obecnie potrzebujemy tej równowagi sił – mocy pewności, a równocześnie współczującej miłości. Israel dodatkowo przejawia silną intuicję i wgląd, pozwala się prowadzić i demonstruje piękne poddanie temu przewodnictwu. Ma ogromne, gorące, spontaniczne serce, wspaniałe poczucie humoru i otwarty umysł. Oferuje nam również cenny dar – wspaniale prowadzi medytacje, będzie też dostępny dla naszej grupy jako kanał dla przesłań Chrystusowego Rodu. Bardzo cieszę się, że przyjął nasze zaproszenie i serdecznie Was zapraszam do uczestnictwa w tym naszym marcowym Spotkaniu Serc w Antoniowie. Dodam tylko, że od razu gdy go spotkałam, miałam przeczucie, że Israel MIAŁ kiedyś gdzieś coś wspólnego z Polską ;). Ale jeszcze się tym z nim nie dzieliłam ;).

Maria

Israel pracujący z grupą podczas festiwalu w Anglii