Aktualności

Moc Pragnienia – warsztaty z Israelem

MOC PRAGNIENIA
Intensywne warsztaty z Drogą Mistrzostwa

20 – 24 marca 2019 r.
w Antoniowie k. Jeleniej Góry

Spotkanie poprowadzi Israel Elijah Joy,
nauczyciel Ścieżki Drogi Mistrzostwa z Anglii

Umiłowany Przyjacielu,

w czym tak naprawdę pokładasz pasję swego pragnienia?

Zaczerpnij parę głębokich oddechów i skup się na tym pytaniu. Czego pragniesz, tego doprawdy doświadczasz. To bardzo ważne.

Jak często czujesz się bierny, zablokowany lub zdezorientowany, gdy „życie”, które rozgrywa się przed Twoimi oczyma, wydaje się stawiać pod znakiem zapytania Twe pragnienie pokoju, miłości i radości?

Czy może być tak, że to Ty stwarzasz to doświadczenie poprzez tworzenie obrazów przeciwstawnych pragnień?

W tym czasie, który spędzimy razem, skupimy naszą uwagę na oczyszczeniu Pragnienia i na odzyskaniu naszej Mocy, dzięki czemu będziemy wybierać świadomie oraz zobaczymy, że nasz wybór manifestuje się jako doświadczenie.

Będziemy odkrywać…

  • Gdzie w moim umyśle nadal utrzymuje się sprzeciw wobec Miłości?
  • Gdzie odgrywam stare, nieświadome wzorce myślenia?
  • Jakie odwieczne pragnienia, by doświadczać lęku, pozostają jeszcze w mocy w moim życiu?
  • Czego doświadczam teraz? I w jaki sposób to stwarzam?

Oraz…

CZEGO NAPRAWDĘ CHCĘ?

Te i inne pytania będą naszym fundamentem. Używając narzędzi Ścieżki Drogi Mistrzostwa, jej nauk i żywych praktyk, danych przez Jeszuę i rozwijanych przez Jayema, zanurzymy się w samej istocie tego, czego PRAWDZIWIE pragniemy, minuta po minucie i dzień po dniu.

Używając Oddechu Miłości, Radykalnego Wglądu i Ducha Świętego, będziemy się wzajemnie wspierać w objęciu świadomością tego, czego kiedyś pragnęliśmy i co w związku z tym stworzyliśmy. Następnie zaś łagodnie skupimy naszą wolę na pragnieniu tego, czego prawdziwie i w pełni chcemy TERAZ.

Co oferujemy?

ODDECH MIŁOŚCI
Zapoznamy się z Oddechem Miłości i będziemy z nim pracować. Nauczymy się jak odprężać nasz kontrolujący umysł i ciało, pozwalając Miłości Ducha, by łagodnie zstąpiła w formę i przyzwalając na to, by poprzez oddech przemieniała nas i budziła.

RADYKALNY WGLĄD
Podążając za oddechem w ciele, otworzymy umysł na jego własne głębokie wzorce myśli i przekonań. Będziemy przyglądać się wyborom oraz ukrytym pragnieniom, które od jakiegoś czasu skrycie kierowały wehikułem naszej świadomości, i zaoferujemy możliwość wyboru czegoś nowego.

SZALU
Użyjemy dźwięku, oddechu, ruchu, obecności i ciszy, by ciało-umysł zestroić z Duszą, Duchem i Bogiem. „Szalu” to poranna praktyka, którą będziemy się posługiwać, by rozbudzić ciało i przygotować się na nadchodzący dzień.

INTONOWANIE „ABWOON”
Święte słowo „Abwoon” oznacza energię Ojca-Matki, która poprzez oddech Życia w cudowny sposób rodzi się we wszelkich formach stworzenia i która zamieszkuje w samej esencji naszej własnej fizycznej i duchowej Istoty. Intonowanie tego Boskiego dźwięku nastraja ciało i umysł na przyjmowanie Oddechu Miłości i zestrojenie się ze Światłem Ducha Świętego.

A PONADTO…
Oprócz korzystania z tych „żywych praktyk“, każdego dnia będziemy ŚMIAĆ SIĘ, TAŃCZYĆ i BAWIĆ. W trakcie wydarzenia odbędzie się też channeling Chrystusowego Rodu za pośrednictwem Israela oraz ceremonia świętowania naszego uzdrowienia i pełni.

Czy przyłączysz się do nas w tym oczyszczeniu Pragnienia
i wspaniałym współtworzeniu Miłości?

Serdecznie zapraszamy!

 

MIEJSCE
Ośrodek Biały Dom
Antoniów 44 (k. Jeleniej Góry)

CZAS
20- 24 marca 2019 r.
Zaczynamy w środę od kolacji o godz. 18.00 i wieczornego spotkania otwierającego o godz. 20.00. Prosimy, abyście przyjechali w godz. 15.00-17.00, aby się zarejestrować i zakwaterować jeszcze przed kolacją. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę o godz. 14.00.

MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 40 osób

KOSZT: 1200 zł
W cenę wliczone są: warsztaty, wyżywienie wegańskie (śniadanie, obiad i kolacja) oraz 4 noclegi – w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami (+ jeden czterosobowy).

ZAPISY i INFORMACJE
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o wysłanie emaila na adres:
spotkania@drogamistrzostwa.pl
z podaniem imienia i nazwiska oraz daty: 20-24.03.2019.

Wysyłka emaila zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na spotkaniu poprosimy Cię o wpłatę 500 zł bezzwrotnego zadatku
na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego. Ponieważ liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat zadatku.

O wpłatę pozostałej sumy prosimy najpóźniej do 12 marca 2019 r.

ZAKWATEROWANIE
Prosimy nie dzwonić do Białego Domu w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na podane wyżej konto zadatku na to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi, choć niczego nie obiecujemy, gdyż musimy brać pod uwagę warunki panujące w ośrodku oraz ilość i rodzaj zgłoszeń.

PIĘKNY OŚRODEK I OKOLICA
Biały Dom, w którym odbędzie się spotkanie, położony jest na uboczu, w malowniczej wsi Antoniów u podnóża Grzbietu Kamienickiego Gór Izerskich. Otoczenie gór, lasów i łąk czynią z tego miejsca idealną oazę do odpoczynku, medytacji i refleksji. Link do galerii zdjęć.

Wszelkie dodatkowe informacje i uaktualnienia dotyczące tego wydarzenia będziemy dodawać na tej stronie.

DOJAZD
1. Samochodem
2. Pociągiem do Jeleniej Góry i taksówką do Antoniowa (koszt ok. 65 zł)
3. P
ociągiem z Jeleniej Góry do stacji Stara Kamienica (stamtąd możecie zostać odebrani po wcześniejszym umówieniu się z właścicielką Białego Domu, Grażyną, tel.: 503 012 716)