Aktualności

Na Nowy Rok 2019

Witajcie w Nowym Roku!

Możemy być wdzięczni za to, co przeżyliśmy w Starym Roku, ale nie musimy się tego trzymać. Badźmy więc wdzięczni za każdą chwilę, która przywiodła nas do tej obecnej, ale pozwólmy jej odejść. Badźmy wolni od przeszłości i otwórzmy się na Nowe, na Niespodziankę, na to, co nieskończone Źródło naszego Istnienia ma nam do zaoferowania w każdej przemijającej chwili. Odłóżmy to, co już nam nie służy, a to, co służyło nam do tej pory, niech się oczyści i przemieni w Deszczu Łaski.

Niech ten Rok będzie czasem cichego słuchania głosu Serca i podążania za tym, czego w głębi Duszy naprawdę pragniemy.

Niech ten Rok będzie czasem pamiętania, po co tu naprawdę jesteśmy. A jesteśmy tu, aby być obecnością Miłości w formie. Niech więc ten Rok będzie czasem, w którym ucieleśniamy Miłość, sprowadzamy Niebo na Ziemię, urzeczywistniamy naszą pełnię, nasze Mistrzostwo i twórczą niczym nieskrępowaną ekspresję naszego Chrystusostwa.

Kroczmy w tym Roku po tej Ziemi jako Twórcy, jako pełnoprawni obywatele Wszechświata, jako radosne i wolne Dzieci Boga, którym niczego nie brakuje. Przyjmijmy wszystkie Skarby, którymi chce nas obdarować nasz Stwórca w pełnej obfitości i pozwólmy im się szerzyć poprzez nas na cały świat.

Otwórzmy się też na Dar, jakim jest komunia serc, prawdziwe spotkanie z drugim człowiekiem.

Pamiętajmy, że nie ma w naszym życiu zwykłych chwil i że każda chwila jest naszą drogą do Boga. Doceńmy więc dar, jakim jest obecna chwila i przeżywajmy ją w pełni, wnosząc w nią całą naszą świadomość i miłość.

A przy tym wszystkim dobrze się bawmy!
Szczęśliwego Nowego Roku!
Tak orzekamy i tak się dzieje!

Z całą miłością,
Maria i Rafał