Aktualności

Podziękowania, projekty i życzenia

Wszystkim czytelnikom tej strony, zarówno tym, których znamy osobiście, jak i tych, których fizycznie w tym życiu jeszcze nie spotkaliśmy, dziękujemy za ten piękny rok  i za wspólną podróż pełną cudów. Dziękujemy za Wasze piękne dusze, które rozświetlają nasz świat. Dziękujemy za wszelkie wsparcie, czy to w formie ofiarowanych przez Was darowizn, czy też innych darów, jakie każdy z Was wniósł do naszego życia. Waszą obecność, Wasze światło, Wasz uśmiech czy dobrą myśl, Waszą przemianę, a także duchowe braterstwo, które współtworzymy – to dla nas bezcenne dary. Słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności.

Chcemy też powiedzieć, że jesteśmy wdzięczni za wielkie oczyszczenie i przemianę, które zadziały się w naszym życiu w tym roku. Nie sposób opisać wszystkiego, co się nam odsłoniło i cały czas odsłania, zwłaszcza w ostatnich dwóch miesiącach. Można by to wszystko zawrzeć w grubej książce o tematyce mistycznej z wątkiem przygodowym. Kto wie, może kiedyś taką napiszemy. 🙂 Na razie po prostu czujemy wdzięczność i delektujemy się uzdrowieniem naszych umysłów, otwarciem serc oraz odświeżonym i całkowicie nowym postrzeganiem i sposobem przeżywania codziennego życia. Czujemy, że to dopiero początek wielkiej przygody, w której Niebo naprawdę łączy się z Ziemią. To już nie są tylko marzenia, lecz przeżywana przez nas rzeczywistość, która odsłania się przed nami krok po kroku każdego dnia, niczym nowy rozdział lub nowy akapit w księdze naszego życia. Jednocześnie mamy świadomość tego, że ta sama nowa, wibrująca światłem, mocą i miłością rzeczywistość jest dostępna dla każdego.

W nadchodzącym roku nadal będziemy tłumaczyć i udostępniać materiały Drogi Mistrzostwa, w tym comiesięczne nagrania i teksty kolejnego cyklu lekcji pt.: Droga Przemiany. W styczniu 2019 r. wydawnictwo Shanti Christo założone przez naszego przyjaciela Marka Konieczniaka wyda długo oczekiwaną książkę pt.: Listy Jeszuy. Szykuje się również sporo wydarzeń i spotkań, o których będziemy Was na bieżąco informować. Na razie powiemy tylko tyle, że w dniach 20-24 marca odbędzie się intensywny warsztat z Drogą serca z zaproszonym przez nas nauczycielem i uzdrowicielem z Anglii, Israelem. Już niedługo podamy więcej informacji na ten temat. Będziemy również prowadzić cotygodniowe kameralne spotkania (grupy 5-osobowe) w naszym domu dla tych, którzy poczują potrzebę, żeby wejść głębiej w kontakt z samym Sobą, ze swoją duszą, z przestrzenią serca, z wielowymiarowymi aspektami swej Istoty, z celem, dla którego przybyli na ten świat. Więcej informacji już wkrótce.

Tymczasem życzymy Wam wesołych, spokojnych, pełnych Miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Chrystus rodzi się w każdym z nas i niech żyje nami, niech oddycha, czuje, działa i mówi poprzez nas. Niech stary rok minie w poczuciu wdzięczności za wszystko, co otrzymaliśmy. Niech Nowy Rok i każda chwila w nim będzie świadomym przeżywaniem Życia, którym jesteśmy, miłosnym spotkaniem z samym Sobą, przygodą szczęśliwych dzieci, które bawią się w tworzenie Dobra, Świętości i Piękna.

Z całą miłością i wdzięcznością,
Maria i Rafał Wereżyńscy

P.S. Najpóźniej w pierwszy dzień Świąt udostępnimy tekst channelingu Jeszuy z tegoroczego festiwalu Drogi Serca w Anglii.

PS. I jeszcze wiersz Rafała i kartka Marii:

WIGILIA

Dziś niech nadzieja wejdzie
przez zdziwione drzwi
i zajmie wolne miejsce
przy naszym stole

kiedy zaś podzielimy się opłatkiem
niech miłość jak promień słońca
rozpuści szron niczym sen o żalu
i do serca wniknie ukradkiem

nie musimy o niej mówić nikomu
niech jej światło jak zapach
wigiljnych potraw poczują
wszyscy, którzy są w domu

a potem zaniesiemy ją na ulicę
jak prezent w uśmiech zapakowany
i przechodzień zamiast być obcym
stanie się bratem umiłowanym