Aktualności

„Proces Wzniesienia” – tłumaczenia postu Amandy Lorence

Poniżej tłumaczenie trafnego i głębokiego wglądu Amandy Lorence w to, co obecnie dzieje się dla nas wszystkich w kwestii procesu Wzniesienia, a w czym my osobiście odnajdujemy odzwierciedlenie tego, ku czemu byliśmy prowadzeni od ponad roku. Ogromna wdzięczność za Amandę.

Tutaj link do profilu Amandy Lorence na Facebooku.

Pisząc to teraz, jestem bardzo świadoma, że wielu będzie wkraczało w ten Etap Wzniesienia – jeśli nie Teraz, to dla WIELU zadzieje się to wkrótce. Dużo mogłabym pisać o tym etapie, wspominałam o tym już parę miesięcy temu, ale tego, co przedstawiam poniżej, nie opisywałam w szczegółach. Jestem całkowicie pewna, że mam o tym napisać TERAZ, jako o jednym z aspektów tego Etapu, w nadziei, że będzie to pomocne albo teraz, albo bardzo niedługo.

WYJŚCIE Z 4D:

Gdy opuszczasz Wymiar 4D (Przestrzeń Wymiarową Wznoszenia), doświadczasz „puszczania” duchowych społeczności wokół siebie. Wokół tego „puszczania” może wzbudzić się wiele różnych emocji. Po prostu pamiętaj, że jest to część procesu wznoszenia. Pamiętaj, że duchowe społeczności i wiele firm rozpoczęło działalność w wielu obszarach „duchowości” i ustanowione one zostały w 4D, by asystować wszystkim w tym MASOWYM wzniesieniu i Galaktycznej Linii Czasu 26 tysięcy lat. Grupy, firmy, nauczyciele, guru, itp. pojawili się, by asystować nieprzebudzonym w 3D ludziom, którzy potrzebowali życia i duchowego przewodnictwa z zewnątrz, a także w celu asystowania WIELU przebudzonym ludzkim istotom. Wyrazy uznania dla tych wszystkich, którzy pomagali i asystowali tak wielu. Ale pamiętaj również o tym, że ci POMAGAJĄCY, przebudzeni ludzie również kroczą ścieżką wznoszenia częstotliwości, są na swoim własnych poziomach przebudzenia i w tym samym czasie pomagają innym na polu i w temacie, które wybrali.

Gdy opuszczamy częstotliwość 4D, możemy zobaczyć w SWYM WŁASNYM POSTRZEGANIU jak 4D rozsypuje się przed naszymi oczyma niczym talia kart. 4D już dłużej z nami nie rezonuje, PONIEWAŻ właśnie opuściliśmy CZĘSTOTLIWOŚĆ PASMA 4D. Tak więc każdy wymiar, jakiego doświadczamy WEWNĄTRZ, rezonuje i krystalizuje się, PÓKI go nie opuścimy. Przypomnij sobie podobne doświadczenie z czasu, gdy po raz pierwszy przebudziłeś się z trybu śnienia 3D – gdy 3D już dłużej z tobą nie rezonowało. Pamiętasz przez co wtedy przeszedłeś? DLACZEGO tak było? Ponieważ OPUSZCZAŁEŚ tę częstotliwość pasma trybu śnienia, by stać się przebudzoną istotą, która opiera się na postrzeganiu 4-wymiarowym. To wszystko wiąże się z pasmami częstotliwości energii, z którymi czujemy, że rezonujemy lub nie rezonujemy, ponieważ WSZYSTKO jest ENERGIĄ opartą o NASZE ciągle zmieniające się ludzkie energetyczne częstotliwości.

Wspominam o tym teraz, ponieważ wielu przejdzie przez ten etap teraz lub bardzo, bardzo niedługo. Ogromne rzesze ludzi. Pamiętaj po prostu, że POZOSTAWIASZ 4D ZA SOBĄ, by potem do niej wrócić. Nie wracasz tu jednak, by osadzić się tu i wrócić do tego, co robiłeś wcześniej. Jedynie odwiedzasz 4D, by pomóc, wesprzeć, asystować, a następnie z powrotem wskoczyć do swego własnego świata.

Wiele razy wspominałam o „Korytarzu/Przejściu”. Sprawdź więc moje filmy i posty, jeśli jest to wiedza, która może ci pomóc. Generalnie gdy już opuścisz 4D, na pewien okres czasu (u mnie trwało to około mniej więcej dwóch miesięcy) udajesz się do „Korytarza”. W trakcie przebywania w „Korytarzu” znajdujesz się pomiędzy światami. Opuściłeś 4D, nie możesz tam wrócić, za każdym razem, gdy tego próbujesz, jesteś odrzucany, sparzasz się. Twój energetyczny magnetyzm odciąga cię od niego, ponieważ jesteś przyciągany ku pasmu częstotliwości 5D. Jednak na tym etapie nie ma cię również w 5D. Jesteś pomiędzy wymiarami. I w tym właśnie „Korytarzu” dochodzi do wielu osobistych uświadomień, poszerzeń świadomości, wiedzy – właściwych dla TWOJEJ ścieżki, ścieżki wyjątkowej dla ciebie. I właśnie tu uświadamiasz sobie, że już dłużej nie pasujesz do przeszłych duchowych kręgów 4D. Gdy na którymkolwiek z etapów swej ścieżki WSKAKUJESZ lub PRZESTAWIASZ SIĘ na swą własną częstotliwość, do twego doświadczenia przyciągani są nowi ludzie, a inni je opuszczają. Tak więc ten etap jest dość ciężki, ponieważ już dłużej nie rezonujesz z duchowymi społecznościami 4D. Dzieje się tak, ponieważ widzisz na wskroś. W ostrości. Twoja świadomość błyskawicznie wzrasta, ale ty odczuwasz bardzo mieszane uczucia, ponieważ nadal jesteś w dużym stopniu człowiekiem. Etap „Korytarza” jest etapem należącym do CIEBIE, nie do innych. Jest on twój, jest wyjątkowy i – by być szczerym – jest dość wyizolowanym miejscem pomiędzy światami. A jednak twoja siła i niewzruszone ZAUFANIE okazane w tym czasie, pozwalają ci JEDYNIE posuwać się do przodu jeden dzień na raz. Oto czas na regenerację – ponieważ tego ci potrzeba. Są też jednak tu dawane PONADCZASOWE piękne wglądy.

Po przejściu „Korytarza” nastaje czas czekania (energetycznie jest to niczym podstacja energetyczna), gdzie energetycznie PORZUCASZ WSZYSTKIE swoje doświadczenia 3D i 4D w energetycznej formie. Uwalniasz je WSZYSTKIE, oddajesz je. Po tym stajesz się pustym naczyniem, opróżnionym ze wszystkich przywiązań do przeszłych doświadczeń 3D i 4D. Jesteś gotowy na skok w 5D – we właściwym czasie. 

Zatem piszę to TERAZ jako przypomnienie i troskliwie wsparcie, ponieważ czuję, że wkrótce – o ile już to się nie wydarzyło – WIELU będzie doświadczało wyjścia z 4D. I doświadczą oni zmiennych sposobów puszczania duchowych społeczności: zaniknięcia pragnienia interakcji z nimi, nie rezonowania z tym, o czym się tam mówi, czego się naucza, itp. Wiedz, że to wszystko jest OK. Opuszczasz 4D TYLKO po to, by potem móc powracać tu z wizytą. Gdy bowiem staniesz się gotowy, by powrócić, będziesz wyższą wersją ciebie. Istotą z Jedni, działającą w służbie wszystkim. W najwyższym współczuciu dla wszystkich, na KAŻDYM etapie życia. Tak więc powrócisz, ale jako Ludzka Istota częstotliwości 5D, w której jesteś w stanie podtrzymywać swoją częstotliwość bez naruszania jej przez niższe częstotliwości energetyczne. 4D odwiedzać będziesz jedynie po to, by służyć pomocą, a następnie by powrócić do swego niewinnego, pięknego, kochającego świata Jedności 5D, w którym nie ma oddzielenia, gdzie inni w 5D już są w tej JEDNI i Służbie CAŁOŚCI Stworzenia. Z tej perspektywy będziesz w stanie zacząć na nowo i budować NA NOWO, z tego nowego świata i NOWEGO poczucia istnienia. Jeden krok na raz.

Nie ma pośpiechu, żadnej presji, nie ma braku, tak więc bądź dla siebie łagodny, jakiegokolwiek etapu teraz byś nie doświadczał. To wszystko jest tak doskonałe – dzięki Boskiemu planowi. Naprawdę mam nadzieję, że ten wpis jest pomocny. Jesteś tak kochany. 

Jeśli nie jesteś na powyżej opisanym etapie, zignoruj proszę tę wiadomość, ponieważ każdy jest na swoim własnym etapie, a te posty czytane są przez wielu ludzi. Jak zawsze – jeśli to z tobą nie rezonuje, po prostu to odrzuć.

W Jednej Miłości,

Amanda Lorence

4 kwietnia 2019 r.

tłum. Maria Wereżyńska