Aktualności

Info o restauracjach, parkingu i dojeździe z centrum miasta do sali konferencyjnej na ul. Grażyny 13

PARKING:
Przy wejściu na miejsce spotkania oraz wokół całego budynku jest miejski parking płatny (parkometry). Nie trzeba opłacać parkometrów od godz. 18.00 do 8.00 rano oraz w sobotę i niedzielę przez cały dzień. Około 100 – 150 metrów dalej od wejścia do budynku (patrząc na zachód lub inaczej mówiąc: w przeciwnym kierunku niż główna ulica Puławska) zaczyna się już strefa bezpłatnego parkowania.

RESTAURACJE:
W okolicy miejsca wydarzenia jest wiele restauracji, kawiarenek i barów, wiele z nich oferuje również opcje wegetariańskie. Kilka, które możemy polecić, to: Mezze, Kubek w Kubek, Regeneracja, GringoBar, Pasta i Basta. Więcej opcji:
https://www.zomato.com/pl/warszawa/stary-mokotów-restauracje

DOJAZD OD DWORCA CENTRALNEGO KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ:
Spod Dworca Centralnego tramwajem nr 10 (przystanek „Dworzec Centralny 09”) jadącym w kierunku „Wyścigi” (Mokotów), wysiąść na przystanku „Dworkowa” (ok. 8 przystanków, ok.15 minut). Stamtąd na Grażyny 13 jest kilka minut piechotą (jakieś 350 metrów).

Lub autobusem 131 jadącym w kierunku Wilanowa (przystanek autobusowy „Dworzec Centralny 25”), wysiąść na przystanku „Plac Unii Lubelskiej” (6 przystanków, ok.12 minut). Stamtąd spacer dłuższy – wzdłuż ulicy Puławskiej około kilometra do Grażyny 13.

Bilety komunikacji miejskiej można nabyć w biletomatach na dworcu, na wielu przystankach i w automatach w niektórych autobusach/tramwajach (bilet jednorazowy 20 minutowy za 3,40 zł, 75-minutowy za 4,40 zł, 90-minutowy za 7 zł, dobowy, ważny od momentu skasowania przez 24 godziny za 15 zł lub trzydniowy, ważny przez 72 godziny za 36 zł: obie opcje do użycia w tramwaju, autobusie i metrze). Biletów nie można kupić u kierowcy.

Stronka warszawskiego ZTM, na której sprawdzić można wszystkie opcje dojazdowe, z każdego przystanku lub adresu w Warszawie