Aktualności

O przyspieszeniu pracy nad Drogą Przemiany

Kochani Przyjaciele. Chcemy Was poinformować, że podjęliśmy decyzję o przyspieszeniu prac nad tłumaczeniem Drogi Przemiany. Możecie się więc spodziewać już wkrótce na stronie kolejnych lekcji. Skąd ta decyzja?

Po pierwsze czujemy, że czas przyspieszył i to, na co dwadzieścia kilka lat temu potrzeba było miesiąca praktyki, obecnie może zająć dużo mniej czasu. Oczywiście to jest zawsze bardzo indywidualne, ale postanowiliśmy zacząć udostępniać kolejne materiały Drogi Przemiany jak najszybciej – jak tylko zostaną przez nas opracowane. Wy sami możecie zdecydować, czy chcecie robić daną lekcję w trybie miesięcznym czy krótszym. Dobrym kryterium przejścia do następnej lekcji może być – zgodnie z sugestią Jeszuy – czy czujecie się już spełnieni z lekcją, która robicie obecnie.

Po drugie już od kilku miesięcy mamy przeczucie, że jesteśmy przez Ducha wzywani do innych „zadań” niż to tłumaczenie. W pewnym momencie zastanawialiśmy się nawet, czy nie zrezygnować z dalszej pracy nad Drogą Przemiany. Poczuliśmy jednak, że mamy pomóc naszemu przyjacielowi Markowi w dokończeniu pracy nad tłumaczeniem i publikacją tej książki oraz nagrać audio do zawartych w niej lekcji. Mamy też świadomość, że wiele osób nadal może skorzystać z tego cudownego przesłania i wielu klejnotów prawdy w nim zawartych. Zamiast więc całkowicie rezygnować z pracy nad tłumaczeniem i nagraniami, postanowiliśmy ją przyspieszyć. 🙂

Kolejne teksty i nagrania Drogi Przemiany będziemy więc umieszczać na stronie wkrótce.