Aktualności

Radykalny Wgląd Online – 2, 3 i 4 października

Choć ten cykl webinarów już się skończył, dostępne są nagrania i inne materiały z tych webinarów. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

CZYM JEST RADYKALNY WGLĄD?
Radykalny Wgląd to jedna z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa oparta na oddechu, obecności, autentycznym czuciu, zadawaniu pytań oraz odkrywaniu i podważaniu nieświadomych przekonań umysłu i ich zamianie na prawdziwy sposób postrzegania.

Radykalny Wgląd jest oparty na kluczowych zasadach określonych w Drodze Serca, w tym szczególnie na idei, że jest konieczne, aby „umysł skierował się ku sobie – do swego wnętrza”. Proces ten opisany jest częściowo w Drodze Serca, a potem jeszcze głębiej w Drodze Przemiany, ale w żadnej z tych pozycji nie przyjmuje on usystematyzowanej formy, której nauczamy jedynie na specjalnych kursach i webinarach, takich jak ten, który Wam teraz proponuję.

CO DAJE RADYKALNY WGLĄD?
Osobiście brałem udział w tego typu webinarach z Jayemem prawie półtora roku temu. Od tej pory Radykalny Wgląd stał się nieodłączną częścią mojej drogi i wglądu w siebie. Stosuję go także podczas indywidualnych sesji z ludźmi i cały czas zadziwia mnie szybkość i skuteczność, z jaką działa. Przykładowe świadectwa ludzi z indywidualnych sesji znajdziesz TUTAJ.

Radykalny Wgląd jest zarówno wiedzą, jak i sztuką. Nie tylko pokaże ci, co uwięziło cię na nieświadomym poziomie, ale również zaoferuje ci praktyczne i natychmiastowe kroki, jakie możesz podjąć w każdej chwili życia, by uzyskać dostęp do mądrości serca oraz doświadczyć głębokiej wewnętrznej przemiany i uzdrowienia. Pozwoli ci też być prawdziwie pomocnym dla innych.

Osobiście uważam Radykalny Wgląd za najważniejsze narzędzie, jakie dała mi Droga Mistrzostwa i polecam go wszystkim, nie tylko tym, którzy pracują z innymi. Faktem jest jednak, że jeśli jesteś psychologiem, terapeutą, nauczycielem, uzdrowicielem, to opanowanie i zastosowanie Radykalnego Wglądu może być nieocenionym wzbogaceniem Twojej praktyki i pogłębieniem procesu, przez jaki prowadzisz ludzi w swojej pracy.

INFORMACJE O WYBINARACH:
Podczas niektórych poprzednich webinarów, które prowadziłem, używaliśmy Radykalnego Wglądu pomocniczo, ale nie był on w centrum naszej uwagi. Tym razem zanurzymy się głębiej tym procesie i pokażemy krok po kroku, czym jest, jak działa i jak możemy go w prosty i skuteczny sposób zastosować w pracy ze sobą i z innymi.

Podczas każdego spotkania będziemy praktykować obecność poprzez Oddech Miłości, obserwację tego, co się z nami dzieje oraz podejście z zadziwieniem do tego, co zauważymy, i nieosądzające czucie tego, co jest. W ten sposób stworzymy przestrzeń do odkrywczej podróży w głąb siebie, autentycznego przebaczenia, a także zakwestionowania naszych fałszywych przekonań i zastąpienia ich świadomym wyborem życia, którego naprawdę pragniemy.

Podczas tych webinarów zrobię też z jednym lub dwoma ochotnikami krótką sesję Radykalnego Wglądu, dzięki czemu wszyscy będziecie mogli doświadczyć tego, jak działa ten cudowny proces, co pomoże Wam w jego opanowaniu i zastosowaniu w praktyce.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio oraz konspekt z każdego spotkania wraz ze wskazówkami dotyczącymi samego procesu. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w którejś z sesji podczas tych webinarów, to nadal możesz wziąć udział w procesie, przez który przejdziemy i nauczyć się Radykalnego Wglądu.

CZAS SPOTKANIA:
Piątek 2 października: godz. 20.30-22.00
Sobota 3 października: godz. 10.00-11.30
Niedziela 4 października: godz. 10:00-11.30

KOSZT:
300 zł za osobę (włącza 3 webinary po 1,5 godz. każdy, plus audio i konspekt z każdego spotkania wraz z konkretnymi i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi RW).

FAKTURY:
Ponieważ od 2020 r. zmieniły się przepisy dotyczące wystawiania faktur, jeśli ktokolwiek z Was potrzebuje faktury za przesłaną przez Was kwotę, prosimy o informację emailową na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl najpóźniej w momencie wysłania przelewu, gdyż po wystawieniu przez nas paragonu za przelew nie będziemy już mieli możliwości wystawienia faktury (od 2020 r. obowiązuje zasada: „paragon albo faktura”)

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym cyklu webinarów, prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email natychmiast po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, proszę powiadom nas o tym od razu na email: spotkania@drogamistrzostwa.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” konto do wpłaty. Po otrzymaniu Twojej wpłaty, prześlemy Ci wszystkie potrzebne informacje o tym, jak uczestniczyć w webinarze.

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej
Polityki prywatności.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Rafał