Aktualności

Webcasty z Saritą i Israelem w języku angielskim

Drodzy nasi Przyjaciele, ten wpis kierujemy do tych z Was, którzy znają język angielski i byliby zainteresowani uczestniczeniem w cyklicznych webcastach Sarity i Israela, które odbywają się na żywo dwa razy w miesiącu. Tematyka wiąże się z pogłębieniem praktyki Drogi Serca, ale tak naprawdę spotkania te pomocne będą dla każdego na Ścieżce Drogi, poruszając wiele praktycznych aspektów, m.in. pracę z oddechem, radykalnym wglądem, szczerym spojrzeniem w swój umysł, itp. Niejednokrotnie podczas tych spotkań Israel channeluje na żywo Radę Chrystusową, czy też „Ród”, jak go określa w Drodze Jeszua. Dwa tygodnie temu odbył się pierwszy webcast tegorocznej serii, piękne nagranie z prowadzonego przez Saritę spotkania jest publicznie dostępne pod poniższym linkiem, zapraszamy do wysłuchania:

https://vimeo.com/309780757/a6a65b56e5?fbclid=IwAR2dN4BaQ6NmOWa5D3Qm6gPVhz1mBtgL6ovGZgNAZv2j49I5xxGaQgC3cW4

Nagranie wideo z sesji 27.01.2019 r.

Dwa pierwsze spotkania mają formułę otwartą dla wszystkich zainteresowanych, kolejne będą już zamknięte i udział w nich brać będą ci, którzy dokonają rejestracji na stronie Programu.

Informacje o tym jak dołączyć do dzisiejszej grupy na żywo oraz szczegóły na temat formuły spotkań, rejestracji, opłat, itp. znajdziecie na grupie facebookowej:
Way of Mastery Online Deepening with Sarita and Israel

oraz na stronie Programu (chwilowo nie działa, zostanie uruchomiona w najbliższych dniach): Way of Mastery Online

Pozdrawiamy!

MiR