Aktualności

Droga Poznania już od poniedziałku 30 września (również audiobook)

Z radością zawiadamiamy, że trzecia część trylogii Drogi Mistrzostwa zatytułowana Droga Poznania będzie dostepna po polsku w formie książki, e-booka i audiobooka już od poniedziałku 30 września 2019 r. Choć tym razem nie uczestniczyliśmy w tłumaczeniu, redakcji i korekcie wersji papierowej książki, to Rafał nagrał dla wydawnictwa Shanti Christo jej audiobook.

Droga Poznania jest nie tylko kulminacją trzyletniej praktyki danej przez Jeszuę. Jest również pięknym i mocnym przekazem, które mówi o istocie prawdziwego poznania, prawdziwej wiedzy i tego, czym naprawdę jesteśmy jako Myśl Miłości wyrażonej w formie. Choć Droga Poznania zamyka trylogię przekazu Drogi Mistrzostwa, jednak nie jest końcem, lecz otwarciem kolejnych drzwi dla każdego z nas – drzwi do świadomego i pełnego przeżywania Życia w Królestwie jako Przebudzony Umysł Chrystusa.

Więcej informacji na temat nowego wydania znajdziecie pod tym linkiem: https://shantichristo.pl/droga-poznania-juz-od-poniedzialku-30-wrzesnia/.

Poznanie lub Wiedza to natychmiastowa jakość czucia. Wychodzi ona poza symbole. Wiedza jest rezultatem objawienia, a objawienie zawsze jest czymś intensywnie osobistym. To znaczy, że objawienie przepływa przez lukę, która wydawała się istnieć pomiędzy Umysłem Boga a umysłem duszy lub też tym, co Stworzone. Nie można tego przekazać za pośrednictwem symboli, ponieważ symbole są oddalone od Rzeczywistości. (Jeszua, Droga Poznania)