Aktualności

Przed Festiwalem Serca w Anglii

Drodzy Przyjaciele,

z serca dziękuję wszystkim Wam za pomoc i wsparcie na każdym poziomie mego wyjazdu na Festiwal Serca w Anglii! Z radością i wdzięcznością informuję, że udało mi się zebrać całą sumę potrzebną na pokryciu kosztów tego wyjazdu. W tej właśnie chwili kończę pakowanie i jutro lecę do Southampton. Dziękuję za każdy dar serca od każdego z Was w każdej formie, czy to w postaci pieniężnej, czy ciepłej myśli, czy słowa radości z tego, co się odsłania dla nas wszystkich! Każdy z tych darów doceniam i każdy jest dla mnie ważny. Dziękuję, że jesteście ze mną i że mi towarzyszycie w tej przygodzie. Dosłownie czuję, że zabieram Was wszystkich na to wydarzenie ze sobą :). 

W mym sercu niezmiernie ogromny pokój i pewność, że mam tam być i że niosę ze sobą energię każdego z nas i tego, co się rodzi i wzrasta w Chrystusowym Umyśle w Polsce. W Anglii spotka się grupa 60 osób z całego świata oddanych przesłaniu Drogi Jeszuy. Na pewno wiele się zadzieje!

Nie będę miała ze sobą komputera, także relację zdam po powrocie, zobaczymy jeszcze w jakiej formie to się objawi :). Wszystko się teraz tak łagodnie odsłania krok po kroku.

Miejcie mnie w ciepłej myśli przez tych parę dni, a ja Was też swym sercem ogarniam!

Do spisania/sczytania/usłyszenia za parę dni!

Maria