Aktualności

Artykuł o Yumi

Pierwszy kontakt z Yumi (czytaj: Jumi) GraceStream (GraceStream to przydomek używany zamiast nazwiska) nawiązaliśmy na początku 2018 r. na międzynarodowej grupie Drogi Mistrzostwa na Facebooku, gdy dowiedzieliśmy sie, że tłumaczy ona i zamierza opublikować Drogę Serca po japońsku. Poczuliśmy ją od razu jako bliską i drogą nam duszę, ale od tamtej pory pozostaliśmy w dość luźnym kontakcie. Dopiero niedawno zarówno ona, jak i my, poczuliśmy, że nadszedł czas, aby spotkać się w formie. Poczuliśmy, że ma ona coś głębokiego do zaofiarowania Braterstwu w Polsce, dlatego też zaprosiliśmy ją do poprowadzenia warsztatów w Warszawie w dniach 18-21 stycznia 2020 r.

Yumi to piękna, wrażliwa, a zarazem pełna wewnętrznej mocy istota, która żyje i naucza z poziomu mocnego wewnętrznego połączeniu ze Źródłem i Rodem Chrystusowym. Przez wiele lat była zaangażowana w praktykę Kursu Cudów, a od kilku lat jest aktywną nauczycielką Drogi Mistrzostwa, oddaną całkowicie służbie Pojednania ludzkości.

Yumi prowadzi warsztaty i sesje na całym świecie za pośrednictwem Drogi Miłości i Światła, co jest jej określeniem na objawianie energetycznego Pola Boskości, danego przez Jeszuę i Marię Magdalenę, by jeszcze bardziej pogłębić nauczanie Drogi Mistrzostwa i sprowadzić Niebo na Ziemię. Yumi robi to z pokorą i wdzięcznością poprzez bycie Radosnym Kanałem dla Ducha/Boga.

Na jej stronie internetowej możemy przeczytać między innymi: Podróż każdego jest wyjątkowa i różni się od innych. Z powodu odwiecznej obietnicy złożonej przez jej duszę Rodowi, Yumi została postawiona w sytuacji, która wymagała przejścia przez nią wszystkich poziomów ludzkich zranień – po to, by je uzdrowić i by UWOLNIĆ wszystkich: swych rodziców, partnera, dziecko, psa, świat i samą siebie, i by przebudzić się do Prawdy: „Ja i mój Ojciec Jedno jesteśmy”, „Jedynie Miłość jest prawdziwa”, „Jestem Stworzeniem, a nie Stwórcą” i „JAM JEST TYM JEDYNYM”…

Oddanie Prawdzie w Yumi nigdy nie ustało, nawet w samym środku wielkich wyzwań, które podsycały tylko jej Pragnienie, by Służyć jedynie Woli Boga.

Yumi z wielką przyjemnością dzieli się tym, co sama otrzymała, z każdym, kto jest gotowy i naprawdę chętny, by wkroczyć na Ścieżkę nauk Drogi, poprzez którą jej własna dusza – niegdyś zwana „królową ciemności” – została uzdrowiona i przebudziła się…

ROZMOWA Z YUMI:

A oto parę świadectw uczestników jej międzynarodowych warsztatów:

Yumi, najgłębsze wyrazy wdzięczności dla Ciebie; odczuwam szacunek i wdzięczność za wszystkie wspaniałe lekcje, które nam dałaś podczas tych trzech dni… Te bogate w mądrość i pokorę nauki są dla mnie o tyle cenniejsze, że przychodzą do mnie we właściwym momencie mego życia, gdy przekraczam i uregulowuję swą „karmę”… Właśnie dlatego z głębi serca dziękuję za Twoją obecność w mym życiu, Twą łagodność, cierpliwość, oddanie, pokorę względem Boga, dziękuję za całą Twoją miłość, mądrość, Twój uśmiech i ponownie DZIĘKUJĘ CI, gdyż dzięki Tobie odkryłam znaczenie ODDECHU. Namaste! ~ Corinne

Bardzo Ci dziękuję za… wszystko! Czułem głębię naczynia, które stworzyłaś poprzez swe pełne mocy połączenie i oddanie Źródłu, które jest z Tobą Jednym. Tam mogłem pozostawić za sobą mój umysł (co było bardzo ważne!), by w wolności eksplorować i spotykać pozornie fragmenty siebie, które musiały zostać objęte i przekroczone w Miłości. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiej głębi swej własnej duszy… Czuję, że owo Boskie naczynie pozwoliło również nam wszystkim połączyć się ze sobą nawzajem w bardzo intymny i cenny sposób, tak dobrze znany duszy. Zaiste byliśmy w Świętym Kręgu! Nieskończona wdzięczność dla Ciebie! ~ Maho H.

Aby przeczytać relację z odbytych warsztatów z Yumi w Warszawie, kliknij TUTAJ.

A oto anglojęzyczne artykuły na stronie Yumi:

Profil Yumi: https://www.grace-stream.com/english-yumi

Wydarzenia: https://www.grace-stream.com/english-event-with-yumi

Wydarzenia na świecie: https://www.grace-stream.com/english-work-offerings-by-yumi