Aktualności

Warsztaty z Yumi: 18-21.01.2020 r.

ŚWIĘTE ZJEDNOCZENIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI I BOSKIEJ MĘSKOŚCI
~ Przywrócenie żeńskich i męskich aspektów duszy ~
3–dniowe warsztaty w dn. 18-20 stycznia 2020 r.

ORAZ

ŚWIĘTA INTYMNOŚĆ
1–dniowe pogłębienie warsztatów
we wtorek 21 stycznia 2020 r.
– tylko dla uczestników 3–dniowych warsztatów

Warsztaty te poprowadzi w Warszawie
Yumi GraceStream, nauczycielka Ścieżki
Drogi Mistrzostwa z Japonii

A oto kilka słów zaproszenia od Yumi:

Witajcie, drodzy Przyjaciele!

Moje Serce czuje ciepło i radość, gdy wczuwam się w Waszą obecność, myśląc o moim przyjeździe do Warszawy w styczniu 2020 r. Przyjeżdżam na zaproszenie mojej umiłowanej Siostry Marii i Brata Rafała, by zobaczyć Was wszystkich i poprowadzić  trzydniowe warsztaty pt.: „Święte Zjednoczenie Boskiej Kobiecości i Boskiej Męskości” oraz jednodniowy warsztat pogłębiający owe trzydniowe spotkanie pt.: „Święta Intymność”.

Nauki „Drogi” Jeszuy i Marii Magdaleny odkryłam ponad 10 lat temu, nie wiedząc wtedy na ich temat zupełnie nic. Teraz zaś z radością służę jako Szczęśliwy Przekaźnik dla Ducha/Boga. To zaprawdę cud i tajemnica, że w głębi mej duszy – niegdyś głęboko zanurzonej w Syndromie Oddzielenia dusz: w winie, niegodności, nienawiści do siebie samej, poczuciu bycia ofiarą i tym podobnych – wydarzyła się ta Przemiana.

Jeśli miałabym wymienić jedną rzecz, którą jest decydująca, a więc i najbardziej pomocna, w tym, aby przyzwolić na tę Przemianę z Oddzielenia do Zjednoczenia z Bogiem – niektórzy z Was mogą poczuć się tym zaskoczeni – to byłoby to PRZYWRÓCENIE Żeńskich Jakości/Częstotliwości. Czym one są? Chęcią Przyjmowania, Czułością i Wrażliwością… które nadal są w dużym stopniu wypaczone, znienawidzone i ukrywane…

Ludzkość jest w wielkiej potrzebie przywrócenia owych Żeńskich Jakości. Przez długi czas moc i siła były przez ludzkość nadużywane, by pozyskać, a następnie utrzymać swe własne królestwo poprzez próbę pokonania Boga, co kończyło się wojnami, konfliktami, napaściami, wyzyskiem, itp.

Poprzez przywracanie łagodności Przyzwalania na wszystko, poddawanie się z każdym oddechem Niewidzialnemu, Bogu, rozwijanie zdolności do odczuwania tego, co w nas tkwi, oraz zmiękczanie tego, co jest wewnątrz sztywne – w ciele, na Ziemi przygotowywane są żyzne gleby, po to by Boskość mogła w nas wniknąć i poprzez ludzkość i jako ludzkość szerzyć Swoje Stworzenie (a nie nasze własne stworzenia)… W ten sposób ów Żeński Aspekt/Częstotliwość w nas samych może się zintegrować z Męskim Aspektem w nas jako Stworzeniu, które szerzy dobro, świętość i piękno. A Stwarzanie jest ze swej natury formą Aktywności.

Dusza nie jest ani męska, ani kobieca, ale jest ona Jednością Pełni, która obejmuje zarówno Delikatność, jak i Siłę, Cierpliwość i Ofensywność, Przyjmowanie i Dawanie. Zatem my, jako Dusza, bez względu na płeć, jesteśmy RÓWNIEŻ wzywani, by rozwinąć TAKŻE Męski Aspekt Aktywności.

Jak to ujął Jeszua: Boska Kobiecość jest podstawową i fundamentalną częstotliwością emanującą z nieznanej tajemnicy, jaką jest Bóg. Jest ona łonem, z którego wszystko się rodzi… Boska Kobiecość jest pierwsza. Boskość rodzi nieskończone łono potencjalności; jest tym, co podtrzymuje wszystko; jest tym, w czym spoczywa i przebywa wszystko…

Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyśmy nauczyli się jak pełniej przywrócić i zintegrować ten Boski Żeński Aspekt i Boski Męski Aspekt w naszym własnym istnieniu i gdybyśmy zaczęli żyć z perspektywy tego Zjednoczenia… Jak szczere i przepełnione łaską stałyby się codzienne chwile na poziomie związków, włączając w to naszą ludzka naturę, to, co żeńskie, to, co męskie i to, co bez płci…

Po trzydniowym zagłębieniu się w ten temat, będziemy mieli również jednodniowe warsztaty pogłębiające, pt.: „Święta Intymność”. Skupimy się tu na zgłębianiu tego, czym jest szczera intymność, jaki jest naprawdę cel ciała, czym jest świętość w związkach oraz wniesiemy to nowe uświadomienie do żywej rzeczywistości naszych związków wraz z wizją uświęconą kontekstem autentycznego doświadczenia… Jak naucza Jeszua, Prawdziwe Poznanie nie jest koncepcją. Prawdziwe Poznanie jest bezpośrednie, natychmiastowe i dostępne jedynie wtedy, gdy całe nasze istnienie otwiera się na Nie i Je przyjmuje – w ciało–umyśle, sercu, duszy, uczuciach/zmysłach, oddechu… Te jednodniowe warsztaty pogłębiające pozwolą nam zajrzeć głębiej w całość naszego pola istnienia w oparciu o to, co odkryjemy w ciągu pierwszych trzech dni… Będzie to bardzo konstruktywne użycie czasu! Szczerze zachęcam do uczestnictwa w obu wydarzeniach, by w maksymalny sposób skorzystać z tego, co oba oferują.

Oba warsztaty są w pełni wspierane narzędziami Drogi Mistrzostwa, takimi jak:

  • praca nad zaprzestaniem hamowania pięciu strumieni ludzkich energii (Smutku, Lęku, Złości, Radości, Seksualności) i nad tym, jak zyskać dostęp do tych podstawowych ludzkich energii, jak poczuć je w pełni i przestać się ich trzymać.
  • Oddech Miłości i Światła (Oddech Miłości)
  • Radykalny Wgląd we własną Istotę (wersja Radykalnego Wglądu do indywidualnej pracy ze sobą)
  • Ekstatyczny Taniec z Oddechem Miłości i Światła
  • Łagodny Ruch i Przepływ
  • Praktyka Obecności

A teraz… w ciszy mego Serca wczuwam się w połączenie z Nimi, by wraz z Nimi współtworzyć kontekst świętego kręgu i czuję Obecność Chrystusowej Rady (lub też Rodu), która już przesyła ŚWIATŁO temu zgromadzeniu…

Umiłowani Przyjaciele, serdecznie Was zapraszam do przyłączenia się do nas na tym Doświadczalnym, Transformującym, Uświęconym Placu Zabaw śmiechu, płaczu, tańca i ciszy w Łonie Boskiej Kobiecości!

Cieszę bardzo na myśl o połączeniu z każdym z Was w styczniu w Polsce!

Z błogosławieństwem i wielką radością,

Yumi GraceStream (YouMe)

~~~~~

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

CZAS SPOTKANIA
3-dniowe warsztaty:

Sobota 18 stycznia: 10.00 – 18.00 (z przerwą obiadową)
Niedziela 19 stycznia: 10.00 – 18.00 (z przerwą obiadową)
Poniedziałek 20 stycznia: 10.00 – 17.00 (z przerwą obiadową)

1-dniowe warsztaty pogłębiające:

Wtorek 21 stycznia: 10.00 – 17.00 (z przerwą obiadową)

Nie ma możliwości uczestniczenia tylko w jednym lub dwóch dniach wydarzenia. Przyjmujemy zgłoszenia jedynie na warsztaty 3-dniowe lub 4-dniowe (3+1).

Prosimy o przybycie w sobotę między godziną 9.00 a 9.30 w celu dokonania rejestracji oraz zajęcia miejsc. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 10.00. Prosimy o punktualność.

MIEJSCE SPOTKANIA:

Sala konferencyjna im. Ireny Strzeleckiej w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym na ul. Grażyny 13 (II piętro) w Warszawie.

KOSZT:
750 zł (3 dni) lub 900 zł (4 dni)

W cenę wliczone są: warsztaty 3-dniowe (sobota, niedziela, poniedziałek) lub 4-dniowe (sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek) wraz z tłumaczeniem na jezyk polski, a także drobny poczęstunek (ciastka, owoce, zimne napoje, kawa i herbata).

ZAPISY i INFORMACJE:

INFORMUJEMY, ŻE LISTA UCZESTNIKÓW NA TE WARSZTATY ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. Poniższe informacje są więc już nieaktualne.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. (obecnie opcja niedostępna)

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na spotkaniu poprosimy o wpłatę 250 zł bezzwrotnego zadatku na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy. O wpłatę pozostałej sumy prosimy między 1 a 8 stycznia 2020 r.

Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ. (obecnie opcja niedostępna)

NOCLEGI:

Istnieje możliwość skorzystania z noclegów w miejscu wydarzenia (liczba miejsc ograniczona) po obniżonych cenach na hasło: Warsztaty z Yumi (my nie rezerwujemy miejsc, zainteresowanych prosimy o indywidualny kontakt ze Społem):

1 osobowy – 145 zł (tylko dwa pokoje dostępne w tej kategorii)
2 osobowy (z dwoma łóżkami) – 175 zł
2 osobowy z łożem małżeńskim – 175 zł
3 osobowy – 205 zł
4 osobowy – 245 zł
Płatność za cały pokój bez względu na ilość osób nocujących.

Rezerwacja pokoi: pokoje@csk-spolem.pl

Dodatkowy kontakt telefoniczny w sprawie pokoi: 22 440 82 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:

Prosimy o zabranie ze sobą na warsztaty koc lub matę do jogi/karimatę oraz poduszkę. Przyda się również wygodne luźne ubranie „na cebulkę”, kapcie lub ciepłe skarpety oraz woda do picia.
INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI:
Prosimy również o przyniesienie ze sobą:
– długopisu i notatnika (może się przydać);
– jakiegoś białego akcentu (swetra, koszuli, szalu) w niedzielę, ale nie zakładanie tego jeszcze na poranną niedzielną sesję. Yumi powie, co z tym zrobić w porze obiadu w niedzielę.

KOORDYNACJA LOGISTYCZNA:
Po otrzymaniu przez nas wpłaty Twojego zadatku i zarejestrowaniu Cię, prześlemy Ci linka do zamkniętej grupy na facebooku dotyczącej warsztatów z Yumi. Zapisani uczestnicy będą mogli na tej grupie na przykład kontaktować się między sobą w sprawie dojazdu do Warszawy lub wspólnego zakwaterowania na miejscu wydarzenia.

PARKING, RESTAURACJE I DOJAZD

Informacje na temat parkingu, restauracji i dojazdu na miejsce wydarzenia z centrum Warszawy.

UWAGA: Wszystkie nowe informacje dotyczące spotkania
będziemy zamieszczać na tej stronie.

Gdybyś potrzebował dodatkowych informacji, oto nasz email kontaktowy: spotkania@drogamistrzostwa.pl