Aktualności

Warsztaty z Israelem w Antoniowie: 19-24 maja 2020 r.

ZAUFAJ I PODDAJ SIĘ
warsztaty odwołane ze względu na sytuację prawną w Polsce
związaną z koronawirusem

Warsztaty z Israelem Elijahem Joy,

nauczycielem Ścieżki Drogi Mistrzostwa z Anglii

w dniach 19-24 maja 2020 r.
w Antoniowie k. Jeleniej Góry

Ukochani Przyjaciele!

Z ogromną przyjemnością ogłaszam kolejne spotkanie, podczas którego będziemy eksplorować i pogłębiać nasze poznanie Ufności i Poddania.

„Ufność” to tak proste słowo, a jednak zawiera ono w sobie klucz otwierający moc Nieba, która pragnie się przez ciebie przejawić.

To poprzez twoje niezachwiane Zaufanie Boskość poznaje, że jesteś gotowy, by przyjąć i szerzyć Jej Prawdę i Moc. Kiedy Ufność stanie się stałym i nieskończonym polem, w którym operuje twój umysł; polem, które może wszystko objąć, na wszystko przyzwolić i wszystko przyjąć, wtedy doświadczysz pełnej mocy swej własnej Boskości.

Jaki jest więc twój stosunek do Ufności?

W którym miejscu stawiasz granicę? Na ile pozwalasz, by energia lęku utrzymywała granicę dla twego zaufania Bogu i Stworzeniu?

W jakim momencie mówisz Bogu: „Do tego punktu Ci zaufam, ale tu jest próg, za którym wiem, że muszę zachować kontrolę, by zadbać o swe bezpieczeństwo, gdyż nie ufam, że Ty mi je zapewnisz”?

Na ile usiłujesz kontrolować kolejną chwilę, zaplanować następny dzień, kolejny tydzień lub rok, by uniknąć wyobrażonych nieszczęść, które czekają na ciebie według twego ego? Na ile boisz się pustki i nieczynienia niczego?

I kiedy zaprzeczasz podszeptom Ducha w głębi swej Duszy z obawy, dokąd mogą Cię one poprowadzić?

Dla ego to ogromnie wyzwanie – faktycznie przyjąć Boże Dobro na Ziemi, takim, jakim jest ono w Niebie. Ufanie samemu Życiu zaprzecza bowiem wszystkiemu, co ego myśli, że wie.

Owocem pogłębiania Ufności jest coraz większe odprężenie się w poddaniu, odpuszczenie w pełni i w wolności. W ten sposób przyzwalasz na przepływ Łaski, czyli Życia, aby cię prowadziło, uzdrawiało, aby było tobą. Dzięki temu możesz poczuć, poznać i żyć TERAZ Pełnią swej istoty jako Stworzenia.

Oto fundament naszego wspólnie spędzonego czasu –  odkrywanie Ufności i przyjęcie lęków, które nalegają, abyśmy nie ufali. Nasze spotkanie oprzemy na wyraźnym zobowiązaniu, by uwolnić się od pełnej lęku kontroli (przeciwieństwa Ufności) i wspólnie spocząć w strumieniu Miłości, którym jest Życie. Te warsztaty będą ekspresją cudownego kroku w naszym nieustającym procesie nauki ufania życiu: w pełni i całkowicie.

Będziemy zagłębiać się w Oddechu Miłości, dzieleniu się doświadczeniami, Radykalnym Wglądzie, Szalu (tańcu, oddechu, dźwięku, ruchu, ciszy i obecności), będziemy się dobrze bawić, jeść pyszne jedzenie oraz wspierać i Miłować jeden drugiego w doświadczaniu większej pełni poprzez Ufność i Poddanie.

W trakcie naszego spotkania odbędzie się też channeling. Będzie to piękna sposobność, by rozkoszować się częstotliwością Chrystusa wraz z naszymi Braćmi i Siostrami z tego Rodu; by usłyszeć Ich słowa i wspólnie poczuć Ich obecność w naszym wnętrzu.

Cieszę się niezmiernie, że wracam do Polski, by ponownie dzielić się z Wami radością i mocą tej Drogi. 

Israel

~~~~~

~~~~~

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:

Biały Dom
Antoniów 44 (k. Jeleniej Góry)

CZAS SPOTKANIA:

19- 24 maja 2020 r.

Zaczynamy we wtorek 19 maja od kolacji o godz. 18.00 i wieczornego spotkania otwierającego o godz. 20.00. Prosimy, abyście przyjechali w godz. 15.00-17.00, aby się zarejestrować i zakwaterować jeszcze przed kolacją. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę o godz. 14.00.

MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 44

KOSZT: 1800 zł

W cenę wliczone są: warsztaty wraz z tłumaczeniem na język polski, wyżywienie wegańskie (śniadanie, obiad i kolacja) oraz 5 noclegów – w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami (+ jeden czteroosobowy).

ZAPISY:

Informujemy, że lista uczestników na te warsztaty wypełniła się i została zamknięta. Jeśli chciałbyś zapisać się na listę rezerwową, napisz do nas email na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl

Wysyłka formularza zgłoszeniowego oznacza Twoją zgodę
na przetwarzanie danych w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu
oraz Twoją akceptację naszej Polityki prywatności.

W celu rezerwacji miejsca na spotkaniu poprosimy o wpłatę 600 zł bezzwrotnego zadatku na numer konta, który prześlemy w odpowiedzi na wysłany formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wpłatę pozostałej sumy najpóźniej do 5 maja 2020 r.

PŁATNOŚCI i FAKTURY:

Ponieważ od 2020 r. zmieniają się przepisy dotyczące wystawiania faktur, jeśli ktokolwiek z Was potrzebuje faktury za przesłaną przez Was kwotę, prosimy o informację emailową na adres: spotkania@drogamistrzostwa.pl najpóźniej w momencie wysłania przelewu, gdyż po wystawieniu przez nas paragonu za przelew nie będziemy już mieli możliwości wystawienia faktury (od 2020 r. obowiązuje zasada: „paragon albo faktura”)

ZAKWATEROWANIE:

Prosimy nie dzwonić do Białego Domu w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zadatku za to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi, choć niczego nie obiecujemy, gdyż musimy brać pod uwagę warunki panujące w ośrodku oraz ilość i rodzaj zgłoszeń.

PIĘKNY OŚRODEK I OKOLICA:

Biały Dom, w którym odbędzie się spotkanie, położony jest na uboczu, w malowniczej wsi Antoniów u podnóża Grzbietu Kamienickiego Gór Izerskich. Otoczenie gór, lasów i łąk czynią z tego miejsca idealną oazę do odpoczynku, medytacji i refleksji. Link do galerii zdjęć.

PYSZNE JEDZENIE:

Biały Dom oferuje zdrowe, urozmaicone i przepyszne jedzenie wegańskie przygotowywane przez cudownego szefa kuchni. Zobacz galerię zdjęć.

DOJAZD:
1. Samochodem
2. Pociągiem do Jeleniej Góry i taksówką do Antoniowa (koszt od 80-100 zł)
3. Pociągiem z Jeleniej Góry do stacji Stara Kamienica (stamtąd możecie zostać odebrani po umówieniu się z jednodniowym wyprzedzeniem z właścicielką Białego Domu, Grażyną, tel.: 503 012 716)

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Wszelkie uaktualnienia dotyczące tego wydarzenia będziemy dodawać na tej stronie.
  • Email kontaktowy w sprawie warsztatów: spotkania@drogamistrzostwa.pl (Maria i Rafal)
  • Link do ulotki w języku angielskim TUTAJ.